Options μεταμοσχευση

aris@

Member
Καλησπερα,

Ειμαι 35 ετων και σκεφτομαι εν τελει πολυ σοβαρα να προχωρησω σε μ.μ . Με προβληματιζει το θεμα του shock loss καθως και της διαδικασιας ( ξυρισμα κεφαλιου , διαστημα επανεκφυσης , πρηξιμο , χαπια ). Η δουλεια μου απαιτει προσωπικη επαφη με κοσμο και σκεφτομαι το ενδεχομενο να το κανω κατα την θερινη αδεια το προσεχες καλοκαιρι 15ημερο.

Διαθετω 10.000 ευρω και ψαχνω την καλυτερη επιλογη ωστε να εχω το καλυτερο αποτελεσμα. Θα ηθελα καποια γνωμη.

Φιλικα Αρης
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Για βαλε καμια φωτο να δουμε το προβλημα.
Η διαδικασια που λες ειναι ενα δεκαημερο. Μεσα σε 10 μερες εχει φυγει εντελως το πρηξιμο και αρκετα η ερυθροτητα.
Στο 15ημερο που εχεις αν το αποφασισεις το κανεις τις πρωτες 2 μερες και εχεις αρκετες για αναρρωση. Ετσι το κανουν πολλοι.
Τα χρηματα που διαθετεις αρκουν για τους περισσοτερους ιατρους-κλινικες.
 

aris@

Member
Ανεβασα 2 φωτογραφιες. Υπαρχει καποια προταση για γιατρο που να εχει κορυφαιο αποτελεσμα με το παραπανω budget ?
 

koumparos

Well-Known Member
Επικοινωνησε με τον λορετζο.Δες και στο youtube δουλειες του σε crown να εχεις μια εικονα ποσα μοσχευματα θα χρειαστεις.Επισης μαλον θα σου ζητησει να ξεκινησεις θεραπεια με φινα.
Μπροστα πως ειναι η κατασταση??
 

aris@

Member
Βαζω regain τα τελευταια χρονια αλλα οχι συστηματικα παρα μονο οταν το θυμαμαι και μονο βραδυ.

Χαπια δεν θελω να παρω γι αυτο το λογο σκεφτομαι την μ.μ και θελω να παω σε καποιον σοβαρο να μου κανει καλη δουλεια. Να κεντησει...
Να αποκτησω ξανα τα μαλλια που ειχα . Γι αυτο και μαζεψα το συγκεκριμενο budget.
Το μονο που με κωλυει ειναι οπως ανεφερα το διαστημα γιατι δεν μπορω να φοραω σκουφο γιατι κακα τα ψεμματα ντρεπομαι λιγο..

Αν υπαρχει καποιος καλος μπορεις να μου στειλεις link και καποια συμβουλη. Πιστευεις οτι αξιζει ? Η θα χασω και τα υπολοιπα με αυτα που διαβαζω shock loss κλπ..

Ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aris@

Member
Μα δεν θελω να γινω μαλλιας απλα να μαζευτει το ξεφωτο πισω και μπροστα να γινει μια σωστη δουλεια σε λεπτολογο γιατρο και οχι απλα να με δει σαν πορτοφολι.Τουλαχιστον να πληρωσω αλλα κατι που αξιζει . Αυτο λεω...
 

tasos33

Well-Known Member
Τώρα τα λες ωραία..


Αν υποθέσουμε οτι θα πας lorentzo με 10000 που διαθετεις θα βάλεις 2000graft αφού χρεώνει 5 ευρώ το graft για τα πρωτα 2500 graft τα επομενα τα χρεώνει προς 2.5 €.

Αν υποθέσουμε οτι πας koray με τα 10000 θα ςχεις μπορείς να βάλεις 4000 graft περιπου , κάπως έτσι μπορείς να παίξεις καί με.τις κυπριακές και ίσως αρκετά φθηνότερα αν πας και στον Γεωργίου.

Φυσικά υπαρχουν και άλλοι εξαιρετικοί αλλά και αυτοι έχουν πολύ υψηλη τιμολογιακή πολιτικη.

Απλα.με 10000 σε Τουρκία και Κύπρο ίσως και να ξεμπερδεψεις στους αλλους δε σε φτανουν και για κροουν και για χερλαιν.

Αν πας ελλαδα να ξέρεις οτι θα εχεις και ρεστα
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι εχεις θεμα και μπροστα.Δεν φτανουν τα 10.000 για λορετζο.Παντως εαν μπορουσες να ανεβασεις μπατζετ θα συνιστουσα να πηγαινες σε αυτον.Δες δουλειες του παρομοιες με το δικο σου προβλημα να δεις για τι επαναφορα μιλαμε.Κοιτα και κοραυ με τα λεφτα αυτα.Κυπρο μην κοιτας ουτε ελλαδα εχεις αρκετο μπατζετ να πας σε καποιον τοπ σαν τον κοραυ πχ.
 

athenian

Well-Known Member
Στο crown δυσκολα θα επεμβει καποιος παντως.Εχεις αρκετα μαλλια ακομα.
 

aris@

Member
Δηλαδη αν ανεβασω budget και αλλο ποια ειναι η καλυτερη επιλογη?
Τι εννοεις δεν προκειται να επεμβει σε crown ? Τοτε τι συζηταμε...

Εγω ψαχνω για εναν γιατρο- κλινικη top που θα κανει δουλεια και θα ηθελα αν μπορει καποιος να μου στειλει καποιο link να κλεισω ραντεβου να κανονισω το καλοκαιρι την δουλεια μεσα σε θερινη αδεια 15μερο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φενεται να εχεις καλη ποιοτητα μαλλιου και αρκετο μαλλακι ακομη.
Με 10,000 ευρω πανε στο Τουρκια να σε φτιαξει καινουργιο,εαν εχεις και αλλα λεφτα πανε ισπανια.
Αυτες ειναι η καλυτερες επιλογες και μετα κυπρο.
 
Μπλουζα