J.F. Lazartigue hair loss treatment

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Doors

New Member
Χαίρετε! Είμαι καινούργια στο site και θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος/α έχει δοκιμάσει αυτά τα προϊόντα. Είναι Γαλλικά και μου τα σύστησαν σαν πάρα πολύ καλά (τα χρησιμοποιούν και άτομα μετά απο χημειοθεραπείες).

J.F. lazartigue Paris. Tο προϊον που χρησιμοποιώ είναι Stymulactine 21 (anti-chute)
το site για περισσότερες πληροφορίες είναι: www.jflazartigue.com

:)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: J.F. Lazartigue hair loss treatment

καλυτερα ειναι να ακους τι λενε αυτοι που τα εχουν χρησιμοποιησει και οχι τι λενε τα σαιτ παντος.......το σαιτ επειδη τα πουλανε κ β γαζουν λεφτα απο κει.....λογικο ειναι να λενε αυτα που θες να ακουσεις.....
 

Doors

New Member
Απ: J.F. Lazartigue hair loss treatment

Pano χαίρετε,
δεν είναι απο το site που βρήκα τα προϊοντα. Είχα πάει σε μια παρουσίαση των προϊόντων και εκεί ύπηρχε δερματολόγος της εταιρείας όπου πήρε δείγμα απο το κεφάλι και έκανε ανάλυση σε υπολογιστή. Μετά μου πρότεινε τα εξής προϊόντα (το spray που έγραψα πιο πάνω, ένα gel με προπόλη για το λιπαρό δέρμα και βιταμίνες). Απλά δεν το πήρα και πολύ σοβαρά λόγο του ότι δεν έχω και ιδιαίτερο πρόβλημα. Απλά έβαζα το spray μόνο 3 φορές την εβδομάδα. Αυτό το καλοκαίρι όμως πρόσεξα αρκετή τριχόπτωση και πήγα στα bergman kort και εκεί τα ίδια πράγματα μου είπε, πήρα μαζί μου και το προϊον και μου είπε να το συνεχίσω γιατί είναι καλό. Αλλά να ξεκινήσω και θεραπείες κοντά τους. Μιλάμε για περίπου 2000 ευρώ. Οπόταν λόγο κόστους και χρόνου απο την στιγμή που δεν έχω και ιδιαίτερο πρόβλημα σκέφτομαι να συνεχίσω την θεραπεία με τα lazartigue. (Είναι φυτικά προϊόντα και αυτό είναι ενα μεγάλο PLus).

Αυτό που ήθελα να μάθω είναι αν τα χρησιμοποίησε κάποιος/α απο εδώ για να ακούσω και μια δευτερη γνώμη.

Ευχαριστώ :)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: J.F. Lazartigue hair loss treatment

μην μπλεκεις με ελληνικες εταιριες που σου πινουν το αιμα....και δε προσφερουν και τιποτα.....
δεν ξερω τι σοι εταιρια ειναι αυτη η γαλλικη που λες......καλο θα ηταν αν τα δοκιμασε καποιος να πει την γνωμη του........εγω το μονο που ξερω ειναι οτι εφ οσων λες οτι εχει προπολη μεσα κ αλλα φυτικα προιοντα.....επειδη ξερω απο μελισσια.....η προπολη ειναι μια ουσια που βγαινει απ τις μελισσες....και ειναι πιο δυνατη ακομα και απ τον βασιλικο πολτο......ειναι βασικα η πιο δυνατη ουσια που βγαζει το μελλισι.......εχει παρα πολυ ευεργετικες ιδιοτητες και κανει πολυ καλο και σε δερματικες παθησεις.....αλλα και οταν την τρως.....κανει καλο στον οργανισμο!!! ωστοσο αν εχεις ΑΑ η προπολη δε θα καταφερει να σου κρατησει τα μαλλια για πολυ....το μονο που θα κανει ειναι να στα διατηρει σε αριστη κατασταση για οσο καιρο ειναι προκαθορισμενα να ζησουν......

πιο συνοπτικα...ειναι σαν να δινεις βιταμινες στα ταλαιπωρημενα μαλλια για να παρουν τα πανω τους......αν ομως εχεις ΑΑ δεν την αποτρεπουν......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα