CG 210

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Jasmine

New Member
Kalispera se olous!
Parakolouthw polu kairo me megalo endiaferon to forum kai tha ithela na parathesw tin empeiria mou gia to CG210. Eimai 30 etwn kai xristis tou cg210 tous teleutaious 4 mines me polu ikanopoihtika apotelesmata. Otan eida na emfanizetai araiwsi enas filos mou to proteine kai afou episkefthika ton dermatologo mou arxisa na to xrisimopoiw.
Meta apo 4 mines xrisis exw paratirisei eksairetika simantiki meiwsi tis trixoptwsis kai episis niothw ta mallia mou poly pio dynata. Tha synexisw na to vazw kai eyxomai tin epomeni fora na exw akoma perissotera nea!
 

mimis giova

Active Member
Ρε αετος αυτο τωρα μας απασχολει; εδω λενε οτι σε καπιους εφερε αραιωση κ τους χειροτερεψε..εγω ειμαι ακριβως στους 3 μηνες παρα 4 μερες..δεν ειμα σε θεση ακομα να πω τι παιζει..αλλα σιγουρα την τριχωπτωση την μειωσε..


Α κ μια ερωτηση..jasmin ποσο καιρο βρισκεσαι στο forum????
 
Jasmine είπε:
Kalispera se olous!
Parakolouthw polu kairo me megalo endiaferon to forum kai tha ithela na parathesw tin empeiria mou gia to CG210. Eimai 30 etwn kai xristis tou cg210 tous teleutaious 4 mines me polu ikanopoihtika apotelesmata. Otan eida na emfanizetai araiwsi enas filos mou to proteine kai afou episkefthika ton dermatologo mou arxisa na to xrisimopoiw.
Meta apo 4 mines xrisis exw paratirisei eksairetika simantiki meiwsi tis trixoptwsis kai episis niothw ta mallia mou poly pio dynata. Tha synexisw na to vazw kai eyxomai tin epomeni fora na exw akoma perissotera nea!

okay bro απλα κοιτα να μην εισαι τοσο στημενη στο επομενο σου comment
μπαμ κανεις.1ο μυνημα σου στο φορουμ και κατευθειαν αναφορα σε καλα αποτελεσματα απο το cg...ANTE ΓΕΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ
 

mimis giova

Active Member
Fouseki γι αυτο ρωτησα..μ φανηκε εντελως στημενω το ποστ αυτο η απαντηση..πως να το πω..μπορουν τα παιδια του φορουμ να το επιβαιβεωσουν; σας παρακαλω..αν ειναι ετσι το κοβω μαχαιρι.κ ειναι πολυ ξεφτιλες κ αλητες
 

giwrgos athina

Active Member
στο τελος για πεταμα θα παει και το cg 210 δυστηχως....και θα καταληξουμε ξανα στον ιδιο παρανομαστη οποιος ειναι οτι μονο η φινα και η duta δουλευουν με το αναλογο κοστος βεβαια...
 

pithikas

Well-Known Member
χωρις να το εχω δοκιμασει αυτα τα κρεμμυδια και τα λεμονια δε μου γεμιζουν το ματι παντως και σε σαιτ του εξωτερικου δεν εχει καλες κριτικες
 

thimios72

Member
Καο ομως δυστυχως μονο η μινοξ και η φινα εχουν χρονια ανταποκριση στο προβλη μα μας, ολα τα αλλα σκευασματα βοηθανε για κανα δυο μηνες το πολυ και μετα τιποτα....ισως καποια να κανουν και κακο, να χειροτερευουν την κατασταση, τουλαχιστον εγω με το cg ειδικα, αυτο βιωσα!
 

Reve

Active Member
Τι μπορούμε να βάλουμε άλλο ρε παιδιά τοπικό εκτός από μίνοξ? Λέτε να ξαναγυρίσουμε στο revivogen και στο crinagen? Τουλάχιστον κάτι να ελαττώσει την ριμάδα την τριχόπτωση...
 

Bouklas

Well-Known Member
Reve είπε:
Τι μπορούμε να βάλουμε άλλο ρε παιδιά τοπικό εκτός από μίνοξ? Λέτε να ξαναγυρίσουμε στο revivogen και στο crinagen? Τουλάχιστον κάτι να ελαττώσει την ριμάδα την τριχόπτωση...
Άμα σου πω ότι ο πεθερός του θείου μου είχε πρόβλημα και έβαζε μπαρούτι στο κεφάλι με κάτι άλλο και το έκανε σαν κρέμα γέμισε μαλλιά! Έβγαλε πολύ μαλλί φούντωσε όπως είπε η γυναικα του θείου μου. Στην αρχή γέλασα αλλά μετά που το googlara βρήκα ότι υπάρχει αυτή η θεραπεία. Να και μια αναφορά στο forum παλιά από τον Κάπα.
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-262-post-29107.html#pid29107
Δεν λέω ότι αυτή είναι η λύση αλλά είναι κάτι που το έμαθα προχτές την Τρίτη και από δικό μου άνθρωπο δηλαδή όχι κάτι που το βρήκα στο google.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

al_gi

Member
παντως εχω δυο εβδομαδες που το εκοψα και η τριχοπτωση εχει αυξηθει δραματικα. αρχιζω να πιστευω οτι ισως επρεπε να συνεχισω.
 

Bouklas

Well-Known Member
kapa είπε:
Συγγνώμη φιλε σε μπέρδεψα. :(


mimis giova είπε:
Κατσε ρε boukla.ειναι παλιο; κ δεν εχει δοκιμαστη;παραξενο..ε μαθε ακριβείς συνταγή κ παμε....χοχοχο
Άσε φίλε μόλις άκουσα για μπαρούτι το πρώτο που έκανα ήταν να γελάσω δεν το πίστευα. Και το ανέφερα γιατί είδα τον Reve να λέει τι άλλο μπορούμε να βάλουμε :D το να άνοιγα thread για αυτό νομίζω δεν θα το έπαιρνε κάνεις στα σοβαρά :D
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
al_gi είπε:
παντως εχω δυο εβδομαδες που το εκοψα και η τριχοπτωση εχει αυξηθει δραματικα. αρχιζω να πιστευω οτι ισως επρεπε να συνεχισω.

...ή να μην το άρχιζες καθόλου


Bouklas είπε:
kapa είπε:
Συγγνώμη φιλε σε μπέρδεψα. :(


mimis giova είπε:
Κατσε ρε boukla.ειναι παλιο; κ δεν εχει δοκιμαστη;παραξενο..ε μαθε ακριβείς συνταγή κ παμε....χοχοχο
Άσε φίλε μόλις άκουσα για μπαρούτι το πρώτο που έκανα ήταν να γελάσω δεν το πίστευα. Και το ανέφερα γιατί είδα τον Reve να λέει τι άλλο μπορούμε να βάλουμε :D το να άνοιγα thread για αυτό νομίζω δεν θα το έπαιρνε κάνεις στα σοβαρά :D



φίλε boukla...μην το λες...με την απογοήτευση που υπάρχει αυτόν τον καιρό στο φόρουμ, δοκιμάζουμε και βεγγαλικά...:m02:
 

Jasmine

New Member
fousekisss είπε:
Jasmine είπε:
Kalispera se olous!
Parakolouthw polu kairo me megalo endiaferon to forum kai tha ithela na parathesw tin empeiria mou gia to CG210. Eimai 30 etwn kai xristis tou cg210 tous teleutaious 4 mines me polu ikanopoihtika apotelesmata. Otan eida na emfanizetai araiwsi enas filos mou to proteine kai afou episkefthika ton dermatologo mou arxisa na to xrisimopoiw.
Meta apo 4 mines xrisis exw paratirisei eksairetika simantiki meiwsi tis trixoptwsis kai episis niothw ta mallia mou poly pio dynata. Tha synexisw na to vazw kai eyxomai tin epomeni fora na exw akoma perissotera nea!

okay bro απλα κοιτα να μην εισαι τοσο στημενη στο επομενο σου comment
μπαμ κανεις.1ο μυνημα σου στο φορουμ και κατευθειαν αναφορα σε καλα αποτελεσματα απο το cg...ANTE ΓΕΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ


Αν η ιδια η lybitec βαζει τσιρακια της να γραφουν στο φορουμ αυτο την βλαπτει περισσοτερο παρα την συμφερει και απαξιωνει το cg ...αυτοματως to καθιστα μια μουφα



Theorousa pos s'auto to forum o kathenas ekfrazei eleuthera tin apopsi tou. Egw exw onomateponymo kai tilefwno ta opoia mporw na parathesw stin dioikisi tou forum. Esy alitheia kai kapoioi omoioi sou exete na parousiasete alithina stoixeia? Mallon den einai tyxaio pou tin peftete se opoion exei na pei kati kalo.. Eipa tin empeiria mou, oute to sistisa oute to proteina se kapoion.
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Jasmine είπε:
fousekisss είπε:
Jasmine είπε:
Kalispera se olous!
Parakolouthw polu kairo me megalo endiaferon to forum kai tha ithela na parathesw tin empeiria mou gia to CG210. Eimai 30 etwn kai xristis tou cg210 tous teleutaious 4 mines me polu ikanopoihtika apotelesmata. Otan eida na emfanizetai araiwsi enas filos mou to proteine kai afou episkefthika ton dermatologo mou arxisa na to xrisimopoiw.
Meta apo 4 mines xrisis exw paratirisei eksairetika simantiki meiwsi tis trixoptwsis kai episis niothw ta mallia mou poly pio dynata. Tha synexisw na to vazw kai eyxomai tin epomeni fora na exw akoma perissotera nea!

okay bro απλα κοιτα να μην εισαι τοσο στημενη στο επομενο σου comment
μπαμ κανεις.1ο μυνημα σου στο φορουμ και κατευθειαν αναφορα σε καλα αποτελεσματα απο το cg...ANTE ΓΕΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ


Αν η ιδια η lybitec βαζει τσιρακια της να γραφουν στο φορουμ αυτο την βλαπτει περισσοτερο παρα την συμφερει και απαξιωνει το cg ...αυτοματως to καθιστα μια μουφα



Theorousa pos s'auto to forum o kathenas ekfrazei eleuthera tin apopsi tou. Egw exw onomateponymo kai tilefwno ta opoia mporw na parathesw stin dioikisi tou forum. Esy alitheia kai kapoioi omoioi sou exete na parousiasete alithina stoixeia? Mallon den einai tyxaio pou tin peftete se opoion exei na pei kati kalo.. Eipa tin empeiria mou, oute to sistisa oute to proteina se kapoion.



jasmine, προσωπικά δεν κατηγορώ κανέναν και ούτε μου αρέσει να μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες. Αν ένα προϊόν είναι όντως καλό, αδιαφορώ αν η προώθησή του έχει και "περίεργες" τακτικές.

Αυτό όμως που έχει φανεί μέχρι τώρα, είναι πως ότι προωθείται με πλάγια μέσα, δεν έχει να δείξει τίποτα αξιόλογο.

Εγώ την γνώμη μου γι αυτό το σκεύασμα, την είχα πει μερικούς μήνες πίσω, πεντακάθαρα, όταν ακόμα αρκετοί φίλοι ανέφεραν θετικά πράγματα από αυτό. Δεν είπα σε κανένα να το παρατήσει ή να το συνεχίσει.
Είπα όμως χαρακτηριστικά ότι στην πορεία, σε αρκετούς (ανάλογα με το επίπεδο που έχει προχωρήσει η Α.Α.), πως όχι μόνο δεν θα κάνει τίποτα, αλλά θα κάνει και τα πράγματα χειρότερα.
Μπορείς να δεις διαβάζοντας μερικά ποστ, ότι επιβεβαιώθηκα.

Από κει και πέρα, ότι αφορά την καχυποψία μερικών φίλων, να σου αναφέρω εντελώς ενημερωτικά, πως στο hlt, μόλις ξεκίνησε ένα θέμα για αυτό το προϊόν, γράφτηκε ένα καινούργιο μέλος με το όνομα Habemus, ο οποίος άρχισε από το πουθενά να δείχνει επανέκφυση μέσα σε 3 μήνες.

Μετά από αρκετές διαμάχες με μέλη του φόρουμ, κυρίως κάποιον jacob, παραδέχτηκε στο τέλος ότι ήταν βαλτός από την εταιρεία. Μετά από αυτό, έσβησε τον λογαριασμό του και δεν γνωρίζω γιατί σβήστηκαν από το θέμα όλα τα ποστ του από τους admin, ή ενδεχομένως και από τον ίδιο.

http://www.hairlosstalk.com/interact/showthread.php/66777-CG-210-Hair-Lotion-Hair-Growth-Stimulant

Το ίδιο είχε κάνει και σε 2 άλλα φόρουμ και τώρα πλέον το έχει γυρίσει σε άλλο προϊον...

Μην σου κάνει εντύπωση λοιπόν, η καχυποψία μερικών μελών.
 
Μπλουζα