Krhtikos21, fue, 2900 grafts, 3-4/7/2013

Flosk

Well-Known Member
Εχει πολλα άτομα εδώ μέσα να σε προσανατολισουν στο θέμα αυτο! Ρωτα και ο θεός βοηθός..Ο Γεωργίου σου είπε κάτι γιαυτο;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krhtikos21

Member
για φίνα μου είπε να πάρω άφοβα τελείως είναι όλα αντιστρεπτά .αν υπάρξουνε παρενέργειες την κόβω
 

krhtikos21

Member
ομολογώ πολύ καλή συζήτηση.θα σταθώ σε ένα πράγμα που λέει ένας ότι είναι καλύτερα να πάρεις φίνα 2-3 χρόνια και να ρισκάρεις ή 2-3 χρόνια κατάθλιψης?εγώ πέρασα δύσκολες φάσεις λόγω μαλλιού.δε πρόκειται να τις ξαναζήσω όμως.ό,τι και αν χρειαστεί

και να ταν άλλες εποχές τα λεφτά δεν ήταν τπτ.πλέον με τα ελληνικά δεδομένα είναι πολύ ακριβές οι μμ στο εξωτερικό.και εγώ είμαι φοιτητής.αλλά εντάξει αν τα βλέπεις λίγο αισιόδοξα, ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται σε αυτή τη ζωή!! :)
 

Billy_tramp

Member
καλη επιτυχία φίλε μου, φαίνεται πολυ καλη δουλεια πιστευω θα τα πας περίφημα και η διαθεση σου θα ανεβει 100%!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ξεκινα φινα βλεπεις και κρινε αν συνεχισεις η οχι.Εγω συμπληρωνω 1 χρονο φινας σε λιγο,υπαρχουν καποιες παρενεργειες αλλα οχι οτι δε μπορεις να πας και με γυναικα.Η στυση πλεον παιζει και ψυχολογικο ζητημα για μενα και ειναι και θεμα Γυναικας εαν το παμε εκει.Μπορει να πας με καποια να κανεις προσευχες και κουκου να μη κανει,και να πας με μια αλλη να σε κανει κανα δυο κολπακια να τελιωσεις κιολας.Ασχετα εαν ειναι ομορφη η οχι.
Επισης υπαρχει και πιθανοτητα να πας με καποια πρωτη φορα κ να σου βγει ανχος.Αρα δεν φταει και η φινα σαυτο ,ειναι και αλλα πραματα.
Εχε και κανα βιαγκρα στο τσεπακι σου παντα για καλο κ για κακο.χαχαχαχ
 

gpeiraias

Member
Φίλε, πόσο σου στοίχησε όλη η περιπέτεια στην κύπρο?Εισιτήρια μεταμόσχευση κ.λ.π?Επίσης η πληρωμή έγινε μετητοίς ή κάνουν και δόσεις ?
Thanks,
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krhtikos21

Member
8000 περίπου με ξενοδοχείο.εισίτηρια βρήκα τζάμπα με ryan air από χανιά.πάντως λόγω ανταγωνισμού κάνουνε αρκετά καλύτερες τιμές και ειδικά άμα κάτσεις και μιλήσεις μαζί τους.οι τιμές των σαιτ είναι για ξένους πιο πολύ.άμα πεις οτί είσαι από Ελλάδα κάνουνε μαγικές τιμές.μιλήστε μαζί τους παιδιά σε όλους στείλε τε φωτό και διεκδικήστε καλές τιμές.καμία από τις 2 δε κάνουνε δόσεις ρώτησα.πάντως εγώ έχω να πω το εξής άμα το θέλετε πολύ παλέψτε το δλδ πχ άμα πας στυγνά ένα πρωινό και τους πεις ξέρεις πόσο κάνουνε τα 3000 γκραφτσ θα σου πουνε 9000.πείτε για την περίπτωση στείλε τε φωτος.με την κρίση όλοι είναι υπομονετικοί.εμένα με βοήθησε πολύ ο Γεωργίου πχ και δε το κρύβω.άλλος θα με έγραφε που όντως με γράψανε πολλοί γτ κοιτάνε τα φράγκα και όχι την περίπτωση μου που είμαι μικρός με δυσκολίες οικονομικές.αλλά σίγουρα για να πας έξω με αξιώσεις θες τουλ ένα 6000 για 3000 με στριπ και αν σου κάνουν κιολας.Οι κύπριοι είναι η καλύτερη λύση για μένα γτ ίδιο αποτέλεσμα με ραχαλ θα έχεις η μπιζανγκα και θα σαι με Έλληνες και δε θα πας υπερπόντιο ταξίδι.δλδ μη νομίζει κανείς οτί αν πας σε χασον πχ θα κάνεις καλύτερη μτμ από Γεωργίου.όλοι αυτοί είναι στο ίδιο level οι τοπ 10.
 

gpeiraias

Member
8000 δεν το λες και μαγική τιμή..οκ 8700 θα έδινες.8% έκπτωση σου κάνανε.Οπότε απο 3 ευρώ το graft πέφτει στα 2,75 δεν είναι και κάτι τρομερό;-)Συμφωνούμε ωστόσο ότι καμία σχέση τα αποτελέσματα που βλέπουμε από κύπρο με αυτά από ελλάδα.Τhanks για τη πληροφορία πάντως και καλά αποτελέσματα.
 

krhtikos21

Member
από ότι γνωρίζω έχει κλινική και στην ισπανία και πηγαινοέρχεται.γτ πήρες τηλ και δεν τον βρήκες?

άμα είναι και μένεις αθήνα θα έρθει εδώ μεθαύριο για να δει κόσμο αν θες πήγαινε κ εσύ
 

super7

Member
krhtikos21 είπε:
8000 περίπου με ξενοδοχείο.εισίτηρια βρήκα τζάμπα με ryan air από χανιά.πάντως λόγω ανταγωνισμού κάνουνε αρκετά καλύτερες τιμές και ειδικά άμα κάτσεις και μιλήσεις μαζί τους.οι τιμές των σαιτ είναι για ξένους πιο πολύ.άμα πεις οτί είσαι από Ελλάδα κάνουνε μαγικές τιμές.μιλήστε μαζί τους παιδιά σε όλους στείλε τε φωτό και διεκδικήστε καλές τιμές.καμία από τις 2 δε κάνουνε δόσεις ρώτησα.πάντως εγώ έχω να πω το εξής άμα το θέλετε πολύ παλέψτε το δλδ πχ άμα πας στυγνά ένα πρωινό και τους πεις ξέρεις πόσο κάνουνε τα 3000 γκραφτσ θα σου πουνε 9000.πείτε για την περίπτωση στείλε τε φωτος.με την κρίση όλοι είναι υπομονετικοί.εμένα με βοήθησε πολύ ο Γεωργίου πχ και δε το κρύβω.άλλος θα με έγραφε που όντως με γράψανε πολλοί γτ κοιτάνε τα φράγκα και όχι την περίπτωση μου που είμαι μικρός με δυσκολίες οικονομικές.αλλά σίγουρα για να πας έξω με αξιώσεις θες τουλ ένα 6000 για 3000 με στριπ και αν σου κάνουν κιολας.Οι κύπριοι είναι η καλύτερη λύση για μένα γτ ίδιο αποτέλεσμα με ραχαλ θα έχεις η μπιζανγκα και θα σαι με Έλληνες και δε θα πας υπερπόντιο ταξίδι.δλδ μη νομίζει κανείς οτί αν πας σε χασον πχ θα κάνεις καλύτερη μτμ από Γεωργίου.όλοι αυτοί είναι στο ίδιο level οι τοπ 10.

ο γεωργιου ειναι στο τοπ 10 ? παγκοσμιως?
 

krhtikos21

Member
εγώ θεωρώ πως ναι άμα δεις η hdc με αυτόν και bisanga ήταν η καλύτερη στην ευρώπη.πριν καν οι άλλοι ανακαλύψουνε την fue.και η τεχνικός που έβαζε τα γκραφτς θεωρείται από τις καλύτερες παγκοσμίως.λίγους γιατρούς βάζω στο επίπεδο του.μετρημένους στα δάχτυλα που να κάνουνε φυε.άμα θες μπες να δεις τι λένε και στα ξένα σαιτ για αυτόν μη στα λέω εγώ. hairsite μπες και δες τα αποτελέσματα της hdc πριν 2010
 

super7

Member
krhtikos21 είπε:
εγώ θεωρώ πως ναι άμα δεις η hdc με αυτόν και bisanga ήταν η καλύτερη στην ευρώπη.πριν καν οι άλλοι ανακαλύψουνε την fue.και η τεχνικός που έβαζε τα γκραφτς θεωρείται από τις καλύτερες παγκοσμίως.λίγους γιατρούς βάζω στο επίπεδο του.μετρημένους στα δάχτυλα που να κάνουνε φυε.άμα θες μπες να δεις τι λένε και στα ξένα σαιτ για αυτόν μη στα λέω εγώ. hairsite μπες και δες τα αποτελέσματα της hdc πριν 2010

εχω κλεισει να προχωρησω με D*I τελος του μηνος αλλα σκεφτομαι να παω και στο consultation του γεωργιου μεθαυριο να δω τι θα μου πει...πιστευεις εχει γιατρους η D*I να φτανουν το επιπεδο του? εστω να ναι κοντα ωστε να μεινω ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα ? nw2-3 ειμαι οποτε μαλλον σχετικα ευκολη περιπτωση προς το παρον(35 χρονων)
 

krhtikos21

Member
δεν έχω δει δύσκολο περιστατικό από dhi να σου πω την αλήθεια.στα απλά πάντως τα κάνει τέλεια.έτσι φαίνεται τουλάχιστον.αν έχεις χρήματα ρε φίλε μην το σκέφτεσαι καν αλλά αν δεν έχεις πιστεύω πως και η dhi είναι καλή λύση μιας και το πρόβλημα σου είναι σχετικά πολύ μικρό.όπως και να χει δες τον Γεωργίου και κάνε ότι νομίζεις.αν μπορείς να δώσεις τα χρήματα προχώρα άφοβα
 
Μπλουζα