Giorgos-3, FUE, 1800g, 25/8/2017

Stripar

Established Member
Καλά Γιώργο ,
εδώ στην Milena Lardi την κορυφαία στον κόσμο στα SMP και την πιό σοβαρή κλινική στο είδος,
κάνουνε 3 session υποχρωτικά τον πρώτο χρόνο και έπειτα
minumum 1 & maximum 4 touch up ετησίως:

smp.jpg


Δέν τους λές να χαλαρώσουνε λιγάκι?
Πολύ σανό σε ταιζουνε αδερφέ με όλο το συμπάθειο...

Αλλά για να στο πώ αλλιώς ,
βάλτους να σου υπογράψουνε ότι δέν θα χρειαστείς touch up πρίν τα 3-4 χρόνια
και άν χρειαστείς θα είναι με έξοδα της εταιρείας!!!.

Να δούμε άν το υπογράψουνε και άν θα προχωρήσουνε στο SMP
Βάζω στοίχημα ότι θα παγώσουνε και θα μασάνε τα λόγια τους...

;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Μιλαμε για τοσο εξάρτηση μ αυτο το πραγμα ; Ε τοτε σιγουρα δεν αξιζει τον κόπο να το κανεις ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εχω αλλεργία στην σκλαβιά ...ημουν που ημουν αρνητικός οπως κ να χει μ αυτη την μέθοδο γνκ σε ολο το κεφαλι ποσο μαλλον τωρα που άπαξ κ το κανεις μετα εισαι εξαρτημένος . Απλα ακομα για καρι βιντεακια που βλεπω σαν παρουσίαση σε μια κλινική της νέας υιορκης που μαλλον θεωρειτε κορυφαία σ αυτο κ παλι δεν τρελάθηκα .
 

Stripar

Established Member
Απλά σε σύγκριση με την Milena που τα έχει ολα στη φόρα και είναι ειλικρινής,
η DHI σου κρύβει την αλήθεια, απο δόλο!.

Μόλις μπεί η πρώτη κουκίδα είσαι πρεζάκι τους , 3-4 φορές to χρονο απο 150eura εκαστος !!!

Ανήθικη πολιτική και marketing...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μολις το εκανα...εννοειτε θα δημοσιεύσω φωτος απλΑ λιγο υπομονη μεχρι αυριο να απορροφηθεί λιγο στο δέρμα γιατι ακομα ειναι έντονο πανω στο κεφαλι και δεν θα βγουν σωστα συμπερασματα ...εντομεταξυ δεν μπορω να βακω κ το χερι μου να τραβήξω τις τριχες να βγει καθαρα το σημειο. Παντως σαν πρωτη εικονα δειχνει καλο .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν με κτλ ....μιλουςα για το ταττου σε ολο το κεφαλι ...κ ανεφερα οτι θα δοκίμαζα για πανω στην τιμη μου που ναι λεπτή κ δεν με αγχωνει αν δεν μου αρεσει κ τοσο γιατι ουσιαστικα ειναι καλυμενη ακομα κ στην σκάλα 3....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Οι φωτος που χρωστούσα...ειναι ικανοποιητικό αποτελεσμα για εμενα...να πω μονο οτι ειμαι χωρις λούσιμο κ θα ειμαι μεχρι την δευτερα οπου θα μπορουσα να ΧΑ πιο καθαρές φωτος .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Στην dhi. Η εικονα δειχνει ακομα καλυτερη απο χθες που εκενα το πρωτο μου μπάνιο κ καθάρισε η περιοχη.ειναι πολυ καλο κολπάκι για αυτους που εχουν αραιά Μάλλια. Το σκεφτομαι ποκυ σοβαρα μετα την 2η μμ να προχωρηςω κ σ αυτο που θα χουν περασει πανω απο δυο χρονάκια κ θα εχω πιο καθαρή αποψη στο mtg
 

piros75

Well-Known Member
κάνουν μόνο τελείες ή μπορεί να κάνουν και μικρές γραμμούλες;

Άσε θα τους ρωτήσω εγώ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν το γνωριζω αυτο αλλα αν θες μπορω να εωτησω στις 24 που θα ξανα παω να με δει αν χρειαζεται να ξανα πατήσει καπου. Παντως πολυ κ αν αποφασίσω να το κανω σε ολο το κεφαλι μαλλον θα παω εκει που μου προτείνει ο στριπαρ γιατι τσέκαρα δουλειες τις κ ειναι εντυπωσιακές .
 

giannis1991

Well-Known Member
Το μονο κακο με την Μιλενα ειναι οτι ουσιαστικα καπου στο 6μηνο με χρονο πρεπει να κανεις touch-up...αλλα βεβαια με πολυ χαμηλοτερο κοστος...ενω σε καποιες αλλες κλινικες οπως vinci κτλπ λενε πως χρειαζεσαι touch-up καθε 3-4 χρονια...
 
Μπλουζα