22ετών νωρίς για φίνα;

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Retro

New Member
Δεν ξέρω αν είμαι σε σωστή ενότητα. Συγνώμη άμα κάνω λάθος.Πάντως θα ήθελα να ενημερωθώ γιατί είμαι σχετικά νέος ηλικιακά (22). Να σας πω την αλήθεια είμαι αποφασισμένος να ακολουθήσω κάποια αποτελεσματική θεραπεία και να απευθυνθώ σε κάποιων καλό γιατρό να με καθοδηγήσει. Είμαι από Λάρισα και διάβασα νομίζω πως ο Άκης έχει σχέση με την Λάρισα. Θα χαιρόμουν πολύ να είχα κάποια καθοδήγηση σχετικά με το αν υπάρχει κάποιος ειδικός για την τριχόπτωση στην πόλη που να μην μου τα μασάει άμα πάω για θεραπεία. Από θέμα φόβος για τα χάπια,topik, παρενέργειες δεν μπορώ να πω πως φοβάμαι. Να πάω όσο το δυνατόν πιο γρήγορα σε κάποιο καλό γιατρό που να μην με αφήσει δύο μήνες με μία θεραπεία μη αποτελεσματική.


Λοιπόν οι απορίες/ερωτήσεις μου.

1) Θεωρείτε την ηλικία μου αρκετά μικρή για να αρχίσω κάποια θεραπεία που απαιτεί Oral χρήση (φίνα);
2) Παραθέτω 3 φωτογραφίες να μου πείτε μήπως είναι υπερβολικό το NW3 vertex που νομίζω πως είμαι;



Με στεγνά μαλλιά κάτω (είναι κάπως ανάκατα επειδή τις έβγαλα μόλις ξύπνησα χαχαχαχα :D)
2011-06-13%2007.33.36.jpg


Με βρεγμένα μαλλιά πάνω
2011-06-13%2007.35.27.jpg


Περιοχή vertex με στεγνό και φυσιολογικό σχήμα μαλλιών
2011-06-13%2007.38.12.jpg


Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: 22ετών νωρίς για φίνα;

Retro είπε:
1) Θεωρείτε την ηλικία μου αρκετά μικρή για να αρχίσω κάποια θεραπεία που απαιτεί Oral χρήση (φίνα);
2) Παραθέτω 3 φωτογραφίες να μου πείτε μήπως είναι υπερβολικό το NW3 vertex που νομίζω πως είμαι;

1. η ηλικία που πρέπει να έχει κάποιος για να χρησιμοποιήσει fina πρέπει να είναι 20 και πάνω. Δες σε αυτό το thread για περισσότερες πληροφορίες http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,40.0.html

2. Δεν νομίζω ότι είναι πολύ υπερβολικό, και επίσης όπως σε βλέπω στην φώτο μου φαίνεται ότι είσαι NW2 V.

ΥΓ. μετακίνησα το θέμα σου στην ενότητα "Proscar / Propecia / Dutasteride" γιατί ταιριάζει εκεί καλύτερα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα