Althis, fue, 4500 grafts, 24-25/03/2016

tasos33

Well-Known Member
Στις αρχικές σου φωτο προ μμ, η αραίωση ειναι εκτεταμενη στο crown με ελάχιστα μαμά μσλλια, τα graft pου μπήκαν εκεί δείχνουν να ειναι πολύ λιγα για να κανουν διάφορα ακόμα κ διάσπαρτα, πιθανον τα γενιά να τοποθετήθηκαν εκεί για δοκιμη, να δουν το ποσοστο φυτρωσης που έχουν τα γενιά,για πρακτικη εξάσκηση κ διαπιστώσεις πιστεύω οτι πήραν απο κει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Ευχαριστημένος από τον τρόπο λειτουργίας της κλινικής δεν είμαι επ ουδενί...θα είμαι ευχαριστημένος αν επιτευχθει αυτό για το οποίο πήγα(δλδ να καλυψω το πρόβλημα σε ένα β'επιπεδο κ να επανελθω κάποια στιγμή με 2η μμ για πύκνωση) και θα είμαι υπέρ
ευχαριστημένος αν
επιτευχθεί αυτό το οποιο μου εταξαν(παπάδες δλδ) δλδ να
ξεμπερδεψω οριστικά με αυτές τις
περιοχές που δέχθηκαν τα μοσχευματα..ωστόσο η ανοργανωσια κ η ασυνεννοησια ειδες κ εσύ ότι δεσπόζουν...με το Βεκρη συνεννοήθηκες να την κάνεις, η ελενη στην έκανε...τι να πω...τα ιδια...
 

sven

Active Member
Καλή φυτρώση να έχεις.

Να είναι όντως βάλτος και να αναφέρει ότι ο Βερκης απλά έκανε βόλτες κάπου δεν κολλάει το πράγμα.

Πάντως δεν τον τιμά τον γιατρό κάτι τέτοιο. Αν όντως το κατέχει το θέμα θα μπορούσε να βγάλει πολύ χρήμα αλλα ο Έλληνας δύσκολα είναι επαγγελματίας.
 

andy.k

Active member
Είπαμε...ιδιοκτητης... Άλλοι δουλεύουν, αυτός παίρνει τα φραγκα...τα μισά να παίρνει από
καθε μμ, γτ να κάνει ο ίδιος? Αφού με 3 μμ τη μέρα, έχει βγάλει 1,5μμ στην τσέπη κ αντί να κενταει κεφάλια κ να ιδρωνει, γυρνοβολαει κουστουματος...άσε που αν έχει ο ίδιος αποτυχία, ειναι μεγάλο το πλήγμα, ενώ αν έχει μία κοπέλα αποτυχία, ε τότε είναι αλλιώς...δε βλαπτεται το ίδιο το όνομα της κλινικής, ούτε η δική του (οποία κ αν είναι αυτή μικρή ή μεγάλη) φήμη ως γιατρός... Καλα το πάει, δε μπορώ να πω...τεσπα, δικο του το μαγαζί, δε θα του πούμε εμεις τι θα πουλήσει...το θέμα βεβαίως είναι να πουλάει αυτό που συμφωνείται εκ των προτέρων κ όχι ότι να ναι τη στιγμή της μμ...μπορει κ οι κοπελες να εχουν καλο χερι, να μπορουν να δωσουν αποτελεσματα, αλλα οπως κ να χει σε αυτό το θέμα ειναι
απαραδεκτοι, χοντρο φάουλ...όταν συνέννοεισαι να στην κάνει τη μμ ο Βεκρης, αυτό με την καμία δε μπορεί να σημαίνει ότι απλά θα περάσει 3-4 φορές για να δει πως πάει το πραγμα...απορω πως στο Δημητρη κ στον πιλοτακι πήγε ο ίδιος κ ασχολήθηκε έστω 30-40%...δε ξέρω μήπως επειδη ήταν πιο άδεια κεφάλια, κ ήταν πιο safe περιπτώσεις? Για να μη ρισκάρει το όνομα του? Γτ κ ο Δημήτρης κ ο πιλότος κ εγώ κ ο althis, τον Β ζητήσανε, αλλά μόνο στους 2 πρώτους συμμετείχε ενεργά...Δεν αναφέρω τους λοιπούς που έκαναν στο Β γιατί
δε θυμάμαι να ανέφερε κάποιος άλλος πως ζήτησε ξεκαθαρα τον Β και ήρθε άλλος. Ίσως τους άλλους να μη τους ένοιαζε τόσο ποιος θα τους χειριστεί, ίσως να το θεωρούσαν αυτονόητο ότι θα είναι ο Β, δε ξέρω...πάντως αυτοί οι 4 που ανεφερα ζήτησαμε αποκλειστικα τον Β( εκτός ίσως από τον Δημητρη που τον χειρίστηκε ο Β ούτως ή άλλως) αλλά εγώ κ ο althis, που έπαιζε κ πολύ πύκνωση κ ρίσκο ίσως παραπάνω, πήραμε Χρυσάνθη κ ελενη...Δε ξέρω με τι αλγορίθμους σκέφτονται και ενεργουν ετσι...πραγματικά...
 
Τελευταία επεξεργασία:

alhtis

New Member
παιδια να ρωτηςω. εχει πρηστει πολυ το προσωπο μου, στα ματια κυριως σημερα(ειναι μισανοιχτα σχεδον) κι εχω φρικαρει λιγο. ειναι νορμαλ και πρεπει να κανω κατι;
 

ANAR

Well-Known Member
Φυσιολογικο ειναι φιλε....βαλε παγο καθε 10 λεπτα....κανε 4 μερες υπομονη.
 

alhtis

New Member
οκ thanks man, γιατι φοβηθηκα λιγο και δεν εχω παι κινητο του γιατρου κυριακατικο. αργησα να παρω και τη κορτιζονη 2-3 ωρες αλλα μου κανε εντυπωση γιατι ειναι 3η μερα σημερα νομιζα δε θα πρηστω αλλο.
 

aeratos28

Just aeratos
alhtis τι κάνεις φίλε?? κανένα νεακι με το πώς πας έχουμε?? στους 2 μήνες και κάτι είσαι..λογικά στα χειρότερα σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
άλλος ένας που μπήκε να μας πει που έκανε την επεμβαση,δεν ξέρω γιατί το έκανε,ίσως παίρνουν καλύτερη τιμή?μπορεί.! ρωτάει και του απανταμε και στο πρόβλημα που είχε και έψαχνε απαντήσεις λόγο άγχους(για το πρήξιμο που είχε αναφερομαι) και μετά εξαφανίζεται..εγώ τέτοιες περιπτώσεις τις λέω ξεκάθαρα στημενες,από όπου και αν εμφανίζονται,από οποιαδήποτε κλινικη..μπήκε ο τύπος,πήρε και απαντήσεις στα ερωτήματα του και έχει να πει λέξη 5 μήνες..αν ισχύει αυτό για το θέμα τιμής ειδικά είναι πολύ ξεφτυλα.κοροϊδία τέτοια νήματα..!
 

sadel

Active Member
εγω παλι υποψιαζομαι οτι το αποτελεσμα δεν ειναι καλο και μπορει να του ειπαν να σταματησει να γραφει.
 

nikolakis

Well-Known Member
Ολα παίζουν αυτα που λέτε παίζουν το μόνο σίγουρο ομως ειναι οτι ο Βεκρής πρέπει στη θέση του τεραςτιου γυάλινου δρομέα απέναντι απο το χιλτον που ειναι κ το ιατρείο του να βάλει ενα άγαλμα του Δημήτρη50423 γιατι χωρίς αυτόν θα ήταν κατα πολυ φτωχότερος σημερα. Βέβαια ο Δημήτρης ειναι ίσως το καλύτερο case έως τωρα κ το αξίζει αφου το ήθος του κ το ύφος του στο φόρουμ ειναι παραδειγματικά.
 

dimitris50423

Well-Known Member
ευχαριστω nikolakis για τα καλα σου λογια. δεν φτανει ενα ατομο για να φτιαξει μια κλινικη. αν ηταν τυχαιο το δικο μου αποτελεσμα και δεν συνεχιζαν τα καλα αποτελεσματα θα σταματουσε σε εμενα. το εχω ξαναπει οποια κλινικη δινει καλα αποτελεσματα θα εχει δουλεια.
 

aeratos28

Just aeratos
οσον αφορά μόνο στο θέμα για ηθος-υφος του δημητρη συμφωνω και εγώ απόλυτα nikolakis..τώρα για το θέμα φτωχότερος νομίζω κάνεις λίγο λάθος.όπως έχει πει ο δημητρης και άλλες φορές στο παρελθόν,έχει πολύ δουλειά με πελάτες από εξωτερικο και δεν περίμενε το φόρουμ για να κάνει λεφτά.από το φόρουμ εδώ κάποιο παλιό μέλος δεν έχει πάει ακόμα..καινούργια μέλη μόνο έχουν πάει,που ανοίγουν νήματα αφού την έχουν κάνει την επέμβαση συνήθως.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω
οσον αφορά μόνο στο θέμα για ηθος-υφος του δημητρη συμφωνω και εγώ απόλυτα nikolakis..τώρα για το θέμα φτωχότερος νομίζω κάνεις λίγο λάθος.όπως έχει πει ο δημητρης και άλλες φορές στο παρελθόν,έχει πολύ δουλειά με πελάτες από εξωτερικο και δεν περίμενε το φόρουμ για να κάνει λεφτά.από το φόρουμ εδώ κάποιο παλιό μέλος δεν έχει πάει ακόμα..καινούργια μέλη μόνο έχουν πάει,που ανοίγουν νήματα αφού την έχουν κάνει την επέμβαση συνήθως.

Ολους τους ενδιαφερει το φορουμ φιλε αερατε ΟΛΟΥΣ!!!
Το οτι δεν θα καναν απο δω μεσα την περιουσια σιγουρα αλλα παιζει το ρολο του.
 

aeratos28

Just aeratos
ότι τους ενδιαφέρει έτσι πιστεύω και εγώ.εννοειται αυτο..απλά το είπα αυτό επειδή είπε ο nikolakis ότι λόγο δημητρη έχει γίνει πλούσιος ο βεκρης...δεν ισχύει διότι κανένα από τα ήδη μέλη του φόρουμ τους παλαιότερους δεν έχει πάει ακόμα εκεί για μεταμόσχευση.μόνο νέα μέλη αφού έχουν κάνει ήδη την μεταμόσχευση εκεί,γράφονται στο φόρουμ και κάνουν παρουσιαση της επέμβασης.απλα ο βεκρης ελπίζει σε πελάτες από το φόρουμ..μακάρι να πείσει ώστε να πάνε και ήδη παλιά μελη,να δημιουργήσει δηλαδή τέτοια εμπιστοσύνη και να (πλουτίσει) όπως το είπε και ο nikolakis.!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Tουλαχιστον ο Κ.Βεκρης ξερει να ζει καλα,σαυτο μαρεσει.Δε τα κανει μασουρι δε φενεται σπαγγος.
Απο τις φωτο του στο Fb που βλεπω τον χαιρομαι πραγματικα με τα ταξιδακια που κανει.
 
Μπλουζα