Keratene alphactive - DHT blocker

baldy

Member
καπα μπορει να υπαρχει ευαισθησια απο αυτο που απλως να μην το ξερεις,δεν θα το ανεφερα αλλα περιπου 15% των ανδρων το εχει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos

New Member
ρε αυτον τον πονο τον εχει ξανανιωσει αμα κοψει τα χαπια και συνεχισει να ενοχλητε θα το κοιταξει ακομα ο πονος ειναι υπιος μπροστα σε αλλους που ειχε απο φινα... μην τρελενεσε... απλα αμα συνεχισουν ετσι θα σταματησει το χαπι και βλεπει αμα υποχορισουν που λογικα θα υποχορισουν εδω υποχορισαν της φινας... αυτοι οι πονοι οπως ειπε και ο καπα ειναι απο τα χαπια τι ψαχνουμε να βρουμε? οτι τυχεα εχει προβλημα και του εμφανιστηκε ενω περνει τα χαπια και δεν φτενε? δεν εχει τετοιο πραγμα απο τα χαπια ειναι που η θα χειροτερεφση η θα περασει... ο καπα τα ξερει καλυτερα ((νομιζω) 33χρονων) ειναι μεγαλος ειναι οριμος με εμπειριες τεραστιες πανο σε αυτα εμεις τι μπορουμε να πουμε ο ιδιος ξερει καλυτερα


αμα ηταν κατι σε βαθμο ανησηχυτικο για την υγια του προτος θα μας ελεγε παιδες εχω θεμα πεταω τα χαπια παω για εξετασεις..
 

baldy

Member
τον εχει νιωσει ακομα και με φουγκοραλ ομως,περιεργο,τελος παντων,η κιρσοκηλη δεν ειναι και κανα σοβαρο προβλημα υγειας,μια ιδεα πεταξα.Και καμια φορα και το ψυχολογικο μετραει αλλα το υπεραναλυσαμε το θεμα,αστο,βλεπουμε.οι αλλοι απο το φορουμ που το παιρνουν που ειναι
 

gianniskritikos

New Member
εγω ξερω τον τζερο που το περνει και αυτος δενε χει προβληματα χαμιλα νομιζω μονο κατι υπνιλιες εχει αναφερει και αυτος ειναι πανο σοτν μηνα νομιζω αν οχι πλησιαζει


απλα αυτος δεν ειχε κανει εξετασεις για να δουμε πριν μετα αν δουλεψε...


λογικα ομως δουλευει αφου χτυπαει τον καπα αλλα δεν ξερουμε σε ποσο βαθμο... τον τζερο δεν τον χτυπησε ακομα αλλα χωρις εξετασεις δεν μπορεουμε να ξερουμε την αποτελεσματικοτητα του φαρμακου... πολυ πιθανων να το παρω και εγω για να γινομαστε πολοι εδω ωστε να εχουμε καλυτερη αποψη για παρενεργειες...
 

weznem

Well-Known Member
μην γραφουμε ανουσια πραγματα,γεμιζουμε το νημα και θα εχουμε 200σελιδες και εδω..εχουμε ειδη ποσες σελιδες που συζητατε αν εχει παρενεργειες,αν δουλεει,αν αν αν,ΥΠΟΜΟΝΗ δεν χρειαζεται να ρωτατε συνεχεια καθημερινα πως πανε τα παιδια,θα ποσταρουν οταν πρεπει,θα απαντανε καθε μερα αν εχουν παρενεργειες??αν ειχαν κατι σοβαρο θα το εγραφαν..δεν ειναι χθεσινος ο καππα για παραδειγμα, εχει φάει θεραπειες με το κουταλι..οσες εχουμε κανει ολοι εμεις μαζι,τις εχει κανει ο καππα μονος του..
για να τελειωνουμε,το κερατιν δουλευει,το θεμα μας ειναι σε τι ποσοστα μειωσης δυτ,δουλευει,και τι παρενεργειες βγαζει..δενθα μαθουμε πιο γρηγορα αν γραφουμε καθε μερα υποθετικα τι θα γινει,αλλα θα μαθουμε αν περιμενουμε να μας πουν,τα παιδια που το δοκιμαζουν,οταν κρινουν οτι πρεπει κατι να πουν......φιλικα παντα
 

gianniskritikos

New Member
οραιος wenz και εγω αυτα λεω για τον καπα και αλλοι με κρινουν ως ανεσθητο τελος παντων δικιο εχεις... εγω ειμαι απο αυτους που ρωτανε πως παει... και οντως δεν εχει νοημα
 

weznem

Well-Known Member
gianniskritikos είπε:
οραιος wenz και εγω αυτα λεω για τον καπα και αλλοι με κρινουν ως ανεσθητο τελος παντων δικιο εχεις... εγω ειμαι απο αυτους που ρωτανε πως παει... και οντως δεν εχει νοημα

φιλε μου,αγωνιάς σε καταλαβαινω απλα δεν θα αλλαξει κατι..υπομονη και θα δουμε.επειτα μην ξεχνας οτι μπορει σε εσενα να μην βγαλει παρενεργειες και ας βγαλει στον καππα..ο καππα ειναι περιπτωση πολυ ευαισθητη..αλλα μια ιδεα θα την παρουμε..οπως και να εχει..ολοι συμμαχοι ειμαστε..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
να εχετε μονο υποψιν οτι οι παρενεργειες του ειναι λιγοτερες απο αυτες που αναφερω.
ειναι η δεκατη φορα που εχω πονο στους ορχεις απο αντιανδρογονο.
απο φινα πολλες φορες,απο fungoral cream,απο τοπικη ντουτα.και ολες τις φορες ηταν πιο εντονοι.
αυτην την φορα δεν ειναι τοσο.
ο γολγοθας του keratene ειναι να μην μου ριξει την λιμπιντο.
αν κανει κατι τετοιο δεν θα ειναι ψυχολογικο
 

weznem

Well-Known Member
kapa είπε:
να εχετε μονο υποψιν οτι οι παρενεργειες του ειναι λιγοτερες απο αυτες που αναφερω.
ειναι η δεκατη φορα που εχω πονο στους ορχεις απο αντιανδρογονο.
απο φινα πολλες φορες,απο fungoral cream,απο τοπικη ντουτα.και ολες τις φορες ηταν πιο εντονοι.
αυτην την φορα δεν ειναι τοσο.
ο γολγοθας του keratene ειναι να μην μου ριξει την λιμπιντο.
αν κανει κατι τετοιο δεν θα ειναι ψυχολογικο
:grinning-smiley​
για οσας εχεις προσφερει,και συνεχιζεις να κανεις στο φορουμ..
ευχομαι,τα καλυτερα ειλικρινα σε ολους αλλα με ενα +10 στον καππα..
 

jeronymous

New Member
συνεχίζω ακαθεκτος, φτου φτου να μη το ματιασω!
εχω πολυ καλα αποτελεσματα για την ωρα απο κερατενε+μινοξ+ζιρτεκ
ηδη εχω νεες τριχες και πολυ λιγη τριχοπτωση.
ανυπομονω να φτάσω στο 3μηνο να τα κουρεψω κοντα να δω τη διαφορα συγκριτικα με φωτο που ειχα βγαλει πριν αρχισω τη θεραπεια.
καπα με προβληματιζει πολυ που βγαζεις πονους εστω και λιγους...δε ξερω πραγματικα τι να πω καθως εγω δεν εχω τη παραμικρη ενοχληση.μακαρι να σταματησουν και να σου πανε ολα καλα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
jeronymous είπε:
συνεχίζω ακαθεκτος, φτου φτου να μη το ματιασω!
εχω πολυ καλα αποτελεσματα για την ωρα απο κερατενε+μινοξ+ζιρτεκ
ηδη εχω νεες τριχες και πολυ λιγη τριχοπτωση.
ανυπομονω να φτάσω στο 3μηνο να τα κουρεψω κοντα να δω τη διαφορα συγκριτικα με φωτο που ειχα βγαλει πριν αρχισω τη θεραπεια.
καπα με προβληματιζει πολυ που βγαζεις πονους εστω και λιγους...δε ξερω πραγματικα τι να πω καθως εγω δεν εχω τη παραμικρη ενοχληση.μακαρι να σταματησουν και να σου πανε ολα καλα!

τα μεχρι τωρα αποτελεσματα ειναι απο μινοξ,ζιρτεκ.
σημερα μοιρασα μια καψουλα σε δυο,δηλαδη πηρα μιση σημερα και μιση αυριο.
οι ενοχλησεις συνεχιζουν,λιγο καλυτερα σημερα λογο μειωσης δοσολογιας.
επισης ριχνω ματιες σε αυτο http://www.ebay.com/itm/1000-EMPTY-gel-GELATIN-CAPSULES-SIZE-0-BULK-Kosher-/130555638465?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e65b8f2c1
που ισως χρησιμοποιησω,να μοιραζω την καθε μια καψουλα σε δυο.
απο οτι βλεπω η μια καψουλα μου πεφτει βαρια


baldy είπε:
τι ειναι το ζιρτεξ
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4356.html
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-5094.html
 

crossfire

Well-Known Member
jeronymous είπε:
συνεχίζω ακαθεκτος, φτου φτου να μη το ματιασω!
εχω πολυ καλα αποτελεσματα για την ωρα απο κερατενε+μινοξ+ζιρτεκ
ηδη εχω νεες τριχες και πολυ λιγη τριχοπτωση.
ανυπομονω να φτάσω στο 3μηνο να τα κουρεψω κοντα να δω τη διαφορα συγκριτικα με φωτο που ειχα βγαλει πριν αρχισω τη θεραπεια.
καπα με προβληματιζει πολυ που βγαζεις πονους εστω και λιγους...δε ξερω πραγματικα τι να πω καθως εγω δεν εχω τη παραμικρη ενοχληση.μακαρι να σταματησουν και να σου πανε ολα καλα!

δεν θα βγαλουμε συμπερασμα απο το keratene,εφοσον χρησιμοποιεις ζιρτεκ....δεν θα μαθουμε αν δουλευει δηλαδη....
το ζιρτεκ ειναι εκπληκτικο DHT blocker και σταματαει την τριχοπτωση μονο του...
 

somari

Active Member
οχι, δεν είναι... δεν έχει να κάνει με την ΔΥΤ το ζιρτέκ, οπότε αν στις εξετάσεις είναι πεσμένη ,θα φταίει το κερατέν
 

gianniskritikos

New Member
λαθος διοτι δεν εχει κανει ο τζερο εξετασεις xD οποτε παμε στα τυφλα απο τον τζερο μονο για παρενεργειες μπορουμε να μαστε σιγουροι το οτι αν δεν βγαλει λεμε σοτν τζερο δεν ειχε παρενεργειες για αποτελεσματικοτιτα θελει χρονο για να δουμε πανω στον τζερο...


καπα σε λατρευω!! αυτο ζηταγα να μηρασουμε την καψουλα στην μεση εισαι θεος πραγματικοως θεος και ας μην ειναι δυσκολο να το βρεις πραγματικα χιλια ευχαριστω
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
crossfire είπε:
το ζιρτεκ ειναι εκπληκτικο DHT blocker και σταματαει την τριχοπτωση μονο του...
συμφωνω:hailing


somari είπε:
οχι, δεν είναι... δεν έχει να κάνει με την ΔΥΤ το ζιρτέκ, οπότε αν στις εξετάσεις είναι πεσμένη ,θα φταίει το κερατέν

δεν εχει να κανει με dht αλλα βαζει πραγματικα χερι στην τριχοπτωση.
οταν θα κανουμε ψηφοφορια για το ζιρτεκ θα δωσει ρεσιταλ επιτυχιας


gianniskritikos είπε:
καπα σε λατρευω!!
:beach:
 

somari

Active Member
Nαι μωρε το ξερω, και εγω στο ποσοστο επιτυχιας ειμαι θελω να πιστευω, αλλα λεω οτι δεν επηρρεαζει τα ΔΥΤ αποτελέσματα της Κερατέν
 

gianniskritikos

New Member
καπα μιας και το κοβεις πλεων στη μεση... με τις εξετασεις τι παιζει? αμα υπολογιζουμε συμφωνα με τα λεγομενα της ετεριας οτι ριχνει 50% ΔΗΤ τωρα λογικα μπορει να σου ριχνει 20% η 25% και ειχα αναφαιρει οτι ειναι χαμιλο γι ανα κανουμε διαγνωση σε καμια περιπτωση δεν σου λεω να ξαναπας στο 1 ολοκληρο αφου δεν υποχορουσαν οι παρενεργειες λεω μηπος γινεται να κανεις νορις τις εξετασεις γιατι λεει οτι 7 μερες μετα την διακοπη του σταδιακα επανερχεσε οποτε αμα πας αυριο για εξετασεις αμα εισαι 2ρη μερα με μισο λογικα θα δειξει κανα 40% μειωση οποτε λεμε οτι οντως λεει αληθια για την δραση του


καπα και η μιση να σου πεφτει που λες οτι η μια σου πεφτει βαρια αν καταφερνεις να ριχνεις εστω και 10% χωρις παρενεργειες ειναι ενα οφελος... διοτι η τριχοπτωση λιγοτερο επιθετιθκη αρα τα τοπικα θα εχουν καλυτερη δραση απο το τιποτα κατι ειναι και το 10% εγω λογο ηλικιας το ανεφαιρα εχω τρομαξει γιατι που ξερω αν θα εχω παρενεργειες σε 10 χρονια .. σκεφτομε λοιπον αν τελικα το αρχισω να το περνω σε 1/3 καψουλας για καποια χρονια.. να δω πως παω
 
Μπλουζα