Mouratidis, fut, 3139 grafts, 10/8/2011

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

This article is about the sport. For other uses, see Golf (disambiguation).
Golf 258364 10150286385941427 576911426 9539410 221526 o.jpg
A golfer in the finishing position after taking a "tee shot"
Highest governing body R&A
USGA
First played 15th century, Scotland
Characteristics
Contact No
Categorization Outdoor
Equipment Golf clubs, golf ball
Olympic 1900, 1904, 2016,[1] 2020[2]

Golf is a precision club and ball sport, in which competing players (or golfers) use many types of clubs to hit balls into a series of holes on a golf course using the fewest number of strokes.

It is one of the few ball games that does not require a standardized playing area. Instead, the game is played on golf "courses", each of which features a unique design, although courses typically consist of either nine or 18 holes. Golf is defined, in the rules of golf, as "playing a ball with a club from the teeing ground into the hole by a stroke or successive strokes in accordance with the Rules."

Golf competition is generally played for the lowest number of strokes by an individual, known simply as stroke play, or the lowest score on the most individual holes during a complete round by an individual or team, known as match play.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Ρε boy τι ειναι αυτο με το γκολφ;απάντησα σε αυτο που με ρωτησες και βλέπω αυτο..να το ξανά στείλω;
 

Flosk

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Πως να συστηθω δηλαδή;όταν έγραψα 2 πράγματα στην αρχή κοπηκανε απο τον Fenimore!τεσπα..ήμουν /edit/..φυσικά κ κρίνω αρνητικά το ότι πήγε για καφέ με τον εαυτό του εάν αυτο έχει διαπιστωθεί..ειναι και αστείο..ρωτάω ομως τώρα εγω;ειναι αδύνατο να λέω την αληθεια ότι /edit/;ειναι αδύνατο απο ντροπή να μην θελω να βάλω φωτο απτην περιπτωση μου στο Ίντερνετ;ειναι δυνατόν να κανω μια ερώτηση για τα /edit/ και να κόβεται κ αυτή;είναι αδύνατον να λέω μόνο αληθεια και να μην είμαι λαμογιο;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Floskara είπε:
Ρε boy τι ειναι αυτο με το γκολφ;απάντησα σε αυτο που με ρωτησες και βλέπω αυτο..να το ξανά στείλω;
ειναι spam.
κανενας χρηστης δεν επιτρεπετε να εχει δυο λογαριασμους.
εγω προσωπικα περα απο την παραπληροφορηση δεν βλεπω τον λογο να εχει καποιος δευτερο,δεν υπαρχει δοκιμαστικος λογαριασμος
οι δοκιμες ειναι για τα μεγαφωνα οταν πουλαει κανεις πατατες με το datsun το στρογγυλοφαναρο
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Floskara είπε:
Πως να συστηθω δηλαδή;όταν έγραψα 2 πράγματα στην αρχή κοπηκανε απο τον Fenimore!τεσπα..ήμουν /edit/..φυσικά κ κρίνω αρνητικά το ότι πήγε για καφέ με τον εαυτό του εάν αυτο έχει διαπιστωθεί..ειναι και αστείο..ρωτάω ομως τώρα εγω;ειναι αδύνατο να λέω την αληθεια ότι /edit/;ειναι αδύνατο απο ντροπή να μην θελω να βάλω φωτο απτην περιπτωση μου στο Ίντερνετ;ειναι δυνατόν να κανω μια ερώτηση για τα /edit/ και να κόβεται κ αυτή;είναι αδύνατον να λέω μόνο αληθεια και να μην είμαι λαμογιο;
δεν αμφισβειτει κανεις οτι εκανε μεταμοσχευση εκει.
το σωστο ειναι ο καθενας να ανοιγει την ενοτητα του και με φωτογραφιες να πει το κομματι του.
το να εμφανιστουν τωρα 8 καινουρια μελη σε αυτην την ενοτητα να πουν τι?
ο fenimore κανει αυτο που πρεπει να κανει σαν mod,σε οποιον δεν αρεσει ας γινει ο ιδιος.
 

Flosk

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Ρε φιλε το πρόβλημα μου ειναι με τον τύπο που με χαρακτήρισε λαμογιο και μου έκοψε 3 πραγματακια χωρις προφανή λογω..τώρα αν θες να κρίνεις μόνο τον Mouratidi και όχι τον Fenimore τι να πω;αν έτσι λειτουργούμε εδώ μέσα ......@@@ /edit/ Τώρα ομως λυπάμαι πολυ με όλα αυτά..απλα αηδια
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Floskara είπε:
Ρε φιλε το πρόβλημα μου ειναι με τον τύπο που με χαρακτήρισε λαμογιο και μου έκοψε 3 πραγματακια χωρις προφανή λογω..τώρα αν θες να κρίνεις μόνο τον Mouratidi και όχι τον Fenimore τι να πω;αν έτσι λειτουργούμε εδώ μέσα ......@@@ εγω έσκασα ενα σωρο λεφτά και έκανα επέμβαση και είμαι κ ευχαριστημένος εξαιτίας αυτού του σάιτ!Τώρα ομως λυπάμαι πολυ με όλα αυτά..απλα αηδια
δεν ειμαι με το μερος του fenimore.ειμαι ενας αντικειμενικος κριτης.
ανοιγεις θεμα,βαζεις φωτο,δεν ευλογας τα γενια της κλινικης,δεν σε κατακρινει κανεις,ξεκαθαροι κανονες του φορουμ
 

Flosk

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Ρε φιλε δεν ήθελα ποτε να ανοίξω θέμα για μένα..δες το πρώτο μου μισό βέβαια post και θα το καταλάβεις..κατέθεσα απλα μια μαρτυρια και για να μην φανώ ύποπτος αναγκάστηκα να πλατιάσω κ να πω ότι ήμουν κ γω εκει αν και δεν ήθελα!αν ανοίξω θέμα θα το κανω μόνο αν φτάσω στα όρια μου.ναι είπα ένα θετικό κ ένα αρνητικό για την εμπειρία μου που ισως δεν επρεπε αλλα αυτο δε με κάνει λαμογιο και /edit/ (αυτο γιατι να κοπεί;)είπα κιόλας στο πρώτο post πως αν κάποιος ξέρει θα με γλιτώσει απο πολλές ώρες στο. Καθρέφτη !
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Ρε φιλε δεν ήθελα ποτε να ανοίξω θέμα για μένα..δες το πρώτο μου μισό βέβαια post και θα το καταλάβεις..κατέθεσα απλα μια μαρτυρια και για να μην φανώ ύποπτος αναγκάστηκα να πλατιάσω κ να πω ότι ήμουν κ γω εκει αν και δεν ήθελα!αν ανοίξω θέμα θα το κανω μόνο αν φτάσω στα όρια μου.ναι είπα ένα θετικό κ ένα αρνητικό για την εμπειρία μου που ισως δεν επρεπε αλλα αυτο δε με κάνει λαμογιο
και εγω λεω οτι εκανε μεταμοσχευση εκει και ας μην ημουν,δεν ειναι αυτο το θεμα.
και /edit/ .(αυτο γιατι να κοπεί;)είπα κιόλας στο πρώτο post πως αν κάποιος ξέρει θα με γλιτώσει απο πολλές ώρες στο. Καθρέφτη !
αν εννοεις τις μεταμοσχευμενες θα επρεπε να ειχαν υδη παρει τον τελικο τους ογκο.
αν και το εχω διαβασει πολλες φορες απο μελη μου κανει εντυπωση που ξεκινουν να βγαινουν λεπτες και παχαινουν στην πορεια.
τα δικα μου μεταμοσχευμενα βγηκανε χοντρα απο τον δευτερο μηνα και παρεμειναν σε αυτον τον ογκο
 

Flosk

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Βλέπω ξύπνησε και ο ψαλιδοχερης..χρόνια πολλα φιλος
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts stripΠέμπτη

Floskara είπε:
εγω αισθάνομαι άσχημα για σένα γιατι περισσότερο κακο φαίνεται οτι κανεις εδώ μέσα παρά καλο!οταν κάποιος καταθέτει αληθινά περιστατικά κ συ τον αποκαλείς λαμογιο και κόβεις τη μισή αληθεια γιατι πολυ απλα μπορεις και δεν μπαίνεις καν στην διαδικασία να σιγουρευθεις για τις πεποιθήσεις σου μάλλον περισσότερο επικίνδυνος γίνεσαι..προφανως άθελα σου αλλα γίνεσαι γιατι καποιοι μπορει να μη με θεωρήσουν λαμογιο και να θέλουν να με δουν και απο κοντά ισως!δηλαδή επειδή εγω δεν θέλησα να βάλω το κουτελο μου δημόσια είμαι λαμογιο;αν τελικα βάλω θα βγεις και συ να παραδεχθεις ότι εισαι επικίνδυνος όχι γιατι εχεις περισσότερα post(έλεος)αλλα επειδή εχεις μειωμένη κρίση;ε;

"Λαμόγιο" σε είπα γιατί μπήκες με 0 post και με κατηγόρησες ότι αποκρύπτω πληροφορίες.

Όταν κάποιος εχει κάνει μεταμόσχευση και θέλει να το αναφέρει πρέπει να αναρτήσει φωτογραφίες από την επέμβαση για να πιστοποιήσει ότι είναι αληθινό πρόσωπο και ότι όντως έχει κάνει επέμβαση. Φαντάσου κάθε κλινική να βάλει 30 fake users να λένε ότι έκαναν μεταμόσχευση στην τάδε κλινική και πόσο καλή ήταν.

Οι κανόνες ισχύουν για όλους, ήταν το τελαυταίο edit που έκανα στα post σου, την επόμενη που θα ξανά αναφέρεις περιστατικό / απορία / θετικά ή αρνητικά λόγια για την μεταμόσχευση που λες ότι έκανες χωρίς να έχεις φωτογραφίες ο λογαριασμός σου θα αποκλειστεί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Πες μου σε παρακαλώ τους κανόνες..που να τους κοιτάξω;αν δηλαδή εκφράσω την ίδια απορία γενικα κ αοριστα θα μου κανεις πάλι edit ;σε ξανά ρωτάω γιατι να με βοηθήσεις να λυθεί η απορία μου δεν θες.. Και καταλαβαίνεις πολυ καλα τι εννοώ αφού έσβησεσ ολόκληρο το μνμ τώρα..αν ανεβασω φωτο θα νέοι σεις καλύτερα γιατι προσωπικό το βλέπω το θέμα;
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Floskara είπε:
Πες μου σε παρακαλώ τους κανόνες..που να τους κοιτάξω;αν δηλαδή εκφράσω την ίδια απορία γενικα κ αοριστα θα μου κανεις πάλι edit ;σε ξανά ρωτάω γιατι να με βοηθήσεις να λυθεί η απορία μου δεν θες.. Και καταλαβαίνεις πολυ καλα τι εννοώ αφού έσβησεσ ολόκληρο το μνμ τώρα..αν ανεβασω φωτο θα νέοι σεις καλύτερα γιατι προσωπικό το βλέπω το θέμα;

Σου παραθέτω (ξανά) του κανόνες:

-Δεν επιτρέπονται πλέον νέα θέματα που αφορούν τις εταιρίες με σκοπό την διαφήμιση τους. Μπορεί κανείς σαν μέλος, όπως είπα και παραπάνω, να πει χίλια δυο σχετικά με μια εταιρία, ώστε να λάβει τις απαντήσεις του από τα μέλη που γνωρίζουν, αλλά δεν επιτρέπεται να αναφέρεται μια εταιρία από άτομα της εταιρίας. Όλα τα σχετικά θέματα θα διαγραφούν.

-Δεν επιτρέπονται στις υπογραφές, links προς κάποιο site που ασχολείται με το θέμα μεταμόσχευση, παρά μόνο σε κάποιο post που κάποιος έχει προσθέσει την δική του εμπειρία.

-Δεν επιτρέπονται posts από μέλη που αναφέρουν ότι συνεργάζονται με κάποια εταιρία.

-Δεν επιτρέπονται posts που απλώς αναφέρουν μια εταιρία και ότι είναι καλή, όπως επίσης δεν επιτρέπονται posts που κρίνουν αρνητικά μια εταιρία, αν το post δεν το συνοδεύουν και οι ανάλογες φωτογραφίες, πριν και μετά δηλαδή.
Με λίγα λόγια, αν νέο μέλος ανοίξει νέο θέμα και αναφέρει καλά ή άσχημα για μια εταιρία, θα πρέπει να έχει και φωτογραφίες στο συγκεκριμένο ποστ, αλλιώς θα διαγράφεται άμεσα.


Ωστόσο εννοείται πως επιτρέπεται να γράψει κανείς για την εμπειρία του σε μια εταιρία όπου έκανε μεταμόσχευση, αρκεί να έχει φωτογραφίες ή αν δεν έχει εκείνη την στιγμή, να το αναφέρει ότι πρόκειται να ανεβάσει.
 

Flosk

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Και που ακριβώς σφαλω αγαπητέ;μάλλον μόνο εσυ καταλαβες ότι προσπαθώ να διαφημισω ή δυσφημισω..
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Floskara είπε:
Και που ακριβώς σφαλω αγαπητέ;μάλλον μόνο εσυ καταλαβες ότι προσπαθώ να διαφημισω ή δυσφημισω..

Δεν σε κατηγόρησε κάποιος για διαφήμιση / δυσφήμιση, απλά λόγο κανονισμών και μόνο δεν μπορείς να αναφέρεις δημόσια ότι επισκέφθηκες κάποια κλινική εφόσον δεν θες να αναρτήσεις φωτογραφίες απο την επέμβασή σου. Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις?
 

Flosk

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Και αν πω δηλαδή ότι θα ανεβασω φωτο όταν γυρίσω απο τις διακοπες μου θα επαναφερεις αυτα που εκοψες;αν επισης πω ότι τις ξεκολλήσει και τις κόλλησε μόνος μου θα ειναι εντάξει να μου απαντήσει ο Kapamarou τη γνώμη του για την minoxidil που είπα ότι δεν έβαλα κ εχεις κόψει 2 φορες;ρε φιλε πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω;
 

Flosk

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Ότι επισκέφτηκα ή ότι έκανα επέμβαση;και ξαναρωταω αν πω πως έβγαλα κ έβαλα τισ τρίχες μόνος μου μπορω να να εκφράσω μια απορία για την εξέλιξη τους ή απαγορεύεται απο τους κανόνες;πρέπει να καταλάβεις πως δεν έχουμε να χωρισουμε κάτι..μάλλον πιο πολλα ειναι αυτα που μας ενώνουν και ας μην γνωριζόμαστε..
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Floskara είπε:
Και αν πω δηλαδή ότι θα ανεβασω φωτο όταν γυρίσω απο τις διακοπες μου θα επαναφερεις αυτα που εκοψες;αν επισης πω ότι τις ξεκολλήσει και τις κόλλησε μόνος μου θα ειναι εντάξει να μου απαντήσει ο Kapamarou τη γνώμη του για την minoxidil που είπα ότι δεν έβαλα κ εχεις κόψει 2 φορες;ρε φιλε πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω;

Αν είσαι διατεθειμένος να ανεβάσεις φωτογραφίες, όταν θελήσεις να το κάνεις άνοιξε ένα δικό σου θέμα και μοιράσου την εμπειρία σου. Βρέθηκες στο λάθος thread την λάθος στιγμή κάνοντας πολύ κακή αρχή στο φόρουμ.

Για θεραπείες γενικά κτλ μπορείς να ρωτάς ότι θέλεις, όχι όμως για θεραπείες που σχετίζονται με την μεταμόσχευση που λες ότι έκανες, πχ: "αν βάλω μίνοξ θα βγουν τα μεταμοσχευμένα πιο γρήγορα" κτλ. Όπως σου είπα δεν πρόκειτε να υπάρχει ξανά edit.


Floskara είπε:
Ότι επισκέφτηκα ή ότι έκανα επέμβαση;και ξαναρωταω αν πω πως έβγαλα κ έβαλα τισ τρίχες μόνος μου μπορω να να εκφράσω μια απορία για την εξέλιξη τους ή απαγορεύεται απο τους κανόνες;πρέπει να καταλάβεις πως δεν έχουμε να χωρισουμε κάτι..μάλλον πιο πολλα ειναι αυτα που μας ενώνουν και ας μην γνωριζόμαστε..

Οι κανόνες είναι κανόνες και ισχύουν για όλους.
 

Flosk

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Κάτσε ρε @αμωτο!διαβαζω το θέμα του παιδιού τόσο καιρο και είχα μια αγωνια.δεν εχω καταλαβει τπτ για 2πλους λογαριασμούς και απλα πάω να διαφωτίσω λίγο την κατάσταση γνωρίζοντας κάτι.πρεπει να ανοίξω θέμα και να ανεβασω φωτο όταν απο επιλογή εχω αποφασίσει τόσο καιρο να μην το κανω.θα ήσουν λιγότερο καχυποπτος αν ξαφνικά άνοιγα ένα θέμα για μένα και μετα απο λίγο έκανα την αναφορά που έκανα για το άλλο παιδι στο δικό του θέμα;
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση H*C 3139 grafts strip

Floskara είπε:
Κάτσε ρε @αμωτο!διαβαζω το θέμα του παιδιού τόσο καιρο και είχα μια αγωνια.δεν εχω καταλαβει τπτ για 2πλους λογαριασμούς και απλα πάω να διαφωτίσω λίγο την κατάσταση γνωρίζοντας κάτι.πρεπει να ανοίξω θέμα και να ανεβασω φωτο όταν απο επιλογή εχω αποφασίσει τόσο καιρο να μην το κανω.θα ήσουν λιγότερο καχυποπτος αν ξαφνικά άνοιγα ένα θέμα για μένα και μετα απο λίγο έκανα την αναφορά που έκανα για το άλλο παιδι στο δικό του θέμα;

Να διαβάσεις καλύτερα το θέμα του Ψεύτη στις προηγούμενες σελίδες για να καταλάβεις καλύτερα τι παίζει. Το θέμα μεταξύ εσένα και των κανονισμών τελειώνει εδώ. Δεν μπορώ να τα εξηγήσω πιο απλά, αν δεν καταλαβαίνεις πρόβλημά σου.
 
Μπλουζα