Alpecin

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Alpecin

λοιπόν...
η λοσιόν
- δεν λαδώνει
- μυρίζει κολόνια
- σε φρεσκολουσμένο κεφάλι δίνει αρχικά μούδιασμα και ελαφρύ κάψιμο (άρα δουλεύει ;))

το σαμπουάν κάνει πολύ αφρό και έχει νορμαλ άρωμα,αφήνει ψιλοάγριο το μαλλί (σαν ηλεκτρισμένο :eek:)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Alpecin

ειναι καλο να δοκιμαζει ενας "δικος μας ανθρωπος" προιοντα ετσι εχουμε απο πρωτο χερι αποψη

για σενα λεω φιλε σπυρο !
 

magic810

New Member
Απ: Alpecin

Σπύρος είπε:
λοιπόν...
η λοσιόν
- δεν λαδώνει
- μυρίζει κολόνια
- σε φρεσκολουσμένο κεφάλι δίνει αρχικά μούδιασμα και ελαφρύ κάψιμο (άρα δουλεύει ;))

το σαμπουάν κάνει πολύ αφρό και έχει νορμαλ άρωμα,αφήνει ψιλοάγριο το μαλλί (σαν ηλεκτρισμένο :eek:)

Σπυρο δεν θελω να σε ξανερωσω φιλε αλλα και οι αμπουλες...τισ cr...na δινουν μουδιασμα....αλλα απο αποτελεσμα μηδεν... :p
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Alpecin

επειδή ακόμα κλαίω τα λεφτά και το χάσιμο φοιτητικού χρόνου με αυτές τις αμπούλες :mad:,σου λέω ότι αυτό είναι διαφορετικό και χωρίς ιδιαίτερο μασαζ-απλά απλώνω με τα δάκτυλα
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Alpecin

φιλε σπυρο κατι εχω διαβασει οτι δεν κανει να το βαζεις μαζι με μινοξιδιλη για ψαξτο λιγο
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Alpecin

έτσι και αλλιώς 1-2 φορές την εβδομάδα βάζω πια μινοξ. και με διαφορά 4-8 ώρες από το Alpecin
 

cool11

Well-Known Member
Απ: Alpecin

Σπυρο, ηδη βεβαια απο 10 απριλη εχεις δωσει το πρωτο report της χρησης του alpecin.
Αλλα επειδη εχουμε 24 απριλη, μας κανεις ενα update στις εντυπωσεις?

Ειδες καμια διαφορα απο το σαμπουαν?
Λες να βοηθαει το μαλλι ή οχι?

Το βρισκει κανεις για αγορα στα φαρμακεια ή οχι?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Alpecin

για την καφεΐνη-ψευδάργυρο κ.α που περιέχει έχουμε ποστάρει πολλά,αλλά δεν υπήρχε μέλος που να έχει κάνει αγωγή με τέτοιο προϊόν...
είναι πολύ νωρίς για να γράψω οτιδήποτε-η λοσιόν μου κάνει εντύπωση,αλλά κάτι το wooow δεν έχω να πω...


το μαλλί φαίνεται πολύ υγιές και δυνατό,αλλά μάλλον έχει να κάνει ότι αρχίζει να κάνει δουλειά το revivogen/double A

δυστυχώς μόνο από internet παραγγελία γίνεται...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα