Pantel, fue, 2838 grafts, 13-14/07/2017

ANAR

Well-Known Member
Στους 6 μηνες εισαι χαλαρωσε.
Στην πρωτη μεταμοσχευση μου η φυτρωση ξεκινησε τον 6 μηνα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Πρεπει να δωσεις χρονο αλλα βεβαια η φυτρωση ειναι γραμμικη, πρεπει απο τον 4ο ως και σημερα να εισαι ολο και καλυτερος. Εχεις εντοπισει να χανεις μαμα μαλλια μηπως και ενω βγαινουν μμ παραλληλα χανεις μαμα και αλλοιωνεται η εικονα; Η εισαι σιγουρος 1000% και το εχεις σημαδεψει πως χανεις και μεταμοσχευμενα απο οτι βγηκε ως τωρα γιατι αυτο ειναι οντως ανησυχητικο; Μην πανικοβαλεσαι και βαλε φωτογραφιες δικες σου ανα μηνα να δουμε την πορεια σου. Δεν μπορει η κλινικη να βγαλει συμπερασμα ακομη και η πωλητης δεν ειναι δυνατον να μην ευλογησει τα γενια του.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
παντελη, ειχες ενα αφυσικο κ ασχημο αποτελεσμα προηγουμενης επεμβασης κ πηγες να το διορθωσεις, βλεποντας τις φωτο σου πριν κ τωρινες εχεις βελτιωσει ηδη πολυ την εικονα σου, τα 2830 γκραφτς που εβαλες σε μια αρκετα μεγαλη εκταση δεν μπορουν εκ φυσεως να δωσουν εικονα πλουσια κ πυκνη, ποσο μαλλον οταν ακομη δεν εχει οποκληρωθει η φυτρωση. Προφανως οι προσδοκιες σου ειναι πολυ μεγαλυτερες αλλα η αληθεια ειναι αυτη. Ελπιζω να συνεχισει η αναπτυξη μιας κ εχεις ακομη ενα καλο τρινηνο μπροστα. Οταν μιλας για φωτοσοπ...τι ακριβως εννοεις; μπορεις να μας τι εξηγησεις; επεξεργαστηκαν την εικονα σου;
 

chrisk100

Member
@ pantel Μια ερωτηση Παντελη.Γραφεις στην προηγουμενη σελιδα οπου εχεις επισυναψει τις 2 προσφατες φωτογραφιες οτι ο Μαρας θα βγαλει τα μοσχευματα που σου εβαλε ο καγκουρας λογω λαθος τοποθετησης και θα βαλει τα δικα του. Υποθετω του γκουρα στα ξανατοποθετησε σε αλλο σημειο του κεφαλιου με τη σωστη φορα ετσι δεν ειναι η δεν το ξερεις?
 

pantel

Active Member
Πρεπει να δωσεις χρονο αλλα βεβαια η φυτρωση ειναι γραμμικη, πρεπει απο τον 4ο ως και σημερα να εισαι ολο και καλυτερος. Εχεις εντοπισει να χανεις μαμα μαλλια μηπως και ενω βγαινουν μμ παραλληλα χανεις μαμα και αλλοιωνεται η εικονα; Η εισαι σιγουρος 1000% και το εχεις σημαδεψει πως χανεις και μεταμοσχευμενα απο οτι βγηκε ως τωρα γιατι αυτο ειναι οντως ανησυχητικο; Μην πανικοβαλεσαι και βαλε φωτογραφιες δικες σου ανα μηνα να δουμε την πορεια σου. Δεν μπορει η κλινικη να βγαλει συμπερασμα ακομη και η πωλητης δεν ειναι δυνατον να μην ευλογησει τα γενια του.
Αφού δεν είχα εκεί μαμά μαλλιά. Είχα μερικά μεταμοσχευμενα του γκουρα
 

pantel

Active Member
παντελη, ειχες ενα αφυσικο κ ασχημο αποτελεσμα προηγουμενης επεμβασης κ πηγες να το διορθωσεις, βλεποντας τις φωτο σου πριν κ τωρινες εχεις βελτιωσει ηδη πολυ την εικονα σου, τα 2830 γκραφτς που εβαλες σε μια αρκετα μεγαλη εκταση δεν μπορουν εκ φυσεως να δωσουν εικονα πλουσια κ πυκνη, ποσο μαλλον οταν ακομη δεν εχει οποκληρωθει η φυτρωση. Προφανως οι προσδοκιες σου ειναι πολυ μεγαλυτερες αλλα η αληθεια ειναι αυτη. Ελπιζω να συνεχισει η αναπτυξη μιας κ εχεις ακομη ενα καλο τρινηνο μπροστα. Οταν μιλας για φωτοσοπ...τι ακριβως εννοεις; μπορεις να μας τι εξηγησεις; επεξεργαστηκαν την εικονα σου;
Δεν εννοώ ότι επεξεργάστηκαν οι φωτογραφίες. Ίσως χρησιμοποίησα λαθος λεξη. Ήθελα να πω ότι μου έστειλαν αυτές που δείχνουν ότι δεν έχω μεγάλο πρόβλημα όπου και αυτό είναι τέχνασματα . Anw πιο πάνω το διορθωσα. Κοίταξε φίλε όταν πας εκεί για συνάντηση πριν τη μμ και σου λέει ότι θα έχεις το τάδε αποτέλεσμα και σου δείχνει μια φωτογραφία κάποιου άλλου και στο τέλος βλέπεις ένα πολύ πιο χαμηλής ποιότητας αποτέλεσμα τότε έχεις πρόβλημα. Δεν ήλπιζα ότι θα είχα τα μαλλιά που είχα στα 17 Αλλά αυτό το αποτέλεσμα είναι απαράδεκτο. Και πιο πολύ Είμαι πανικόβλητος γιατί πέφτουν. Δεν ξέρω τι θα κάνω.η εταιρία τους μου λέει μπούρδες.
 

pantel

Active Member
Στους 6 μηνες εισαι χαλαρωσε.
Στην πρωτη μεταμοσχευση μου η φυτρωση ξεκινησε τον 6 μηνα.
Το θέμα φίλε μου είναι ότι έχω τριχόπτωση. Μακάρι να μην είχα και ας μην έβγαιναν άλλες. Τον προηγούμενο μήνα ήμουν μια χαρα
 

pantel

Active Member
@ pantel Μια ερωτηση Παντελη.Γραφεις στην προηγουμενη σελιδα οπου εχεις επισυναψει τις 2 προσφατες φωτογραφιες οτι ο Μαρας θα βγαλει τα μοσχευματα που σου εβαλε ο καγκουρας λογω λαθος τοποθετησης και θα βαλει τα δικα του. Υποθετω του γκουρα στα ξανατοποθετησε σε αλλο σημειο του κεφαλιου με τη σωστη φορα ετσι δεν ειναι η δεν το ξερεις?
Δεν το ξέρω αυτό φίλε και δεν νομίζω να έγινε κάτι τετοιο
 

koumparos

Well-Known Member
Παντελη ευχομαι να σταματησει το προβλημα που αναφερεις και να πανε ολα καλα.Εαν εισαι σιγουρος οτι χανεις μεταμοσχευμενες τριχες τοτε υπαρχει θεμα σοβαρο.Εαν χανεις μαμα τριχες ειναι λογικο γιατι η αα δεν σταματαει ποτε εαν δεν ολοκληρωθει το κληρονομικο πατερν.Ισως ειχε σταθεροποιηθει και αρχισε ξανα.Ειναι συνηθισμενο αυτο στην αα.
 

pantel

Active Member
Παντελη ευχομαι να σταματησει το προβλημα που αναφερεις και να πανε ολα καλα.Εαν εισαι σιγουρος οτι χανεις μεταμοσχευμενες τριχες τοτε υπαρχει θεμα σοβαρο.Εαν χανεις μαμα τριχες ειναι λογικο γιατι η αα δεν σταματαει ποτε εαν δεν ολοκληρωθει το κληρονομικο πατερν.Ισως ειχε σταθεροποιηθει και αρχισε ξανα.Ειναι συνηθισμενο αυτο στην αα.
Το θέμα φίλε είναι ότι δεν είχα μαμά τρίχες.
 

Stripar

Established Member
Δεν ξέρω τι θα κάνω.η εταιρία τους μου λέει μπούρδες.
Pantel κάνε υπομονή λίγο ακόμα.

Δέν ξέρω τί σου λένε , όμως
όποια εταιρεία δέν είναι δίπλα στους ασθενείς της και δίπλα στα μέλη του forum θα μας βρεί απέναντι...

Ελπίζω να μήν κάνουνε τα ίδια λάθη με τον Salonikio και να δείξουν άμμεσο ενδιαφέρον και λύση βέβαια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Εισαι σιγουρος πως δεν χανεις τριχες απο αλλα σημεια του κεφαλιου που δεν εκανες επεμβαση?Εαν χανεις μετ μαλια ειναι αρκετα σοβαρο.Απο θεραπειες τι σχημα ακολουθεις?
 

pantel

Active Member
Εισαι σιγουρος πως δεν χανεις τριχες απο αλλα σημεια του κεφαλιου που δεν εκανες επεμβαση?Εαν χανεις μετ μαλια ειναι αρκετα σοβαρο.Απο θεραπειες τι σχημα ακολουθεις?
Χάνω και από τα πιο πίσω στην κορυφή που εκεί έχω μαμά μαλλιά Αλλά χάνω και από μπροστά που εκεί δεν έχω. Κάνω χρήση μινοξιδιλης και φινσστεριδης.
 

koumparos

Well-Known Member
Απο θεραπεια εισαι καλυμενος.Δωσε χρονο και παρατηρησε την εξελιξη στους επομενους 2 μηνες.Θελω να ειμαι αισιοδοξος και σου ευχομαι να ειναι καποιο παροδικο shed της φινας η της μινοξ που θα περασει συντομα.
 

pantel

Active Member
Pantel κάνε υπομονή λίγο ακόμα.

Δέν ξέρω τί σου λένε , όμως
όποια εταιρεία δέν είναι δίπλα στους ασθενείς της και δίπλα στα μέλη του forum θα μας βρεί απέναντι...

Ελπίζω να μήν κάνουνε τα ίδια λάθη με τον Salonikio και να δείξουν άμμεσο ενδιαφέρον και λύση βέβαια
Αν δεν λύσουν το πρόβλημα μου θα κινηθώ νομικά ήδη τους το έχω πει. Θα κερδίσω τι πρέπει να κερδίσω όπως με τον Γκούρα. Δεν γράφω εδώ για να έχω κάποια εύνοια. Να μάθουν να είναι σωστοί όπως ήμουν εγώ κύριος όταν ζητούσαν τις χιλιάδες και τους τα είχα εξόφληση πριν ακόμα κάνω τη μμ. Αν και μου έχει αφήσει ο Θεόδωρος το νόημα πως θα είναι δίπλα μου Αλλά αυτό δεν με καλύπτει γιατί σε ενδεχόμενη διορθωτική τα μοσχεύματα που θα χρησιμοποιήσουν από το κεφάλι μου θα τα πάρουν Όχι από το δικό τους και με αυτό θέλω να καταλήξω ότι και σε αυτή τη περίπτωση τα μοσχεύματα αυτά σκόπευα να τα βάλω στην ουλη από το στριπ και στην κορυφή. Οπόταν χάνω αυτά τα μοσχεύματα. Ο χαμένος ποιος ειναι; Πρέπει να βρουν μια λύση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

pantel

Active Member
Δεν θα το αφήσω να περασει Έτσι. Ήδη περιμένω από τον Θεόδωρο να μου πει ποτέ θα εχω ραντεβού με τον γιατρό και αν δεν βρεθεί λύση θα κινηθώ νομικά. Αυτα τα βηματα δεν τα λεω εγω και δεν τους χαριζω τιποτα. Δεν ανέχομαι την κοροιδια απο κανενα.
 

pantel

Active Member
Επίσης τότε που μου έκαναν μμ δεν μου είχαν πει ότι θα με κάνει η Χριστίνα. Εγώ νόμιζα πως ο Μάρας θα με κάνει. Και κατά τη διάρκεια της μμ ο Μάρας εμφανίστηκε μόνο για να κάνει τις οπές. Εγώ περίμενα περίμενα και στο τέλος ποιος βγήκε χαμένος? Ο πελάτης φυσικά.
 

tasos33

Well-Known Member
Φίλε καταρχάς πρέπει να ηρεμήσεις και έπειτα να περιμένεις έχεις ακόμα τρεις μήνες μπροστά σου, μπορεί να είναι. Shed από φίνα,.

Επίσης ανέβασε και μερικές δικές σου φώτο να δούμε τι γίνεται.
 

felaini

Active Member
Εγω αυτο ελεγα χθες πως και σε κλινικες που εχουν καλο ονομα τελικα να πας μπορει να μην παρεις αυτο που προσδοκας και να χεις σπαταλησει πολλα χρηματα.. !
 
Μπλουζα