Foligain (5% τριοξιδίλη + 5% μινοξιδίλη)

"TNT"

Member
Παιδιά έχει έχετε κάποια εμπειρία με το συγκεκριμένο προϊόν;
Θα βοηθήσει για αραίωση στους κροτάφους;

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Το χρησιμοποιω εδω και μια βδομαδα. Δε ξερω αν θα βοηθησει στους κροταφους σου ( υπαρχουν 1002 λογοι προς αναλυση σχετικα με αυτο ) αυτο που ξερω είναι ότι είναι αρκετά παχύρευστο και κάθεται σαν λάδι στο δέρμα με αποτέλεσμα να απορροφάται και δύσκολα. Είναι μερικές φορές που βάζω 10 το βράδυ και 12 το μεσημέρι την επόμενη μέρα πιάνω το crown και τα πλαινα είναι ακόμα υγρa (!!!!!!!!!) 14 ώρες μετά. Δε ξέρω αν αυτό το διάλυμα είναι για 2 φορές τη μέρα, μου φαίνεται λίγο waste. Δοκιμασε το αν θες.
 

"TNT"

Member
Το χρησιμοποιω εδω και μια βδομαδα. Δε ξερω αν θα βοηθησει στους κροταφους σου ( υπαρχουν 1002 λογοι προς αναλυση σχετικα με αυτο ) αυτο που ξερω είναι ότι είναι αρκετά παχύρευστο και κάθεται σαν λάδι στο δέρμα με αποτέλεσμα να απορροφάται και δύσκολα. Είναι μερικές φορές που βάζω 10 το βράδυ και 12 το μεσημέρι την επόμενη μέρα πιάνω το crown και τα πλαινα είναι ακόμα υγρa (!!!!!!!!!) 14 ώρες μετά. Δε ξέρω αν αυτό το διάλυμα είναι για 2 φορές τη μέρα, μου φαίνεται λίγο waste. Δοκιμασε το αν θες.

Γεια σου φίλε.
Το συγκεκριμένο προϊόν είναι μόνο για μια δόση κάθε φορά. Δηλαδή όχι 2 φορές.
Μπορεί να δοκιμάσω τότε το foam της ίδιας εταιρείας για τους κροτάφους μου. Είμαι NW2 αλλά έρχεται η ώρα σιγά σιγά να κάνω κάτι για αυτό.

Από αφρό μινοξ προτείνεις κάποια εταιρία ;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Γεια σου φίλε.
Το συγκεκριμένο προϊόν είναι μόνο για μια δόση κάθε φορά. Δηλαδή όχι 2 φορές.
Μπορεί να δοκιμάσω τότε το foam της ίδιας εταιρείας για τους κροτάφους μου. Είμαι NW2 αλλά έρχεται η ώρα σιγά σιγά να κάνω κάτι για αυτό.

Από αφρό μινοξ προτείνεις κάποια εταιρία ;

Ειναι εξαιρετικός λένε όλοι της Kirkland. Μπορείς να τον δοκιμάσεις θα μείνεις ικανοποιημένος. Δηλαδή φίλε μου η μινοξιδιλη αυτή είναι για χρήση 1 φορά τη μέρα; Οχι 2;

Edit : Πωπω φιλε δικιο εχεις. Ειχα τοσο αυτονοητο ( οπως σε καθε μινοξ ) πως ειναι για 2 φορές που έκανα λάθος, είναι ορθώς για μια. Σε ευχαριστω παρα πολυ αγορινα μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Φιλαράκι ΤΝΤ δεν ξέρω αν το αγόρασες, θα σου πω εγώ την εμπειρία μου ως τώρα που πλησιάζω στις 3 εβδομάδες. Αρχικά να σχολιάσω το ότι είναι για 2 φορές τη μέρα, όχι 1 . Στο goldhair το δίνουν για 1 φορά ενώ η ίδια η εταιρεία το δίνει για 2 . Από κει και έπειτα να σου πω ότι είναι ένα παχύρευστο υγρό που δεν στεγνώνει ποτέ. Δε ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό αλλά το βάζω στη 1 το μεσημέρι και όταν ξαναπάω να βάλω στις 10 το βράδυ το crown είναι ακόμα υγρό σε κάποια σημεία. Για να στεγνώσει το περισσότερο υγρό θέλει πάνω από 3-4 ώρες πράγμα που με το καλημέρα το καθιστά μη πρακτικό καθώς σε περίπτωση που χτενιστείς ενώ δεν έχει στεγνώσει πάει στα μαλλιά και δεν κολλάνε απλά. θες ξορκισμό μετά για να φύγει αυτό το πράγμα απτην τρίχα. Δυστυχώς όμως έχει το μεγαλύτερο κακό απ'ολα . Ψιλοπατικώνει το μαλλί και στο παρουσιάζει χειρότερο ( αρα πιο αραιό ) απ'ότι είναι στην πραγματικότητα.Θα χρησιμοποιήσω το άλλο ένα που έχω και λογικά μετά θα στραφώ σε κάποιον αφρό.
 
Μπλουζα