Anastasakis or Lorenzo? :)) NW stage V, - 4150 FUs - F.U.T + FUE - Άνδρας 46 ετών στους 12 μηνες Το βιντεο

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Τακης Σπυριδακης αθανατος !!!
Τον θυμαμαι απ την λουφα και παραλλαγη την παλια την αυθεντικη
" αιτουμαι 15νθημερος αγροτικη αδεια να βοηθησω τον πατερα μου που εχει ζωα κυρ λοχαγε,
Λοχαγος : το βλεπω... :)
 

Georgie

Well-Known Member
Τακης Σπυριδακης αθανατος !!!
Τον θυμαμαι απ την λουφα και παραλλαγη την παλια την αυθεντικη
" αιτουμαι 15νθημερος αγροτικη αδεια να βοηθησω τον πατερα μου που εχει ζωα κυρ λοχαγε,
Λοχαγος : το βλεπω... :)
Τον έχω γνωρίσει προσωπικά.
Τα πίναμε κάποια εποχή στο Toy στη Π.Καρυτση . Μεγάλη τυπαρα και εξαιρετικός χαρακτήρας .
Στεναχωρέθηκα πολύ που έφυγε τόσο νέος .
 

Panos1982

Well-Known Member
Εχουν περασει περιπου 10 χρονια που χανω τα μαλλια μου (ειμαι 30) σε σημειο να πονανε οι ριζες μου ανα διαστηματα ,
Εχω παει τα τελευταια 10 χρονια σε πριπου 13 δερματολογους ενας απο αυτους ο κ. Τζερμιας , ο Αναστασακης (οτι χειροτερο σε χαρακτηρα εχω συναντησει ) και σε πολλους αλλους . Η καλυτερη δερματολογος που πηγα ειναι η Χασαπη η οποια ειναι στο Συγγρος και ηταν αμεση και κατατοπιστηκοτατη!!

Παντος εδω με την 30χρονη δε βλεπω να ειχε κ πολυ περαση ο γοης γυναικάς με μπρατσα γιατρος ..... εχει κι αυτη την ιδια αποψη οπως η πλειοψηφια του φορουμ.
Χυλοπιτα ο ντοκ...
Αλλα τι λεω....θα ειναι κι αυτή μια που τον ζήλευε (σύμφωνα παντα με την σφαίρα φαντασιας που ζει ο ντοκ )
 

gregkont13

Verified MM member
ειλικρινά μπαίνω πολύ σπάνια σε τέτοιου είδους συζητήσεις και πραγματικά θέλω να μάθω πιο το νόημα του request του γιατρου να γράφουν το όνομα του.

παρόλα αυτά, ενώ δεν έβλεπα σχεδόν ποτέ τα νήματα της κλινική για πάνω από ένα χρόνο, στο λίγο καιρό που τα έχω δει, είδα για: ακαδημαικά metrics που κρίνουν πως οι άλλοι απλά δεν υπάρχουν, κοπέλες που είναι έτοιμες να τον φάνε, springer, Barcelona, MMA κλπ κλπ. Ντάξει, δηλαδή σορρυ, αλλά και κάποιος που δεν ενδιαφέρετε καθόλου για την κλινική γελάει μετά από ένα σημείο. Μείγμα Stephen Hawking και Σπαλιάρα έχουμε εδώ...
 

Harris_G

Well-Known Member
με πραγματικό πάθος σε ΚΑΘΕ νημα μου
LOL εγω με φειδώ γράφω. Και για του λόγου το αληθές, αθροιστικά πιο πολυ εχω στηριξει παρα το αντίθετο. Τέσπα...Θα πατάω μονο like στον ηγετη @Panos1982 . Πάνο σε ευχαριστουμε που πλέον εισαι μαζι μας συνεχεια. Οσο ελειπες πηγαιναμε στα τυφλα σα τα κοτοπουλα που τα κοβεις το κεφαλι.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εγώ ξενέρωσα που δεν ήμουν στην ομάδα που πόσταρε ο πολυαγαπημένος γιατρός. Εμείς τα νέα παιδιά που βράζει το αίμα και αραιώνει το μαλλί μας πότε θα δείξουμε το ταλέντο μας ; Στην ανάγκη βρε coach κάνε και μία ομάδα Β για εμάς που είμαστε part-timers στην κριτική.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
LOL εγω με φειδώ γράφω. Και για του λόγου το αληθές, αθροιστικά πιο πολυ εχω στηριξει παρα το αντίθετο. Τέσπα...Θα πατάω μονο like στον ηγετη @Panos1982 . Πάνο σε ευχαριστουμε που πλέον εισαι μαζι μας συνεχεια. Οσο ελειπες πηγαιναμε στα τυφλα σα τα κοτοπουλα που τα κοβεις το κεφαλι.
Καλού κακού πες μας τι νούμερο παπούτσι φοράς...
 

Panos1982

Well-Known Member
Μα τα βλεπεις ρε Χαρη ???
Απο που να το πιασεις με αυτον τον τυπο ??
Υ.Γ.
Δεν νομιζω οτι εσυ ειδικα ειχες ιδιαιτερη αναγκη εμενα για να κρινεις την κατασταση με τοση εμπειρια που εχεις μετα απο τοσα χρονια πλεον.....
Πιο πολυ για τους καινουργιους τα λεω μπας κ γλυτωσουν κ πανε σε εναν γιατρο της προκοπης 1ον και που θα ασχοληθει με το προβλημα σοβαρα , αλλα κι αν κατι δε παει καλα θα σκυψει πανω απ τον ασθενη να το διευθετησουν, ψαχνουμε τον συνδιασμο 1ον γιατρος κ 2ον άνθρωπος.
Εδω βλεπεις χαρακτηριστικα οτι πασχουμε και στα δυο...... :/
 

Panos1982

Well-Known Member
9η επίσκεψη Dermamed– MedicalGroupΑναστασάκης Κω/νος. Διάρκεια περίπου 35 λεπτά. Δεν έγινε συμπλήρωση κάποιου εντύπου. Αφού εξέτασε το κεφάλι μου, μου μίλησε για τις δύο τεχνικές Strip& FUE. Ενώ μου εξήγησε ότι δεν υπάρχει καλή και κακή μέθοδος αλλά μέθοδος που ταιριάζει σε κάθε περίπτωση μου φάνηκε ξεκάθαρα ότι υπερθεμάτιζε και υποστήριζε την Strip. Χαρακτηριστικά μου είπε ότι ναι μεν στην FUE δεν γίνονται ράμματα αλλά είναι τόσες πολλές οι μικρές ουλές που αν τελικά κάποιος τις αθροίσει ξεπερνούν σε μέγεθος την τομή του Strip. Εγώ του είπα ότι οι ουλές της FUEείναι διασκορπισμένες σε όλη τη δότρια, πράγμα που τις κάνει μη ορατές σε αντίθεση με την ουλή από το Strip, αλλά εκείνος επέμεινε ότι δεν είναι έτσι ακριβώς και ότι για να είναι μη ορατές οι ουλές πρέπει το εργαλείο εξαγωγής να είναι πολύ μικρό και εκεί υπάρχουν άλλα προβλήματα (βιωσιμότητας μοσχευμάτων όπως μου είπε).
Τέλος μου πρότεινε περίπου 2.000 με 2.200 τριχοθυλάκια τα οποία με στριπ θα κόστιζαν περίπου 2.600 ευρώ σε μία μέρα, ενώ με FUE 3.600 σε δύο ημέρες.

Εδω @Harris_G βλεπεις απο ποστ του 2015 οτι κι αλλο μελος λεει ακριβως το ιδιο πραγμα που ειπες....οτι προωθεί την Strip.
Αλλα μαλλον βλέπετε φαντασματα συμφωνα με τον ντοκ.
Ασε που κ οι τιμες του τοτε ηταν πολυ πιο κατω 1.2ευρω στριπ, 1.8 ευρω φυε.
Τωρα βαραει 2.5 με 3 αναλογα τα κεφια.
Επισης βγαινει κι ενα πορισμα για τις μικρες ουλες της fue απ το ποστ του μέλους σαν να φοβαται ο ντοκ τα μικρα εργαλεια εξαγωγης κ ετσι εξηγείται μερικως και οι οπες κεφαλοτυρι που ειδα σε αλλο περιστατικο του πρόσφατα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ ξενέρωσα που δεν ήμουν στην ομάδα που πόσταρε ο πολυαγαπημένος γιατρός. Εμείς τα νέα παιδιά που βράζει το αίμα και αραιώνει το μαλλί μας πότε θα δείξουμε το ταλέντο μας ; Στην ανάγκη βρε coach κάνε και μία ομάδα Β για εμάς που είμαστε part-timers στην κριτική.
Πάγκο εσύ ... Είσαι νέος ....
 

kharmacoma

Well-Known Member
Πάντως στο χαρακτήρα του βλέπω συμφωνούν όλοι, ανεξαρτρήτως αν θεωρούν ότι κάνει καλές ΜΕΤ ή όχι. :p
 

kharmacoma

Well-Known Member
ειλικρινά μπαίνω πολύ σπάνια σε τέτοιου είδους συζητήσεις και πραγματικά θέλω να μάθω πιο το νόημα του request του γιατρου να γράφουν το όνομα του.

παρόλα αυτά, ενώ δεν έβλεπα σχεδόν ποτέ τα νήματα της κλινική για πάνω από ένα χρόνο, στο λίγο καιρό που τα έχω δει, είδα για: ακαδημαικά metrics που κρίνουν πως οι άλλοι απλά δεν υπάρχουν, κοπέλες που είναι έτοιμες να τον φάνε, springer, Barcelona, MMA κλπ κλπ. Ντάξει, δηλαδή σορρυ, αλλά και κάποιος που δεν ενδιαφέρετε καθόλου για την κλινική γελάει μετά από ένα σημείο. Μείγμα Stephen Hawking και Σπαλιάρα έχουμε εδώ...

Μείγμα Stephen Hawking και Σπαλιάρα! Έγραψες! :D
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πάντως στο χαρακτήρα του βλέπω συμφωνούν όλοι, ανεξαρτρήτως αν θεωρούν ότι κάνει καλές ΜΕΤ ή όχι. :p
Άμεσα εξαρτώμενα στην εξέλιξη του ανθρώπου... Οι περισσότεροι κάνουν το λάθος και τα ξεχωρίζουν... Για αυτό λέω ότι αυτό είναι το ταβάνι του χρόνια τώρα και θα μείνει εκεί ακόμα και του στείλει ο cvial τον Λορέντζο για πάντα μέσα στο ιατρείο του....
 

panos1234

Well-Known Member
Γιατρεεεεε φτιάξαμε ήδη 2 ισάξιες 11αδες....θα ξεκινήσουμε το οικογενειακό διπλό μας ,να γίνουμε και εμείς καλύτεροι,ώστε να κατέβουμε στο πρωτάθλημα!
Πάνε οι εποχές με τους 3-4 που έλεγες και ξανά έλεγες!
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εγώ ξενέρωσα που δεν ήμουν στην ομάδα που πόσταρε ο πολυαγαπημένος γιατρός. Εμείς τα νέα παιδιά που βράζει το αίμα και αραιώνει το μαλλί μας πότε θα δείξουμε το ταλέντο μας ; Στην ανάγκη βρε coach κάνε και μία ομάδα Β για εμάς που είμαστε part-timers στην κριτική.

Δεν περασες τον πηχη. (καλο ειναι αυτο ;) )
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εδω @Harris_G βλεπεις απο ποστ του 2015 οτι κι αλλο μελος λεει ακριβως το ιδιο πραγμα που ειπες....οτι προωθεί την Strip.
Αλλα μαλλον βλέπετε φαντασματα συμφωνα με τον ντοκ.
Ασε που κ οι τιμες του τοτε ηταν πολυ πιο κατω 1.2ευρω στριπ, 1.8 ευρω φυε.
Τωρα βαραει 2.5 με 3 αναλογα τα κεφια.
Επισης βγαινει κι ενα πορισμα για τις μικρες ουλες της fue απ το ποστ του μέλους σαν να φοβαται ο ντοκ τα μικρα εργαλεια εξαγωγης κ ετσι εξηγείται μερικως και οι οπες κεφαλοτυρι που ειδα σε αλλο περιστατικο του πρόσφατα.

Φοβαμαι???
ΜΟΝΟ???
ΤΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΜΟΣ σου λεω!

2015 με σημερα έχω αλλάξει πολλα στις ενδειξεις μου διότι έχουν αλλαξει τα εργαλεια, τα μηχανηματα, τα διαλυματα κτλ.
Πλεον σκετο FUT δεν προτεινω σε ΚΑΝΕΝΑΝ.
Μονο Combo αν χρειαστει ή σκετο FUE + γενια.

Κει ξεκολλα λιγο με την τοξικοτητα, ή κοιταξε το.
Καθε κεφαλι (παντογνωστη φιλε που μου κουνας ξανα το δακτυλο) θέλει αλλο εργαλειο.
Δες εδω το προχθεσινο μου περιστατικό, Τριτη
Αλλη τριχα, αλλη διάταξη τριχων μεσα στην μοναδα, αλλο εργαλειο, αλλη εικονα.

Και μετα προσβαλονται καποιοι που τους αποκαλώ ασχετους....
Αλλα όταν εσυ γελοιωδως μιλας για ...κεφαλοτυρια, εγω πρεπει με ωριμοτητα και νηφαλιοτητα να σου απαντησω και μαλιστα να σε βοηθησω να ...μαθεις κιολας οπως προτεινε ενα αλλο μελος





DSC05763.JPG
DSC05768.JPG
DSC05769.JPG
DSC05772.JPG
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Βλεπωντας το παραπάνω βίντεο φαίνεται ξεκάθαρα το λέτε και εσείς ο ίδιος ότι πίσω χρειάζεται αλλά 2000g , οπότε ακυρώνεστε μόνο σας. Η εκτιμηση που έκανε ο κ. Λορέντζο ήταν σωστή. Τώρα το αν ο ασθενής είναι ευχαριστημένος με το αποτελεσμα η όχι είναι άλλο θέμα.

Η εκτιμηση ειναι σωστη, και το λεω 10 φορες περιπου.
Δεν ακυρωνομαι, προφανως δεν καταλαβαινεις τι λεω.
Δεν πειραζει, ελευθερα
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Άμεσα εξαρτώμενα στην εξέλιξη του ανθρώπου... Οι περισσότεροι κάνουν το λάθος και τα ξεχωρίζουν... Για αυτό λέω ότι αυτό είναι το ταβάνι του χρόνια τώρα και θα μείνει εκεί ακόμα και του στείλει ο cvial τον Λορέντζο για πάντα μέσα στο ιατρείο του....

Πολυ ευγενικός, ευχαριστω!
 
Μπλουζα