33 ετών, Norwood 6

gregkont13

Verified MM member
Εξηγησε μου λιγο

από @witcher
"Φαίνεται να εξελίσσεται και αλλο η τριχόπτωση σου προς τα κάτω και εισαι μόλις 33 που σημαίνει οτι θα μεγαλώσει κι αλλο η επιφάνεια προς κάλυψη και χωρίς θεραπεία φιναστερίδη σε χάπι δεν νομίζω οτι αξίζει να μπεις για επέμβαση καθώς το αποτέλεσμα σου θα έχει ημερομηνία ληξης και θα δημιουργηθούν κενά κάτω από τη μεταμοσχευμένη περιοχή και θα μοιάζει αφυσικο. Η δότρια σου επίσης φαινεται αρκετά αραιή και μέτρια από το βίντεο που την χτενίζεις."

Διαγνωση, προγνωση μελλοντος τριχοπτωσης, προατση να μην κανει ΜΕΤ, προγνωση τι θα γινει στο μελλον στις υπολοιπες περιοχες, εκτιμησ δοτριας.

απο @LoverBoy
Φίλε μου καλώς μας ήρθες!Όντως δείχνει πολύ αδύναμη η δότρια σου!Πιστεύω ότι θέλει σωστή θωράκιση πρώτα να δυναμώσει και μετά πάλι βλέπεις!Απο τα 13 όμως?
Διαγνωση δοτριας, ασαφης/λαϊκη προταση θεραπειας/αγωγη για θωρακιση και προταση στρατηγικής για καθυστερηση ΜΕΤ

απο @FreeThinker

Φίλε η δότρια σου δείχνει διαλυμένη. Αν δεν μπορείς να πάρεις φίνα oral για σοβαρούς ιατρικούς λόγους για μένα δεν έχει νόημα ν' ασχοληθείς. Μου κάνει εντύπωση που η HDC σου είπε οκ χωρίς oral φίνα. Ίσως να μπορεί να μας πει και ο @John_John1 μια γνώμη πάνω σε αυτό.
Πιστεύω αν δεν έπαιρνα τόσα χρόνια φίνα θα ήμασταν ακριβώς ίδια περίπτωση.

Διαγνωση δοτριας με εντυπωσιακη σιγουρια, προατση να μην ασχοληεθι αν δεν λαβει αγωγή (αν αυτο δεν ειναι χαραξη στραρτηγικής πες μου τι ειναι), εγκλυση συναδελφου φορουμιτη να εξηγηση το χρησμο της κλινικής που διαφωνει


Ολα αυτα στην ΠΡΩΤΗ σελιδα.
Οποτε, κοψε τις υπερβολες και την δηθεν αγανακτησ οτι θελω να κλεισει το φοροθμ και διαβαζε καλυτερα.
Γραφε οτι θελεις κανε οσο θες τον ιατρο γιατι ειναι τσαμπα μαγκια και πληρως ανευθυνο.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΑΤΡΟ ΚΑΝΕ ΤΟ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΑ, ΑΣΧΕΤΕ ΜΕ ΙΑΤΡΙΚΗ
Λυπαμαι που ενας ΙΑΤΡΟΣ σου λεει να ΜΗΝ κανεις το ιατρο και τα βαζεις μαζι του αντι να ΝΤΡΑΠΕΙΣ που το παιζεις ιατρός.

Το ΦΟΡΟΥΜ εχει γενικα θετικο προσιμο για το κοινο και για αυτο και συνεχιζω να γραφω και να ποσταρω.
Επίσης ποσταρω για να εχετε και κατι να βλεπετε περαν απο τα 1 το μηνα ανεξαρτητα και τα 1 το μηνα περιστατικα με ΔΗΘΕΝ Ελληνες κοκκινομαλληδες της Ολλανδιας με φωτογραφιες απο δορυφορο.
και ΦΥΣΙΚΑ προβαλω την εξαιρετικη δουλεια μου που πολλοι απο τρελο κομπλεξ κανουν πως δεν την βλεπουν και συνεχιζουν να ξαχνουν τον ιατρο-σωτηρα με 0,5 ευρω το μοσχευμα...

Οποτε, για να μην προσπαθεις να δημιουργησεις ανυπαρκτους εχθρους του φορουμ:
ΖΗΤΩ το φορουμ
ΚΑΤΩ οι ανευθυνες συμπεριφορες σαν αυτες που υπερασπιζεσαι

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ?
Μπαίνει κάποιος στο φόρουμ ανώνυμα και ρωτάει άλλους ανώνυμους μη ιατρούς τη γνώμη τους. Εκείνοι λένε τις απόψεις τους χωρίς να είναι γιατροί και οι 3 απόψεις που πόσταρες έχουν μέσα λέξεις του τύπου: Πιστευώ, νομίζω, για μένα, ας μας πει και η HDC μια γνώμη πάνω σε αυτό......

Και εσύ λες πως όλοι αυτοί έκαναν διάγνωση μετά περισσής σιγούριας και μετά λες ότι κάνω και το ιατρό (θα μου απαντήσεις ότι μιλάς γενικά) και να ντραπώ κιόλας που το παιζώ γιατρός.............................................................................. Λες και με νοιάζει να το παιξώ γιατρός......

Εγώ παλι θεωρώ/νομίζω ότι γράφεις για τη προβολή σου και μόνο. Μη φοβάσαι για μας. Και πριν αρχίσεις να γράφεις είχαμε περιστατικά από Λορενζο, Ερντογαν, Χάσον κλπ κλπ όταν κανείς δεν τους ήξερε. Δεν σε χρειαζόμασταν να μας ανοίξεις τα μάτια. Είχανε φάει καλά πολλά μέλη από Ιατρούς και τα μάτια τους άνοιξαν εδώ μέσα.

Δεν ξέρω αν η δουλεία σου είναι εξαιρετική – ωστόσο ξέρω πως σε όλους τους κλάδους και επιστήμες αυτό το κρίνουν οι άλλοι για κάποιον, όχι ο ίδιος για τον εαυτό του. Επειδή έχω ψαξεί πολλά ξένα φόρουμ δεν είδα κανέναν Λορετζό, Κούτο, Φρείτας, Μουρεσανού να μπαίνουν και να γράφουν κάνω εξαιρετική δουλεία και κάνετε πως δεν τη βλέπετε......... Κατέ με εδώ μέσα το μόνο που κάνεις είναι ζημιά στον εαυτό σου με αυτά που γράφεις.

Το γεγονός πως εσύ είπες σε άλλον άνθρωπο ότι θέλει να δημιουργήσει ανύπαρκτους εχθρούς είναι ανέκδοτο από μόνο του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο loverboy εσπασε τελικα και ενκευριστηκε και ελεγα αυτο το παιδι ρε γμτ τοσο ηρεμο με ολα.??? welcome to the jungle λοβερ μου :D
Τελος παντων μια ερωτηση που εκανα στην κλινικη μου ειπαν οτι ναι μεν δεν εχει και την καλυτερη δοτρια αλλα μπορει να γινει μεταμοσχευση.
Να ξαναπω ομως οτι εχουμε απορριψει αρκετα περιστατικα απο εδω στο φορουμ λογο δοτριας οπως και καποιων αλλων παραμετρων.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε πονηρε,για αυτό δεν απαντάς εσύ στις ερωτήσεις που σου έχω κάνει και έχεις αφήσει αναπάντητες εδώ και 2-3 χρόνια ε????????? Για να μην σου τα κάνουν quote και να μην σου εμφανίζουν τις απαντήσεις σου ε??? Και στις χτυπάνε..χαχαχαχαχα
Θα μας απαντήσεις αν εστελνες e-mail τότε στον πελάτη σου να σταματήσει την παρουσίαση ναι η όχι?? Ξέρεις ,τότε που δεν είχες συνεργαστεί ακόμα με Λορέντζο να μάθεις μπαλιτσα,και έκανες κάτι στριπάρες combo με 200 grafts fue,less is more και τα ρέστα ..ε φανταστικε χειρουργε-συγγραφεα???
Έχεις αποθρασυνθει εντελώς μου φαίνεται..
Και μάζεψε εκείνο το μπινιαρικο κοπροντογκ τον Χριστάκη ,με την αφανα του που λέει..(( εδώ γελάμε)) τη σελήνη μου θυμίζει με τον κρατήρα στο κέντρο του forelock..χαχαχα
Εξηγησε μου λιγο

από @witcher
"Φαίνεται να εξελίσσεται και αλλο η τριχόπτωση σου προς τα κάτω και εισαι μόλις 33 που σημαίνει οτι θα μεγαλώσει κι αλλο η επιφάνεια προς κάλυψη και χωρίς θεραπεία φιναστερίδη σε χάπι δεν νομίζω οτι αξίζει να μπεις για επέμβαση καθώς το αποτέλεσμα σου θα έχει ημερομηνία ληξης και θα δημιουργηθούν κενά κάτω από τη μεταμοσχευμένη περιοχή και θα μοιάζει αφυσικο. Η δότρια σου επίσης φαινεται αρκετά αραιή και μέτρια από το βίντεο που την χτενίζεις."

Διαγνωση, προγνωση μελλοντος τριχοπτωσης, προατση να μην κανει ΜΕΤ, προγνωση τι θα γινει στο μελλον στις υπολοιπες περιοχες, εκτιμησ δοτριας.

απο @LoverBoy
Φίλε μου καλώς μας ήρθες!Όντως δείχνει πολύ αδύναμη η δότρια σου!Πιστεύω ότι θέλει σωστή θωράκιση πρώτα να δυναμώσει και μετά πάλι βλέπεις!Απο τα 13 όμως?
Διαγνωση δοτριας, ασαφης/λαϊκη προταση θεραπειας/αγωγη για θωρακιση και προταση στρατηγικής για καθυστερηση ΜΕΤ

απο @FreeThinker

Φίλε η δότρια σου δείχνει διαλυμένη. Αν δεν μπορείς να πάρεις φίνα oral για σοβαρούς ιατρικούς λόγους για μένα δεν έχει νόημα ν' ασχοληθείς. Μου κάνει εντύπωση που η HDC σου είπε οκ χωρίς oral φίνα. Ίσως να μπορεί να μας πει και ο @John_John1 μια γνώμη πάνω σε αυτό.
Πιστεύω αν δεν έπαιρνα τόσα χρόνια φίνα θα ήμασταν ακριβώς ίδια περίπτωση.

Διαγνωση δοτριας με εντυπωσιακη σιγουρια, προατση να μην ασχοληεθι αν δεν λαβει αγωγή (αν αυτο δεν ειναι χαραξη στραρτηγικής πες μου τι ειναι), εγκλυση συναδελφου φορουμιτη να εξηγηση το χρησμο της κλινικής που διαφωνει


Ολα αυτα στην ΠΡΩΤΗ σελιδα.
Οποτε, κοψε τις υπερβολες και την δηθεν αγανακτησ οτι θελω να κλεισει το φοροθμ και διαβαζε καλυτερα.
Γραφε οτι θελεις κανε οσο θες τον ιατρο γιατι ειναι τσαμπα μαγκια και πληρως ανευθυνο.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΑΤΡΟ ΚΑΝΕ ΤΟ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΑ, ΑΣΧΕΤΕ ΜΕ ΙΑΤΡΙΚΗ
Λυπαμαι που ενας ΙΑΤΡΟΣ σου λεει να ΜΗΝ κανεις το ιατρο και τα βαζεις μαζι του αντι να ΝΤΡΑΠΕΙΣ που το παιζεις ιατρός.

Το ΦΟΡΟΥΜ εχει γενικα θετικο προσιμο για το κοινο και για αυτο και συνεχιζω να γραφω και να ποσταρω.
Επίσης ποσταρω για να εχετε και κατι να βλεπετε περαν απο τα 1 το μηνα ανεξαρτητα και τα 1 το μηνα περιστατικα με ΔΗΘΕΝ Ελληνες κοκκινομαλληδες της Ολλανδιας με φωτογραφιες απο δορυφορο.
και ΦΥΣΙΚΑ προβαλω την εξαιρετικη δουλεια μου που πολλοι απο τρελο κομπλεξ κανουν πως δεν την βλεπουν και συνεχιζουν να ξαχνουν τον ιατρο-σωτηρα με 0,5 ευρω το μοσχευμα...

Οποτε, για να μην προσπαθεις να δημιουργησεις ανυπαρκτους εχθρους του φορουμ:
ΖΗΤΩ το φορουμ
ΚΑΤΩ οι ανευθυνες συμπεριφορες σαν αυτες που υπερασπιζεσαι

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ?
 

aeratos28

Just aeratos
Κυρίως στον αερατο για ποιον ακριβώς λόγο φίλε μου? Έβρισα τον γιατρό κάπου? Δεν σε καταλαβαίνω
Παιδιά ο μοντ θα σβήσει τον γενικό σε λίγο και θα δώσει και κάνα Μπαν όπως έκανε τις ένδοξες μέρες κυριως στον αερατος
 

aeratos28

Just aeratos
Και για να μην αναρωτιεται ο Μd ,phd ,gt,turbo,compressor ,gti,gtr ,Κωνσταντινος Αναστασάκης ,ο monotavideometrane....για ποιο μέλος μιλαω...
Για το μέλος Aldo μιλάω.....εδώ και 3 χρόνια αβαβά ο κύριος ...δεν απαντάει τπτ..και έχει και το θράσος να μας το παίζει ιστορία ..
Έπρεπε να είσαι ευγνώμων που βρήκες το φόρουμ και λόγω αυτού εκπαιδεύτηκες ,είδες πράγματα πέραν από τις στριπάρες ,και αντί αυτού,πετάς ειρωνίες και για τον Ισπανό..ότι και καλά τον έχουν ημίθεο κτλ κτλ..αχάριστος ο κύριος...βγες σε ένα βίντεο δημόσια και ευχαρίστησε τον Ισπανό να σε δω...χαχαχα... Αφού #monotavideometrane ρε Ντοκ..
 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
Ο loverboy εσπασε τελικα και ενκευριστηκε και ελεγα αυτο το παιδι ρε γμτ τοσο ηρεμο με ολα.??? welcome to the jungle λοβερ μου :D
Τελος παντων μια ερωτηση που εκανα στην κλινικη μου ειπαν οτι ναι μεν δεν εχει και την καλυτερη δοτρια αλλα μπορει να γινει μεταμοσχευση.
Να ξαναπω ομως οτι εχουμε απορριψει αρκετα περιστατικα απο εδω στο φορουμ λογο δοτριας οπως και καποιων αλλων παραμετρων.
Φίλε μου όταν σε κατηγορούν ότι το παίζεις κάποιος που δεν είσαι και που ίδιοι θεωρούν πως θα ήθελες να είσαι και στο τέλος λένε ότι θα έπρεπε να ντρέπεσαι κιόλας τότε ναι σπάς γιατί σε πνίγει το άδικο......
Μακάρι όλες οι κλινικές να είχαν παιδιά σαν εσένα με τρόπους ήθος και χαρακτήρα!Είναι κάτι που απο καιρό ήθελα να στο πω καθώς έχω παρακολουθήσει πόσο μετρημένος και σωστός είσαι με όλους!Μπράβο σου!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ποιος είναι μετρημένος?? Καραφλοδαιμονας είναι..χαχαχα
Φίλε μου όταν σε κατηγορούν ότι το παίζεις κάποιος που δεν είσαι και που ίδιοι θεωρούν πως θα ήθελες να είσαι και στο τέλος λένε ότι θα έπρεπε να ντρέπεσαι κιόλας τότε ναι σπάς γιατί σε πνίγει το άδικο......
Μακάρι όλες οι κλινικές να είχαν παιδιά σαν εσένα με τρόπους ήθος και χαρακτήρα!Είναι κάτι που απο καιρό ήθελα να στο πω καθώς έχω παρακολουθήσει πόσο μετρημένος και σωστός είσαι με όλους!Μπράβο σου!
 

aeratos28

Just aeratos
Έλα ρε ,ονειρευτηκαμε .... Σε σαπουνόπερα παίζουμε?? Άσε τα ρομαντικά για κανενα γκομενετο...για μαλλιά μιλάμε..νετα σκέτα είναι τα πράγματα..κάνεις τις επεμβάσεις και τελείωσε το θέμα..ένας καλός γιατρός χρειάζεται και πας και φτιάχνεσαι..αν σε παίρνει η δοτρια κτλ..μην το κάνουμε και κάτι ιδιαίτερο ..όλα φτιάχνονται.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Έλα ρε ,ονειρευτηκαμε .... Σε σαπουνόπερα παίζουμε?? Άσε τα ρομαντικά για κανενα γκομενετο...για μαλλιά μιλάμε..νετα σκέτα είναι τα πράγματα..κάνεις τις επεμβάσεις και τελείωσε το θέμα..ένας καλός γιατρός χρειάζεται και πας και φτιάχνεσαι..αν σε παίρνει η δοτρια κτλ..μην το κάνουμε και κάτι ιδιαίτερο ..όλα φτιάχνονται.
Ναι συμφωνώ αλλά δεν είναι πάντα έτσι.......είναι πολλά στην μέση και πολλοί δεν έχουν χρήματα και τους τρώει αυτό μια ζωή......
 

aeratos28

Just aeratos
Αδερφέ ,καταλαβαινω τι θες να πεις ,αλλά το οικονομικό θέμα ,είναι το λιγότερο..τα λεφτά βρίσκονται ,δεν είναι και απίθανο νούμερο .ακόμα και σε καλό γιατρό .εντάξει .δεν χρειάζεται να τρώει κανέναν
Ναι συμφωνώ αλλά δεν είναι πάντα έτσι.......είναι πολλά στην μέση και πολλοί δεν έχουν χρήματα και τους τρώει αυτό μια ζωή......
 
Μπλουζα