Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 2701 grafts, 19-20/7/2016 (2nd operation)

aeratos28

Just aeratos
ωραία πάει η επέμβαση και έχει δρόμο ακόμα πολύ..τα temples ήδη έχουν σχηματιστεί και μόλις πυκνώσει το όλο θέμα θα είναι πολύ δυνατό το αποτέλεσμα..καλή συνεχεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Μου κανει τρομερη εντυπωση η φυσικοτητα της 1ης αλλα και της 2ης μμ.
Πυκνοτητα πολλοι πετυχαινουν πλεον,φυσικοτητα ελαχιστοι.
Συγχαρητηρια!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ευχαριστώ Athenian. Για μένα η φυσικότητα είναι το πρώτο ζητούμενο στις μμ. Η πυκνότητα πρέπει να υπηρετεί την φυσικότητα και να συμβαδίζει με τα υπάρχοντα μαλλία έτσι ώστε να δημιουργεί μια ωραία φυσική εικόνα. Αυτό ήταν και το μεγαλύτερο άγχος μου, αφού στη δικιά μου περίπτωση χωρίς καθόλου hairline και ζώνες Α και Β η μμ θα μου αλλάζε όλη την εικόνα είτε προς το καλύτερο είτε προς το χειρότερο, και μιλάω καταρχήν για μένα και μετά για αυτό που βλέπουν οι άλλοι.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
d2d4ded74db99965bae813e06c83c8e8.jpg


1c2f508eea6af222d713f7e853722fc4.jpg
a9a382ccb2e2a2f692e443fe5098d464.jpg
f3a060c076bd63a58025040f20cf89fa.jpg


5 μήνες παρά κάτι μέρες. Το μαλλί έχει μακρύνει ελαφρώς μετά το πολύ κοντό κούρεμα του προηγούμενου κούρεμα. Φώτο στην ίδια θέση και με φυσικό φως και με φλας. Η hairline έχει αρχίσει και παίρνει μια ικανοποιητική πυκνότητα. Γενικώς τα πράγματα βαίνουν αργά και ομαλά όπως στην προηγούμενη μμ. Αυτό τον καιρό είμαι σε ταξίδια οπότε δεν μπορώ να ποστάρω από την ίδια θέση και φωτισμό ως συνήθως για καλύτερη σύγκριση αλλά θα το κάνω όταν επιστρέψω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Βουρτσα δεν είναι Νικόλα αλλά πάει καλά, ειδικά τα graft που έριξα στην hairline πιάνουν τόπο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

naruto

Well-Known Member
Cvial περιμενω να ολοκληρωθει το αποτελεσμα σου για να το δειξω στο πατερα μου να παθει την πλακα του να ψηθει να παει κ αυτος.
Ο οποιος ειναι ακριβως οπως εσυ προ μεταμοσχευσεων;)
 

mikegad

Well-Known Member
οχι ακριβως. υπαρχουν πολλα παραδειγματα οπου παιδια πληρωσαν ενα καρο λεφτα και πηραν μια τεραστια ουλη και πεντε τριχες διασπαρτες.

και τι σχέση έχει αυτό;
το σχόλιο μου ακολουθεί την σωστή παρατήρηση του athenian
Πυκνοτητα πολλοι πετυχαινουν πλεον,φυσικοτητα ελαχιστοι.

για πες μου μερικά "φθηνα" παραδείγματα που να πέτυχαν ανάλογη φυσικότητα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για όσους λένε ότι η μμ δεν είναι λύση. Να βγαίνεις έξω με τον πιτσιρικά γιο σου με τον οποίο έχεις 35 χρόνια διαφορά και να μπορεί το μαλλί σου να στέκεται με αξιοπρέπεια δίπλα στη "βούρτσα". Αξία ανεκτίμητη. Καλές γιορτές στους 5 μήνες ακριβώς.

IMG_3816r.jpg
 
Μπλουζα