giwrgos8888 35 ετων 4215 graft A και Β ζωνη starks clinic

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos8888

Active Member
καλησπερα παιδια! να ρωτησω συνεχιζετε το πρηξιμο μετα απο τοσες ημερες! φουσκωμενο ματι (χρωμα οπως το betadin)
το αυτι μου το αριστερο ανοιξε ποιο πολυ! το κεφαλι ολο και η δοτρια ακομα βαρια τα νιωθω! στο μετωπο πεταχτηκαν κατι φλεβες! δεν τα ειχα εγω αυτα. φευγουν γνωριζεται? θα επανελθουν?
 

LoverBoy

Well-Known Member
καλησπερα παιδια! να ρωτησω συνεχιζετε το πρηξιμο μετα απο τοσες ημερες! φουσκωμενο ματι (χρωμα οπως το betadin)
το αυτι μου το αριστερο ανοιξε ποιο πολυ! το κεφαλι ολο και η δοτρια ακομα βαρια τα νιωθω! στο μετωπο πεταχτηκαν κατι φλεβες! δεν τα ειχα εγω αυτα. φευγουν γνωριζεται? θα επανελθουν?
Θα επανέλθουν όλα φίλε!Αυτό το χρώμα που λες τύπου betadine είναι απο την νάρκωση!
 

LoverBoy

Well-Known Member
δηλαδη απο την τοπικη αναισθησια
Ακριβώς!Και εμένα είχε κιτρινίσει το κούτελο και πλάι είχε πάρει αυτό το χρώμα που λες αλλά θα μετά απο λίγες μέρες επανήλθε σιγά σιγά!Αν είναι πρησμένο το κούτελο κάνε μασάζ με ανοδικές κινήσεις απαλά στο μέτωπο!Όχι εκεί που μπήκαν μαλλιά!
 

giwrgos8888

Active Member
Ακριβώς!Και εμένα είχε κιτρινίσει το κούτελο και πλάι είχε πάρει αυτό το χρώμα που λες αλλά θα μετά απο λίγες μέρες επανήλθε σιγά σιγά!Αν είναι πρησμένο το κούτελο κάνε μασάζ με ανοδικές κινήσεις απαλά στο μέτωπο!Όχι εκεί που μπήκαν μαλλιά!
φλεβα εβγαλα μεγαλη παει κατακορυφα!
 

giwrgos8888

Active Member

Συνημμένα

  • 20240212_134849.jpg
    20240212_134849.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 156

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιώργο δεν είναι τίποτα δεν έχεις δει μούτρα πρισμένα και κλειστά μάτια σαν να έφαγαν ξύλο . Εμένα το κεφάλι μου ήταν σαν alien χαλάρωσε .
 

giwrgos8888

Active Member
πηγα σημερα για το πρωτο λουσιμο! περα απο αυτο ειχα πει απο την πρωτη μερα οτι δεν μου αρεσε η χερλαιν και οτι ειναι στραβη!
επεμεναν την πρωτη ημερα οτι ειναι απο το πρηξιμο! ελα που ειχα δικαιο! μπηκαμε σημερα με τον γιατρο και εβγαλε αλλα 60 περιπου μοσχευματα και τα τοποθετησε ποιο σωστα να ειναι ομιομορφη η χερλαιν.! στην 2 φωτο εχει μελανιαση λιγο το σημειο
 

Συνημμένα

  • 20240214_161739.jpg
    20240214_161739.jpg
    903.6 KB · Προβολές: 121
  • 20240214_161858.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 21
  • 20240214_173013.jpg
    20240214_173013.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 116

LoverBoy

Well-Known Member
πηγα σημερα για το πρωτο λουσιμο! περα απο αυτο ειχα πει απο την πρωτη μερα οτι δεν μου αρεσε η χερλαιν και οτι ειναι στραβη!
επεμεναν την πρωτη ημερα οτι ειναι απο το πρηξιμο! ελα που ειχα δικαιο! μπηκαμε σημερα με τον γιατρο και εβγαλε αλλα 60 περιπου μοσχευματα και τα τοποθετησε ποιο σωστα να ειναι ομιομορφη η χερλαιν.! στην 2 φωτο εχει μελανιαση λιγο το σημειο
Ολα καλά φιλαράκι και πολύ καλά έκανες!Μικρό το κακό αφού το πρόλαβες.....!Τελικά με την φλέβα επανήλθε βλέπω..Άφηνε λίγο παραπάνω στο μπάνιο το σαμπουάν να μαλακώσει τα κακάδια και ψέκαζε όσο μπορείς με ορό μέσα στην μέρα μέχρι να φύγουν!
 
Μπλουζα