Bonding (Lifting) Δόντιων - (Όψεις Ρητίνης)

danceworld_2001

Well-Known Member
Συμφωνώ, πίστεψε με όμως ήταν δύσκολη η περίπτωση μου με πολλούς περιορισμούς. Τα μπροστά πάνω έπρεπε να τροχιστούν γιατί σηκώθηκαν λίγο τα κάτω και δεν έκλειναν σωστά, επίσης δεν ξέρω γιατί, μου είπε πως δεν πρέπει να τροχιστούν άλλο οι κυνόδοντες, και ο δεξιός κάτω ειναι μυτερός αλλά αν το ίσιωνα όταν έκλεινα το στόμα θα έκανε κενό με τα πάνω δόντια και θα φαινόμουν φαφούτης. Με λίγα λόγια οι επιλογές έγιναν ώστε να υπάρχει ομοιομορφία και ομοιογένεια και αξιοπιστία. Για 300 ευρώ και σε σχέση πως ήμουν πριν, φαντάζει θεικό. Ειμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος γιατι σουλουπώθηκα με το παραπάνω, τέλειο που λέμε 100% δεν ειναι και ίσως δεν γινόταν μόνο με κεραμικές στεφάνες ή όψεις πορσελάνης αλλά αυτό δεν έπαιζε γιατί το κόστος ειναι περισσότερο απο μεταμόσχευση. Οπότε όλα καλά, τίμια δουλειά αξιοπρεπή με χαμηλό κόστος.

barel είπε:
τελεια προγνωση λοιπον!...η μονη μου μικρη "ενσταση" ειναι που τροχισες τους ανω δυο προσθιους κ ετσι ενω "ψαλιδισες" τους κυνοδοντες αυτοι συνεχιζουν να φαινονται (σε ενα εμπειρο ομως ματι) λιγο μακρεις!!...συγχαρητηρια κ στον γιατρο παντως!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
ωραιος ο γαμπρος ,πολυ καλυτερη οδοντοστοιχεία φιλε... καλοριζικα και σιδερενια!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
το πριν και το μετα ειναι super.
δεν φανταζομουν οτι μπορει να γινει τετοιο πραγμα χωρις θηκες.
με γεια dance :10m:
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σε ευχαριστω φίλε μου καλέ!!! Ωραίος ο κλαρινογαμπρός θα λέμε, χαχαχα.

weznem είπε:
ωραιος ο γαμπρος ,πολυ καλυτερη οδοντοστοιχεία φιλε... καλοριζικα και σιδερενια!


Καλημέρα και σε εσένα!!! Δείχνει τελειο και ειναι δοξα το θεο. Ούτε εγώ το περίμενα ομως εμπιστεύτηκα τον γιατρο και με δικαιωσε!!!

kapa είπε:
το πριν και το μετα ειναι super.
δεν φανταζομουν οτι μπορει να γινει τετοιο πραγμα χωρις θηκες.
με γεια dance :10m:
 
Μπλουζα