HAIR RENAISSANCE

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ψάχνοντας για βότανα, αιθέρια έλαια κ.λπ, έπεσα πάνω σ αυτό.

http://www.baharcosmetics.gr/bhr2.html

Το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι ισχυρίζεται πως έχει και έγκριση από Ε.Ο.Φ.

Από εντελώς φυσικής πλευράς δεν ακούγεται άσχημο...

Η photo με την madam πάντως είναι όλα τα λεφτά... :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: HAIR RENAISSANCE

ναι οκ - φόρτωσε κανονικά!

τι να πω...
αγνά φυτικά πράγματα,χωρίς μελέτες και εγγύηση...

καλά είναι,αλλά πόσο αποδίδουν... ??? ::)
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Απ: HAIR RENAISSANCE

vrm είπε:
Αν δεν κοστίζει πολλα ,γιατι οχι ? συμπληρωματικα παντα...

Τα 20ml κοστίζουν 50 ευρώ και έχει διάρκεια για 45-60 ημέρες.

Πάντως έχω την εντύπωση πως για όποιον δεν χρησιμοποιεί hardcore :p σκευάσματα κάτι θα αποδώσει.
Ο μόνος λόγος που ψιλοκολλάω είναι το έλαιο τεϊόδεντρου γιατί έχω διαβάσει μερικά "περίεργα" για αυτό και την λεβάντα..
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: HAIR RENAISSANCE

βρε gomi,αν κολλάμε και στα sides των φυτικών.....το χάσαμε το κορμί πατριώ...τηηηη!!!
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Απ: HAIR RENAISSANCE

Σπύρος είπε:
βρε gomi,αν κολλάμε και στα sides των φυτικών.....το χάσαμε το κορμί πατριώ...τηηηη!!!

Φοβάμαι και την σκιά μου ένα πράγμα.. :p
Είναι ιστορία βρε σπύρο και δεν είναι της παρούσης.

Για το συγκεκριμένο φυτικό απλά έχω δει πολλές αναφορές στο νετ όπως και για την λεβάντα. Σε αρκετούς είχε προκαλέσει γυναικομαστία αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν βρήκα αναφορές για πάνω από 15 χρονών.
Με το στήθος έχω ένα θέμα γιατί από το κολύμπι και τα βάρη έχει αναπτυχθεί πολύ που σημαίνει ότι ίσως να έχω προδιάθεση. Δεν ξέρω. Και έτσι το γυμνάζω μόνο κάθε δεύτερη εβδομάδα. Άσχετο μεν αλλά το ανέφερα για να δικαιολογήσω λίγο τους προβληματισμούς μου 8)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: HAIR RENAISSANCE

GOMI είπε:
Φοβάμαι και την σκιά μου ένα πράγμα.. :p
Είναι ιστορία βρε σπύρο και δεν είναι της παρούσης.

Για το συγκεκριμένο φυτικό απλά έχω δει πολλές αναφορές στο νετ όπως και για την λεβάντα. Σε αρκετούς είχε προκαλέσει γυναικομαστία αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν βρήκα αναφορές για πάνω από 15 χρονών.
Με το στήθος έχω ένα θέμα γιατί από το κολύμπι και τα βάρη έχει αναπτυχθεί πολύ που σημαίνει ότι ίσως να έχω προδιάθεση. Δεν ξέρω. Και έτσι το γυμνάζω μόνο κάθε δεύτερη εβδομάδα. Άσχετο μεν αλλά το ανέφερα για να δικαιολογήσω λίγο τους προβληματισμούς μου 8)

γεια σου φιλε το οτι αναπτυχθηκε απο το γυμναστηριο το στηθος σου δεν σημαινει οτι εχεις προδιαθεση

πατα στο google εικονες και γυναικομαστια για να καταλαβεις πως περιπου ειναι

μιλησε και με τον γιατρο σου για το αν εχεις προδιαθεση για γυναικομαστια

και αν εχεις να προσεχεις πολυ με το τι χρησιμοποιεις

προιοντα οπως η λεβαντα ειναι πολυ συσκολο εως σπανιο πολυ σπανιο θα ελεγα να σου δωσει γυναικομαστια

αν εχεις προδιαθεση τα πραγματα αλλαζουν ομως καλυτερα να επικοινωνισεις με τον γιατρο σου για το θεμα της προδιαθεσης και να μας ενημερωσεις

γιατι καποιος μπορει να σου προτεινει κατι το οποιο για οποιονδηποτε αλλον να ειναι ΟΚ αλλα για σενα που ΙΣΩΣ να εχεις προδιαθεση μπορει να ειναι καταστρεπτικο
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Απ: HAIR RENAISSANCE

Κοίτα που μου έβαλες ιδέες τώρα...
Τι γιατρό θέλει? Πλαστικό χειρούργο?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: HAIR RENAISSANCE

ο πλατικος χειρουργος θα σου κανει την επεμβαση πρεπει να κοστιζε κοντα στα 3 με 4 χιλιαρικα η επεμβαση

για την προδιαθεση νομιζω θα χρειαστεις μαστογραφία βασικα θα στα πει καλυτερα ενας γιατρος

φιλος μου που αποκτησε γυναικομαστια απο τα αναβολικα λογο μη σωστης αποθεραπειας του

την παλεψε με nolvadex σε μερικους μηνες του ειπα να κοιταξει λιγο και τα armidex (ειναι λιγο ακριβα αλλα πιστευω ειναι καλυτερα απο τα φτηνα nolvadex ) επανηλθε μετα σε ενα ικανοποιητικο βαθμο και δεν πηγε για επεμβαση

εσενα σε πονανε καθολου οι θιλες σου ειναι καποια απο τις 2 πιο μεγαλη απο την αλλη

κοιτα να μην σε τρομαζω εσυ ειπες κατι για προδιαθεση οποτε για να πεις οτι εχεις προδιαθεση θα πρεπει καποιος να στην εχει διαγνωσει σωστα ?
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Απ: HAIR RENAISSANCE

thx Παναγιώτη. Οχι δεν έχω τίποτα από αυτά και βλέποντας φοτο στο νετ αλλά και ρωτώντας στο κολυμβητήριο αλλά και στο γυμναστήριο γυμναστές που με είδαν κ.λπ μου είπαν ότι καμία σχέση για κάτι τέτοιο. Απλά αντιδράει καλά στα βάρη και να μην το γυμνάζω συχνά. Οπότε ηρέμησα κάπως.

Για να μην ξεφεύγουμε όμως και από το θέμα. Την συγκεκριμένη λοσιόν πως την βλέπεις?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: HAIR RENAISSANCE

δεν τσεκαρα ολα τα συστατικα της προς το παρον κατα ποσο μπορει να βοηθησουν

δεν πιστευω οτι θα σου χαρισει κατι ιδιαιτερο παντως
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα