#MONOTOVIDEOMETRAEI Video 3, Σταδιο 6, 1η συνεδρια

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Βιντεο στα Αγγλικά για το Αγγλικο μου κανάλι, γιατι ειναι κριμα να τα χαιρονται μονο οι Ελληνες τα περιστατικα αυτα!
Με πρόσωπο, σε ΜΙΑ συνεδρια, με χτενισμα, με βρεγμενα μαλλια, ολα στο φως, όλα στη φόρα.



ΝΑ ΖΗΤΑΤΕ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΒΙΝΤΕΟ ΠΡΙΝ-ΜΕΤΑ.
Αλλιως ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!



 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Αν θέλει ο άλλος να παραπλανήσει νομίζω και στο βίντεο μια χαρά μπορεί.Ενα ακραίο παράδειγμα δείχνει πρώτη μεταμόσχευση ενώ ο άλλος έκανε ήδη μια και αυτή ήταν η δεύτερη
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αν θέλει ο άλλος να παραπλανήσει νομίζω και στο βίντεο μια χαρά μπορεί.Ενα ακραίο παράδειγμα δείχνει πρώτη μεταμόσχευση ενώ ο άλλος έκανε ήδη μια και αυτή ήταν η δεύτερη
Οχι δεν μπορει.
Απορω πως πιστευεις τετοιες ανοησιες και οτι η ευκολία παραπλάνησης με φωτογραφιες ειναι παρομοια με του βιντεο!
Αλλα χαιρομαι που το μοιραζεσαι γιατι λεει πολλα...

Στο Youtube δεν εχω δει ΚΑΝΕΝΑ βιντεο από ΚΑΜΙΑ κλινική που να δειχνει προσωπο, να κανει ζοομ, να τα βρεχει, να τα χτενιζει κτλ.
Δεν ειναι τυχαιο οτι μονο εγω ποσταρω βιντεο στηνη Ελλάδα και απο τους ελάχιστους ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ

Αν λοιπον ΕΣΥ ξερεις καποιον που ΜΠΟΡΕΙ να παραπλανησει με βιντεο, να μας τον πεις, γιατι στην Ελλάδα δεν ειναι σιγουρα :))
 

JimKan1

Well-Known Member
Οχι δεν μπορει.
Απορω πως πιστευεις τετοιες ανοησιες και οτι η ευκολία παραπλάνησης με φωτογραφιες ειναι παρομοια με του βιντεο!
Αλλα χαιρομαι που το μοιραζεσαι γιατι λεει πολλα...

Στο Youtube δεν εχω δει ΚΑΝΕΝΑ βιντεο από ΚΑΜΙΑ κλινική που να δειχνει προσωπο, να κανει ζοομ, να τα βρεχει, να τα χτενιζει κτλ.
Δεν ειναι τυχαιο οτι μονο εγω ποσταρω βιντεο στηνη Ελλάδα και απο τους ελάχιστους ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ

Αν λοιπον ΕΣΥ ξερεις καποιον που ΜΠΟΡΕΙ να παραπλανησει με βιντεο, να μας τον πεις, γιατι στην Ελλάδα δεν ειναι σιγουρα :))
Μια χαρα μπορεις να παραπλανησεις και με το βιντεο, αυτο ειπε ο φιλος, πραγμα που ισχυει, οι ρυθμισεις της καμερας (π.χ. αντιθεση, σκιες, φωτεινοτητα κτλπ) κανουν θαυματα
 

bobby

Well-Known Member
Δεν νομίζω να λέει κάνεις ότι το κάνεις εσύ γιατρέ….αλλά ότι (τεχνικά) μπορεί να γίνει, πράγμα που πιστεύω ότι ισχύει.
Αλλά, τόσα μέλη έχουμε εδώ κάποιος θα είναι επαγγελματίας του είδους, ας τοποθετηθεί κάποιος επαγγελματίας.
 

Antonis80

Active Member
Μια χαρα μπορεις να παραπλανησεις και με το βιντεο, αυτο ειπε ο φιλος, πραγμα που ισχυει, οι ρυθμισεις της καμερας (π.χ. αντιθεση, σκιες, φωτεινοτητα κτλπ) κανουν θαυματα
Πέρα από τις ρυθμίσεις της κάμερας που μπορεις να κάνεις για παραπλανήσεις με ενα βίντεο, μπορεις να κάνεις και περεταίρω επεξεργασία με φιλτρα, προγράμματα επεξεργασίας βίντεο κτλπ στο βίντεο και να μη καταλάβει και κανείς τίποτα...Η τεχνολογία έχει προχωρήσει πάρα πολύ και όλα γίνονται πολύ εύκολα. Υπάρχουν άτομα που ασχολούνται αποκλειστικά με αυτή τη δουλεία επεξεργασίας βίντεο.
Επομένως είτε με βίντεο είτε με φωτογραφίες μια κλινική μπορει να παραπλανήσει αν θέλει και να μη το καταλάβεις ή να μη μπορεις να το αποδείξεις κιόλας ακόμα και αν το διαπιστώσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

edyuser1

Active Member
Σίγουρα πολλά μπορείς να κάνεις με την κάμερα. Αλλά ρε παιδιά στην προκειμένου περίπτωση θα αναφερθώ στο γιατρό στον Αναστασάκη. Όταν χτενίζει τους ασθενείς του κολλάει χτένα στα μαλλιά Κι αν χρησιμοποιεί βούρτσα ακούς το χρουτσου χρουτσου που κανει η βουρτσα οι μικρες λεπτομερειες κανουν την διαφορα
 

Gianney

Well-Known Member
Οχι δεν μπορει.
Απορω πως πιστευεις τετοιες ανοησιες και οτι η ευκολία παραπλάνησης με φωτογραφιες ειναι παρομοια με του βιντεο!
Αλλα χαιρομαι που το μοιραζεσαι γιατι λεει πολλα...

Στο Youtube δεν εχω δει ΚΑΝΕΝΑ βιντεο από ΚΑΜΙΑ κλινική που να δειχνει προσωπο, να κανει ζοομ, να τα βρεχει, να τα χτενιζει κτλ.
Δεν ειναι τυχαιο οτι μονο εγω ποσταρω βιντεο στηνη Ελλάδα και απο τους ελάχιστους ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ

Αν λοιπον ΕΣΥ ξερεις καποιον που ΜΠΟΡΕΙ να παραπλανησει με βιντεο, να μας τον πεις, γιατι στην Ελλάδα δεν ειναι σιγουρα :))
Παρόμοια παραπλάνηση με τις φωτογραφίες δεν το είπα.Σιγουρα με τις φωτογραφίες μπορείς πιο εύκολα να παραπλανήσεις με κατάλληλο φωτισμό γωνία λήψη κούρεμα κτλ.Απλα έχω είπα ένα ακραίο τρόπο παραπλανήσης και σε βίντεο
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Πέρα από τις ρυθμίσεις της κάμερας που μπορεις να κάνεις για παραπλανήσεις με ενα βίντεο, μπορεις να κάνεις και περεταίρω επεξεργασία με φιλτρα, προγράμματα επεξεργασίας βίντεο κτλπ στο βίντεο και να μη καταλάβει και κανείς τίποτα...Η τεχνολογία έχει προχωρήσει πάρα πολύ και όλα γίνονται πολύ εύκολα. Υπάρχουν άτομα που ασχολούνται αποκλειστικά με αυτή τη δουλεία επεξεργασίας βίντεο.
Επομένως είτε με βίντεο είτε με φωτογραφίες μια κλινική μπορει να παραπλανήσει αν θέλει και να μη το καταλάβεις ή να μη μπορεις να το αποδείξεις κιόλας ακόμα και αν το διαπιστώσεις.

Τα βιντεο γυριζονται με το iphone μου ΕΠΙΤΟΠΟΥ που ερχεται ο ασθενης για επανέλεγχο.
Τόσο απλά.
ΑΝΤΙΘΕΤΑ με οποιονδηποτε άλλον συνάδελφο ΚΑΙ από Ισπανία, ΔΕΝ ειναι λήψεις κάμερας, στημμενες, οργανωμένες, με ειδικές συνθήκες, κάποιοι έχουν και κομμωτη μέσα στο χωρο που με πιστολάκι δίνει + 30% ΑΝΕΤΑ σε πάχος = +30% σε κάλυψη.
Ρωτηστε τον @CVIAL να σας πει τι έχει δει

Έχω 1-3 επανελέγχους την ημέρα, ενίοτε διακόπτω το χειρουργειο ή τα ραντεβού, βλέπω τον κάθε ασθενή για επανέλεγχο, οποιος δεχεται κάνουμε βιντεο υπογραφει consent form, παίρνει δωράκι χρυσή χτένα, end of story.
Αν γινόταν εστω και δύσκολα, ΓΙΑΤΙ 10 νοματαίοι (πολλούς λέω!) παγκοσμίως ποσταρουν βίντεο?
ΧΙΛΙΑΔΕΣ ιατροι, ΧΙΛΙΑΔΕΣ κλινικές ειδικα στην Τουρκια κανουν μεταμόσχευσεις.
Μόνο εγω βρήκα το ...κολπο?
Μην γινόμαστε παρανοϊκά καχυπτοι και τοξικοί.;)

Ας αφήσουμε τις θεωρίες και τα ..CGI.
Δεν ειναι Χολυγουντ το Χαλάνδρι.
Οποιος ακόμα δεν πείθεται, έχει άλλο λόγο

Αναρωτηθείτε ΓΙΑΤΙ δεν ποσταρει κανεις άλλος στην Ελλάδα για αρχή...
 

Antonis80

Active Member
Εγώ δεν αναφέρθηκα σε κάποια κλινική οτι το κάνει, απλά ανέφερα γενικά ότι μπορεί εύκολα να γινει επεξεργασία σε βίντεο και να αλλοιωθεί η εικόνα του αποτελέσματος και να μη καταλάβει και κανείς τίποτα... Τοσο με τις ρυθμίσεις της κάμερας όσο και με την μετέπειτα επεξεργασία του βίντεο με φίλτρα προγράμματα επεξεργασίας βίντεο κτλπ. Υπάρχουν άτομα που ασχολούνται αποκλειστικά με αυτη τη δουλεία της επεξεργασίας βίντεο....

Γενικά μονο δυσκολο δεν ειναι να επεξεργαστεί κάποια κλινική τα βίντεο της και να αλλοιώσει το αποτέλεσμα προς όφελος της και χωρίς να το καταλάβουν οι θεατές ή και να μη μπορούν να το αποδείξουν αν διαπιστώσουν οτι κάτι δεν πάει καλα. Ειδικά αν έχει και κίνητρο να το κάνει κάποιος ώστε να προσελκύσει και περισσότερους πελάτες, αυξάνονται και οι πιθανότητες. Τώρα δεν μπορώ να πάρω θέση για το αν το κάνει κάποιος ή οχι. Ας το κρίνει το κοινό αυτό κρινοντας με τα δεδομένα και την εικόνα που βλέπει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Άμα είναι έτσι ρε παιδιά να μη ζητάμε βίντεο από κανεναν! Στο κάτω κάτω υπάρχουν και οι verified μ/μ από @CVIAL ή κάντε face to face meetings με ανθρώπους που έχουνε κάνει μ/μ Δηλαδή αντί να πούμε μπράβο στον γιατρο που κάνει βιντεάκια και να εστιάσουμε στο να κάνει ακόμα πιο καλά βίντεο και πιο κοντινές λήψεις, εστιάζουμε στο ότι στην εποχή του AI μπορεί να γίνει πολύ καλό video edit .. εντάξει, αν είναι δυνατόν δηλαδή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Antonis80

Active Member
Άμα είναι έτσι ρε παιδιά να μη ζητάμε βίντεο από κανεναν! Στο κάτω κάτω υπάρχουν και οι verified μ/μ από @CVIAL ή κάντε face to face meetings με ανθρώπους που έχουνε κάνει μ/μ Δηλαδή αντί να πούμε μπράβο στον γιατρο που κάνει βιντεάκια καο να εστιάσουμε στο να κάνει ακόμα πιο καλά βίντεο και πιο κοντινές λήψεις, εστιάζουμε στο ότι στην εποχή του AI μπορεί να γίνει πολύ καλό video edit .. εντάξει, αν είναι δυνατόν δηλαδή.
φιλε απλά ειπώθηκε οτι στα βίντεο δεν μπορεί να παραπλανήσει κάποιος και δειχνουν οπως ειναι τα πράγματα. Κάτι που δεν ισχύει αφού τεχνικά στη σημερινή εποχή εύκολα μπορεί να γινει επεξεργασία σε ενα βίντεο και να αλλοιώσει το πως θα δειχνει το αποτέλεσμα και να μη καταλάβει και κανείς τίποτα. Οποιος πιστεύει το αντίθετο ειναι το λιγότερο αφελής. Αυτό θίξαμε, οτι γενικά μια χαρά μπορεί να γινει επεξεργασία και στο βίντεο αν θέλει κάποιος να το κάνει. Δεν ειπαμε αν το κάνει κάποιος ή οχι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Marios1982

Well-Known Member
φιλε απλά ειπώθηκε οτι στα βίντεο δεν μπορεί να παραπλανήσει κάποιος και δειχνουν οπως ειναι τα πράγματα. Κάτι που δεν ισχύει αφού τεχνικά στη σημερινή εποχή εύκολα μπορεί να γινει επεξεργασία σε ενα βίντεο και να αλλοιώσει το πως θα δειχνει το αποτέλεσμα και να μη καταλάβει και κανείς τίποτα. Οποιος πιστεύει το αντίθετο ειναι το λιγότερο αφελής. Αυτό θίξαμε, οτι γενικά μια χαρά μπορεί να γινει επεξεργασία και στο βίντεο αν θέλει κάποιος να το κάνει. Δεν ειπαμε αν το κάνει κάποιος ή οχι.
Ισχύει, αλλά ο γιατρός θεωρεί ως δεδομένο τα raw videos. Οκ, τι να πεις, στο τέλος δε θα μπορούμε να καταλάβουμε κανένα αποτέλεσμα εκτός δια ζώσης.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
φιλε απλά ειπώθηκε οτι στα βίντεο δεν μπορεί να παραπλανήσει κάποιος και δειχνουν οπως ειναι τα πράγματα. Κάτι που δεν ισχύει αφού τεχνικά στη σημερινή εποχή εύκολα μπορεί να γινει επεξεργασία σε ενα βίντεο και να αλλοιώσει το πως θα δειχνει το αποτέλεσμα και να μη καταλάβει και κανείς τίποτα. Οποιος πιστεύει το αντίθετο ειναι το λιγότερο αφελής. Αυτό θίξαμε, οτι γενικά μια χαρά μπορεί να γινει επεξεργασία και στο βίντεο αν θέλει κάποιος να το κάνει. Δεν ειπαμε αν το κάνει κάποιος ή οχι.
Το ερωτημα ειναι ΓΙΑΤΙ ειπώθηκε?
Διότι δεν ειμαστε στo insomnia.gr να μοιραζομαστε πληροφοριεσ για video editting.
Αν έχεις καποιο ΚΑΛΥΤΕΡΟ τρόπο να νιώσει ασφάλεια ο ενδιαφερόμενος πεσ μου, ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ!
Περιμενω...


ΑΛΛΑ, αυτη η υπογεια, ψιλο-υπουλη διασπορα καχυποψίας και η ισοπέδωση οτι ΔΗΘΕΝ ολα μπορουν να παραπλανησουν = ΑΡΑ ΟΛΑ ειναι ιδιας χαμηλης αξίας = ΑΡΑ μην πιστευετε κανεναν ΟΤΙ και να κανει ειναι ΤΡΑΓΙΚΗ!
Διότι ΕΚΕΙ το πας μεταξύ μας
Λυπαμαι αν σκεφτεσαι και νιωθεις έτσι γιατι ταλαιπωρησε ο ίδιος, αλλα δεν βρισκω λόγο να μοιραζεσαι το δηλητηριο αυτο με όλους.
 

Antonis80

Active Member
Το ερωτημα ειναι ΓΙΑΤΙ ειπώθηκε?
Διότι δεν ειμαστε στo insomnia.gr να μοιραζομαστε πληροφοριεσ για video editting.
Αν έχεις καποιο ΚΑΛΥΤΕΡΟ τρόπο να νιώσει ασφάλεια ο ενδιαφερόμενος πεσ μου, ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ!
Περιμενω...


ΑΛΛΑ, αυτη η υπογεια, ψιλο-υπουλη διασπορα καχυποψίας και η ισοπέδωση οτι ΔΗΘΕΝ ολα μπορουν να παραπλανησουν = ΑΡΑ ΟΛΑ ειναι ιδιας χαμηλης αξίας = ΑΡΑ μην πιστευετε κανεναν ΟΤΙ και να κανει ειναι ΤΡΑΓΙΚΗ!
Διότι ΕΚΕΙ το πας μεταξύ μας
Λυπαμαι αν σκεφτεσαι και νιωθεις έτσι γιατι ταλαιπωρησε ο ίδιος, αλλα δεν βρισκω λόγο να μοιραζεσαι το δηλητηριο αυτο με όλους.
Καταρχήν 3 ακόμα άτομα είπαν ακόμα οτι γενικά μπορεί να παραπλανήσει κάποιος με τα βίντεο αν θέλει. Ο Gianney ειπε οτι μπορεί ένα αποτέλεσμα να παρουσιάζεται σαν αποτέλεσμα 1 επέμβασης ενώ να ειναι αποτέλεσμα 2 επεμβάσεων.... Και επίσης αναφέρθηκε από τον jimkan1 οτι μπορείς με τις ρυθμίσεις της κάμερας να κάνεις και εκεί παπάδες αν θέλεις να αλλοιώσεις την εικόνα του βίντεο. Και πρόσθεσα και εγώ μετά έναν τριτο τρόπο όπου μπορεί να γινει επεξεργασία στο βίντεο και να μη καταλάβει κανείς τίποτα....Όλα αυτά ειναι υπαρκτά και μπορούν να συμβούν.

Απλά ειπώθηκαν αυτά από εμάς γιατί ακούστηκαν ανακρίβειες ότι δήθεν τα βίντεο δεν μπορούν να παραπλανήσουν ενώ δεν ισχύει αυτό και μια χαρά μπορούν να το κάνουν με διάφορους τρόπους που αναφέραμε πριν. Το οτι λες την αλήθεια και το τι πραγματικά ισχύει δεν σε κάνει τοξικό ή οτι άλλο φαντάζεσαι.
Εσύ γιατρέ μπορείς να φαντάζεσαι οτιδήποτε και να νομίζεις οτι επειδή άτομα λένε τα πράγματα οπως έχουν οτι έχουν άλλους ύπουλους σκοπούς και αλλα τέτοια σενάρια επιστημονικής φαντασίας. Οχι δεν ισχύουν αυτά που λες απλά απαντάμε σε αυτά που είπες. Φορουμ ειναι και μπορούμε να λέμε τι πιστεύουμε και να υπάρξει διάλογος.
Εκτός αν ζεις σε δικτατορικό καθεστώς που όποιος διαφωνεί μαζί σου μπορείς να του κάνεις επίθεση και να τον βρίζεις με χαρακτηρισμούς όπως και κάνεις.

Δεν θα μπω στο τρυπάκι να σου ξανα απαντήσω στη χυδαία επίθεση που μου κάνεις με τη τοξική συμπεριφορά σου επειδή ανέφερα γενικά τι ισχύει. Όλοι μπορούμε να διαπιστώσουμε οτι αυτά που αναφέραμε παραπάνω γενικά μπορούν να συμβούν στα βίντεο. Καλή συνέχεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
Παιδιά Πολύ λόγος για το Βίντεο δλδ όποιος δεν κάνει δεν είναι καλός γιατρός ή καλή κλινική?Ο Κάθε γιατρός-Κλινική ακολουθεί την τακτική του και τον τρόπο μάρκετινγκ!Το ότι δεν κάνουν βίντεο αυτό δεν αναιρεί την ικανότητα τους!
Να δώσω ένα παράδειγμα σε μια Χ κλινική μπορεί να έχουν κάνει 500 επεμβάσεις οκ ως εδω?Απο αυτές οι 200 μπορεί να ήταν επιτυχημένες και να τραβήξανε μόνο αυτές Βίντεο με τις άλλες 300 περιπτώσεις τι γίνεται?
Εν ολίγης το καλό και το κακό αποτέλεσμα σύντομα ακούγεται και ας μην έχει κάνει κάποιος βίντεο!Ένα μεγάλο χωριό είναι η Αθήνα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Marios1982

Well-Known Member
Παιδιά Πολύ λόγος για το Βίντεο δλδ όποιος δεν κάνει δεν είναι καλός γιατρός ή καλή κλινική?Ο Κάθε γιατρός-Κλινική ακολουθεί την τακτική του και τον τρόπο μάρκετινγκ!Το ότι δεν κάνουν βίντεο αυτό δεν αναιρεί την ικανότητα τους!
Να δώσω ένα παράδειγμα σε μια Χ κλινική μπορεί να έχουν κάνει 500 επεμβάσεις οκ ως εδω?Απο αυτές οι 200 μπορεί να ήταν επιτυχημένες και να τραβήξανε μόνο αυτές Βίντεο με τις άλλες 300 περιπτώσεις τι γίνεται?
Εν ολίγης το καλό και το κακό αποτέλεσμα σύντομα ακούγεται και ας μην έχει κάνει κάποιος βίντεο!Ένα μικρό χωριό είναι η Αθήνα!
Ακριβώς ! Και στο κάτω κάτω είναι δεδομένο ότι κάποια cases δε θα πάνε καλά ! Όπως είναι δεδομένο, πως χωρίς θεραπεία, ελαττώνεις πάρα πολύ τις πιθανότητες σου! Ειδικά αυτοί που έχουν diffuse και thinning. Με αυτή τη λογική είναι cheat και η θεραπεία σε σχέση με ένα άλλο άποτελεσμα που δεν είχε θεραπεία.. συνιστώ ηρεμία και να ζητάμε πάντα υλικό ακόμα και αν ειναι να πιστεύουμε τα μισά από ότι βλέπουμε !
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Οι κορυφαιοι παντως που ολοι αναφερουμε εδω, με βιντεο παιζουν.
@LoverBoy Σε αυτο που αναφερεσαι ακουσα εναν ασχετο φιλο, απο θεσσαλονικη ποιον προτεινε για μεταμοσχευση λεγοντας χαρακτηριστικα ολη η πολη εκει κανει.... και απορω αν οντως το καλο αποτελεσμα διαφημιζεται μονο του.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Καταρχήν 3 ακόμα άτομα είπαν ακόμα οτι γενικά μπορεί να παραπλανήσει κάποιος με τα βίντεο αν θέλει. Ο Gianney ειπε οτι μπορεί ένα αποτέλεσμα να παρουσιάζεται σαν αποτέλεσμα 1 επέμβασης ενώ να ειναι αποτέλεσμα 2 επεμβάσεων.... Και επίσης αναφέρθηκε από τον jimkan1 οτι μπορείς με τις ρυθμίσεις της κάμερας να κάνεις και εκεί παπάδες αν θέλεις να αλλοιώσεις την εικόνα του βίντεο. Και πρόσθεσα και εγώ μετά έναν τριτο τρόπο όπου μπορεί να γινει επεξεργασία στο βίντεο και να μη καταλάβει κανείς τίποτα....Όλα αυτά ειναι υπαρκτά και μπορούν να συμβούν.

Απλά ειπώθηκαν αυτά από εμάς γιατί ακούστηκαν ανακρίβειες ότι δήθεν τα βίντεο δεν μπορούν να παραπλανήσουν ενώ δεν ισχύει αυτό και μια χαρά μπορούν να το κάνουν με διάφορους τρόπους που αναφέραμε πριν. Το οτι λες την αλήθεια και το τι πραγματικά ισχύει δεν σε κάνει τοξικό ή οτι άλλο φαντάζεσαι.
Εσύ γιατρέ μπορείς να φαντάζεσαι οτιδήποτε και να νομίζεις οτι επειδή άτομα λένε τα πράγματα οπως έχουν οτι έχουν άλλους ύπουλους σκοπούς και αλλα τέτοια σενάρια επιστημονικής φαντασίας. Οχι δεν ισχύουν αυτά που λες απλά απαντάμε σε αυτά που είπες. Φορουμ ειναι και μπορούμε να λέμε τι πιστεύουμε και να υπάρξει διάλογος.
Εκτός αν ζεις σε δικτατορικό καθεστώς που όποιος διαφωνεί μαζί σου μπορείς να του κάνεις επίθεση και να τον βρίζεις με χαρακτηρισμούς όπως και κάνεις.

Δεν θα μπω στο τρυπάκι να σου ξανα απαντήσω στη χυδαία επίθεση που μου κάνεις με τη τοξική συμπεριφορά σου επειδή ανέφερα γενικά τι ισχύει. Όλοι μπορούμε να διαπιστώσουμε οτι αυτά που αναφέραμε παραπάνω γενικά μπορούν να συμβούν στα βίντεο. Καλή συνέχεια.
Καταρχήν 3 ακόμα άτομα είπαν ακόμα οτι γενικά μπορεί να παραπλανήσει κάποιος με τα βίντεο αν θέλει. Ο Gianney ειπε οτι μπορεί ένα αποτέλεσμα να παρουσιάζεται σαν αποτέλεσμα 1 επέμβασης ενώ να ειναι αποτέλεσμα 2 επεμβάσεων.... Και επίσης αναφέρθηκε από τον jimkan1 οτι μπορείς με τις ρυθμίσεις της κάμερας να κάνεις και εκεί παπάδες αν θέλεις να αλλοιώσεις την εικόνα του βίντεο. Και πρόσθεσα και εγώ μετά έναν τριτο τρόπο όπου μπορεί να γινει επεξεργασία στο βίντεο και να μη καταλάβει κανείς τίποτα....Όλα αυτά ειναι υπαρκτά και μπορούν να συμβούν.

Απλά ειπώθηκαν αυτά από εμάς γιατί ακούστηκαν ανακρίβειες ότι δήθεν τα βίντεο δεν μπορούν να παραπλανήσουν ενώ δεν ισχύει αυτό και μια χαρά μπορούν να το κάνουν με διάφορους τρόπους που αναφέραμε πριν. Το οτι λες την αλήθεια και το τι πραγματικά ισχύει δεν σε κάνει τοξικό ή οτι άλλο φαντάζεσαι.
Εσύ γιατρέ μπορείς να φαντάζεσαι οτιδήποτε και να νομίζεις οτι επειδή άτομα λένε τα πράγματα οπως έχουν οτι έχουν άλλους ύπουλους σκοπούς και αλλα τέτοια σενάρια επιστημονικής φαντασίας. Οχι δεν ισχύουν αυτά που λες απλά απαντάμε σε αυτά που είπες. Φορουμ ειναι και μπορούμε να λέμε τι πιστεύουμε και να υπάρξει διάλογος.
Εκτός αν ζεις σε δικτατορικό καθεστώς που όποιος διαφωνεί μαζί σου μπορείς να του κάνεις επίθεση και να τον βρίζεις με χαρακτηρισμούς όπως και κάνεις.

Δεν θα μπω στο τρυπάκι να σου ξανα απαντήσω στη χυδαία επίθεση που μου κάνεις με τη τοξική συμπεριφορά σου επειδή ανέφερα γενικά τι ισχύει. Όλοι μπορούμε να διαπιστώσουμε οτι αυτά που αναφέραμε παραπάνω γενικά μπορούν να συμβούν στα βίντεο. Καλή συνέχεια.

Ημουν σαφής.
Εχεις ΚΑΘΕ δικαιωμα να λες οτι θες.
Και αυτο που ειπες ΕΙΝΑΙ αληθεια, αλλα στο ΧΟΛΥΓΟΥΝΤ.
Και ειναι υπερβολή!
Διοτι ΕΞΗΓΗΣΑ (και ΦΑΙΝΕΤΑΙ κιολας) πως γινονται τα βιντεο στην κλινική μου.
Και ΕΓΩ πιστευω πως αυτα που λες που ΔΕν ειναι λάθος, το κανεις απλα για να ισοπεδώσεις την αξια του βιντεο σε συγκριση με οποιδηποτε άλλο μεσω παρουσιασης.
Επίσης, πας σε συζητη συνεχως σε εκτος θεματος.
ΕΙναι ή ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ το βιντεο ο πιο εγκυρος και ασφαλής τροπος?
ΑΥΤΟ ειναι το θέμα.
Για πες!

Επειτα, αυτα περι δικτατοριας, χυδαιας επιθεσης, βρισιματος και τοξικότητας ολα μαζι σε μια φραση να ξερεις οτι ακομα καλυτερα συντασσονται με τις λεξεις μισογυνισμός, και bullying που τις ξεχασες. Αν τις βάλεις στο επομενο ποστ θα παρεις και αλλους με το μερος σου.

Γιατι δεν κοβω με τιποτα να απαντας αυτο που σε ρωτησα γιατι γνωρισεις οτι η απαντηση δεν συναδει με το στοχο σου: να ακυρωσεις την αξια ΚΑΙ των βιντεο ωστε για καποιο λογο ΟΛΟΙ και ΟΛΕΣ να ειμαστε το ιδιο.
Ε, ΔΕΝ ειμαστε!
 
Μπλουζα