Groganics DHT Blocker Topical Lotion

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

nightwish1975

New Member
Καλή σας ημέρα.
Ψάχνοντας προΪόντα κατά της τριχόπτωσης στο EBAY έπεσε το μάτι μου σε αυτό το σκεύασμα που είναι λέει φυτικό και πολύ αποτελεσματικό ως τοπικός DHT Blocker. http://cgi.ebay.com/DHT-BLOCKER-HAIR-LOSS-INTENSIVE-GROWTH-TREATMENT-LOTION_W0QQitemZ260620951781QQcategoryZ31413QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m8QQ_trkparmsZalgo%3DMW%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D6936351045063778875

Έχει υπόψη του κανείς αν είναι αξιόλογο ή ακόμη μια μούφα?? Η τιμή του είναι καλή θεωρώ :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Groganics DHT Blocker Topical Lotion

Water, mineral oil, olive oil, petrolatum, glycerin, wheat germ oil, isolaureth-2, oatextract, saw palmetto, Camomile Extract, DMDMHydanton, Fragrance, Methyl Paraben.

saw palmetto κ αυτο τοπικα.
 

nightwish1975

New Member
Απ: Groganics DHT Blocker Topical Lotion

Παίδες τελικά το προμηθεύτικα από το ebay.Είναι σε πλαστικό βαζάκι πορτοκαλί στο χρώμα και μυρίζει περίεργα αλλά όχι άσχημα. Λοιπόν το θέμα είναι ότι έχει τη υφή κεριού για φιξάρισμα μαλλιών. Πήγα να το βάλω απευθείας στο κρανίο αλλά ήταν αδύνατο και γενικά έδωσε τρελή αίσθηση λαδώματος στο μαλλί. Αφήστε που τα μαλλιά μου έιναι πολύ λιπαρά από μόνα τους. Έχει κάποιος χρησιμοποιήσει το προιόν αυτό να μου πει τη γνώμη του ή είμαι το πρώτο πειραματόζωο στην Ελλάδα??? Επίσης ξεκίνησα από χθες και χρήση KIRKLAND 5% αλλά και αυτή προκαλεί λάδωμα.ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....τι θα κάνω???
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα