hairloss gr?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
προς μελη του hairloss.με λιγα λογια το σαιτ ειναι απατη απλα τα παιρνουν για προωθουν προοιοντα και οποιος τους την χαλαει το κανουν περα .εγω απλα ειπα πως με το ριγκειν επαθα ερεθισμους με την φινα ειχα τρελλες παρενεργειες που δεν εχουν φυγει 100% και το ρεβινογκεν δεν εκανε τιποτα απολυτως και διαγραφουν τους λογαριασμους μου .κατι τυποι εδω μεσα σαν τον ferimore θα με βρουν μπροστα τους τους προκαλω να γινει μια συναντηση καπου να δουμε αν θα εμφανιστει καμια κοτα απο αυτους.σας το λεω και θα με θυμηθειτε συναντηση δεν προκειτε να γινει ποτε γιατι η δουλεια ειναι εντελως μουφα.μην μασατε απο οτι διαβαζετε εδω μεσα μονο απο προσωπικη εμπειρια μπορειτε να εχετε αποψη οπως εγω που ξερω πολυ καλα πως Η ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ που καποιοι θυσαυριζουν εις βαρος αλλων .ΞΕΒΡΑΚΩΣΤΕ ΤΟΥς ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΕΣ απο δω μεσα γιατι αν δεν μπορεις να εκφραζεις ελευθερα την γνωμη σου σε ενα φορουμ η δουλεια βρωμαει και πρεπει να κλεισει. θα τα ξαναπουμε συντομα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

somari

Active Member
Απ: hairloss gr?

geoulas ferimore είπε:
προς μελη του hairloss.με λιγα λογια το σαιτ ειναι απ*τη απλα τα παιρνουν για προωθουν προοιοντα και οποιος τους την χαλαει το κανουν περα .εγω απλα ειπα πως με το ριγκειν επαθα ερεθισμους με την φινα ειχα τρελλες παρενεργειες που δεν εχουν φυγει 100% και το ρεβινογκεν δεν εκανε τιποτα απολυτως και διαγραφουν τους λογαριασμους μου .κατι τυποι εδω μεσα σαν τον ferimore θα με βρουν μπροστα τους τους προκαλω να γινει μια συναντηση καπου να δουμε αν θα εμφανιστει καμια κοτα απο αυτους.σας το λεω και θα με θυμηθειτε συναντηση δεν προκειτε να γινει ποτε γιατι η δουλεια ειναι εντελως μουφα.μην μασατε απο οτι διαβαζετε εδω μεσα μονο απο προσωπικη εμπειρια μπορειτε να εχετε αποψη οπως εγω που ξερω πολυ καλα πως Η ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ απ*τΗ που καποιοι θυσαυριζουν εις βαρος αλλων .ΞΕΒΡΑΚΩΣΤΕ ΤΟΥς ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΕΣ απο δω μεσα γιατι αν δεν μπορεις να εκφραζεις ελευθερα την γνωμη σου σε ενα φορουμ η δουλεια βρωμαει και πρεπει να κλεισει. θα τα ξαναπουμε συντομα!

Eννοείται ρε, ο Fenimore είναι geoulas και προωθεί προιόντα, για αυτό και μας τα έχει πρήξει με το Ζιx και λέει ότι είναι επιτυχημένη θεραπεία, τον πληρώνει η εταιρεία που...το βγάζει..η...ωπα... wait...

jerkit.gif
jerkit.gif
jerkit.gif


μεγάλε τυφλώνει ρε
 

somari

Active Member
Απ: hairloss gr?

geoulas ferimore είπε:
κατι τυποι εδω μεσα σαν τον ferimore θα με βρουν μπροστα τους τους προκαλω να γινει μια συναντηση καπου να δουμε αν θα εμφανιστει καμια κοτα απο αυτους.

πάρε φορα από το Κάιρο και έλα... beep beep beep
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: hairloss gr?

Καταρχήν τον όνομα είναι Fenimore με "n", και όχι "r".

Το ban το είχες πάρει για μαζικό spamming αγνοώντας επανηλημένος προιδοποιήσεις δικές μου και άλλων mod παλαιότερα. Όπως έγινε ban και αυτός ο λογαριασμός.

Τα μηνύματά σου του αρχικού λογαριασμού σου (XxxxX) υπάρχουν ακόμα στο φόρουμ και δεν έχουν σβηστεί. Εδώ είναι και τα 150 που έχεις γράψει http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;sa=messages;u=302 και ας τα δει όποιος θέλει για επιβεβαίωση, και για την φίνα που είπeς για μόνιμες παρενέργειες, και όλο το κράξιμο των άλλων θεραπειών που έχεις κάνει.

Δεν είναι δικό μου πρόβλημα και των άλλων μελλών το αν εσυ δεν έβγαλες μαλλιά με καμία θεραπεία.

Εσύ είσαι ο τόσο μάγκας που θέλει συνάντηση, αλλά εσύ είσαι αυτός που βρίζει και απειλεί με pm πίσω από την οθόνη.

Όποιο λογαριασμο και να φτιάξεις θα ban-άρετε, στείλε mail στον admin και αν σου επιτρέψει να ξανασυμμετάσχεις στο φόρουμ δεν θα υπάρχει πρόβλημα.
 

MANKAR

Active Member
Απ: hairloss gr?

Fenimore είπε:
Καταρχήν τον όνομα είναι Fenimore με "n", και όχι "r".

Το ban το είχες πάρει για μαζικό spamming αγνοώντας επανηλημένος προιδοποιήσεις δικές μου και άλλων mod παλαιότερα. Όπως έγινε ban και αυτός ο λογαριασμός.

Τα μηνύματά σου του αρχικού λογαριασμού σου (XxxxX) υπάρχουν ακόμα στο φόρουμ και δεν έχουν σβηστεί. Εδώ είναι και τα 150 που έχεις γράψει http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;sa=messages;u=302 και ας τα δει όποιος θέλει για επιβεβαίωση, και για την φίνα που είπeς για μόνιμες παρενέργειες, και όλο το κράξιμο των άλλων θεραπειών που έχεις κάνει.

Δεν είναι δικό μου πρόβλημα και των άλλων μελλών το αν εσυ δεν έβγαλες μαλλιά με καμία θεραπεία.

Εσύ είσαι ο τόσο μάγκας που θέλει συνάντηση, αλλά εσύ είσαι αυτός που βρίζει και απειλεί με pm πίσω από την οθόνη.

Όποιο λογαριασμο και να φτιάξεις θα ban-άρετε, στείλε mail στον admin και αν σου επιτρέψει να ξανασυμμετάσχεις στο φόρουμ δεν θα υπάρχει πρόβλημα.
προωθεις το πρασινο σαπουνι και την φυτικη dht blocker που φτιαχνεις ο ιδιος!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: hairloss gr?

MANKAR είπε:
προωθεις το πρασινο σαπουνι και την φυτικη dht blocker που φτιαχνεις ο ιδιος!!!!

Αυτό ακριβώς, αν ήθελα να πουλήσω κάτι, δεν θα έφτιαχνα οδηγούς στο site που να εξηγούν πως να τα φτιάξει ο καθένας μόνος του ;)
 

Άκης

Administrator
Απ: hairloss gr?

XxxxX (4os logariasmos) είπε:
προς μελη του hairloss.με λιγα λογια το σαιτ ειναι απ*τη απλα τα παιρνουν για προωθουν προοιοντα και οποιος τους την χαλαει το κανουν περα .εγω απλα ειπα πως με το ριγκειν επαθα ερεθισμους με την φινα ειχα τρελλες παρενεργειες που δεν εχουν φυγει 100% και το ρεβινογκεν δεν εκανε τιποτα απολυτως και διαγραφουν τους λογαριασμους μου .κατι τυποι εδω μεσα σαν τον ferimore θα με βρουν μπροστα τους τους προκαλω να γινει μια συναντηση καπου να δουμε αν θα εμφανιστει καμια κοτα απο αυτους.σας το λεω και θα με θυμηθειτε συναντηση δεν προκειτε να γινει ποτε γιατι η δουλεια ειναι εντελως μουφα.μην μασατε απο οτι διαβαζετε εδω μεσα μονο απο προσωπικη εμπειρια μπορειτε να εχετε αποψη οπως εγω που ξερω πολυ καλα πως Η ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ απ*τΗ που καποιοι θυσαυριζουν εις βαρος αλλων .ΞΕΒΡΑΚΩΣΤΕ ΤΟΥς ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΕΣ απο δω μεσα γιατι αν δεν μπορεις να εκφραζεις ελευθερα την γνωμη σου σε ενα φορουμ η δουλεια βρωμαει και πρεπει να κλεισει. θα τα ξαναπουμε συντομα!
Άντε να δούμε πόσοι μακάκες και κομπλεξικοί θα έρθουν ακόμη...
 

MANKAR

Active Member
Απ: hairloss gr?

λογικο ειναι σε ενα site με τοση μεγαλη απηχηση θα υπαρχουν και αυτα τα ατομα!!!!! :argue
 

Άκης

Administrator
Απ: hairloss gr?

MANKAR είπε:
λογικο ειναι σε ενα site με τοση μεγαλη απηχηση θα υπαρχουν και αυτα τα ατομα!!!!! :argue
Μα ξέρεις ποιο είναι το περίεργο; Άντε και καλά δεν γουστάρουν να κάνουν κάτι στα μαλλιά τους, ή δεν είδαν το ονειρεμένο τους αποτέλεσμα, τι θέλουν να το παίξουν και γράφουν ότι να'ναι;
Κομπλεξικοί είναι θα μου πεις :chinscratch
 

Lord Raflas

New Member
Απ: hairloss gr?

Για πολλες κουραδες.... ;D

και φυσικα τσαμπα μαγκια οπως οι χασαπηδες οι οποιοι ομως μετα ακυρωναν τις συναντησεις...

Γερη κωμωδια,πιστη στα παραδοσιακα ελληνικα προτυπα... :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member
Απ: hairloss gr?

θεος :worshipper ξεχυλιζει τεστοστερονη γι αυτο δεν τον πιανουν τα φαρμακα,εχει πανω απο τα φυσιολογικα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα