Oral minoxidil

Karaflovellos

New Member
Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω όσους χρησιμοποιούν χάπι μινο πως και από που τα προμηθεύεστε . Τέλος υπάρχει τρόπος να αποκτήσω συνταγή γιατρού κάπως για να μου το φτιάξουν σε φαρμακείο αν η δερματολόγος μου δεν το γράφει επειδή δεν το γνωρίζει;(lol)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Σοβαρή δερματολόγο βρήκες φίλε μου.. Κανονικά θέλει συνταγή, αλλά 2.5 mg αν παρακαλέσεις σε μεγάλο φαρμακείο θα σου δώσουν και χωρίς συνταγή.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Και κάποιος ιατρός έλεγε πρόσφατα ότι οι γνώσεις κάποιου που έχει τελειώσει ιατρική δε συγκρίνονται με τους ''λαϊκούς'' που διαβάζουν το φόρουμ..

Γελάει ο κόσμος
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Και κάποιος ιατρός έλεγε πρόσφατα ότι οι γνώσεις κάποιου που έχει τελειώσει ιατρική δε συγκρίνονται με τους ''λαϊκούς'' που διαβάζουν το φόρουμ..

Γελάει ο κόσμος

EliA6PsXgAk29lX.jpg
 

Karaflovellos

New Member
Και κάποιος ιατρός έλεγε πρόσφατα ότι οι γνώσεις κάποιου που έχει τελειώσει ιατρική δε συγκρίνονται με τους ''λαϊκούς'' που διαβάζουν το φόρουμ..

Γελάει ο κόσμος
Άστο φίλε είμαι σε νησί και όχι μικρό αλλά ναι ότι αφορά τριχόπτωση ίσως και 100 χρόνια πίσω εδώ τριχοσκοπηση κάνουν και νομίζουν ότι έστειλαν πύραυλο της nasa στον Άρη και πίσω
Να βράσουμε ένα regaine να το μυρίσει λίγο γιατί από θεραπείες τριχόπτωσης μυρωδιά.. μόνο κάνα laseraki μπικίνι
Να βράσουμε ένα regaine να το μυρίσει λίγο γιατί από θεραπείες τριχόπτωσης μυρωδιά.. μόνο κάνα laseraki μπικίνι
 

bobby

Well-Known Member
Όπως σε όλα τα επαγγέλματα έτσι και στο ιατρικό (ειδικά για τις ΜΜ) υπάρχουν σοβαροί επιστήμονες, μέτριοι, ημιμαθείς αλλά και παπάτζες….ευτυχώς η πλειονότητα είναι οι πρώτες δύο κατηγορίες. Αλλά μην τρελαθούμε, υπάρχουν και από τις άλλες δυο.
 

JimKan1

Well-Known Member
Όπως σε όλα τα επαγγέλματα έτσι και στο ιατρικό (ειδικά για τις ΜΜ) υπάρχουν σοβαροί επιστήμονες, μέτριοι, ημιμαθείς αλλά και παπάτζες….ευτυχώς η πλειονότητα είναι οι πρώτες δύο κατηγορίες. Αλλά μην τρελαθούμε, υπάρχουν και από τις άλλες δυο.
Στις μμ νομιζω κυριως οι τελευταιες 2 υπαρχουν
 

Harris_G

Well-Known Member
Στις μμ νομιζω κυριως οι τελευταιες 2 υπαρχουν
Ας μη γενικευουμε για τους γιατρους, οι δερματολογοι συγκεκριμενα ειναι το προβλημα που δεν γνωριζουν καν κλινικη δερματολογια ( ποσο μαλλονγια τριχοπτωση ).Ασχολουνται σχεδον αποκλειστικα με αποτριχωσεις κ μποτοξ.Ντροπη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα