τι norwood ειμαι

feanor

Active Member
Mμ άνετα μπαίνεις crown και μπροστά χτίσιμο α ζώνη,χερλάιν,κροτάφους.
Με την μια και απαραίτητη προϋπόθεση να παίρνεις φίνα να κρατήσεις ότι έχεις.
Αλλιώς nw5 πολύ σύντομα και τότε αναθεωρείς όλο το πλάνο σου.
Δότρια εξέταση οπωσδήποτε και μετά που θα ξέρεις,αποφασίζεις πως θα κινηθείς.
κοιταξε γ κροταφους επειδη δεν θελω να αλλαξω πολυ ελεγα απλα μια ενισχυση να μην ειναι τοσο μεσα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Vdupa

Well-Known Member
ναι κτλβα τι λες και εγω να σου πω την αληθεια η αλλαγη ειναι τρομερη για δυο χρονια σκεψου οτι ειχα ενα κενο στο crown και ηρθαν τα πανω κατω. Και δεν βλεπω ιδιαιτερο shedding ακομα.
Αν τα δεν εχει χρονια που τα εχασες πισω ισως δεις και αλλαγη εκει με φιναστεριδη. Εξαρταται.
 

bobby

Well-Known Member
Αν το αφήσεις να εξελιχθεί θα πας NW5 αν μείνεις εκεί που είσαι έισαι NW3V.

Φίλε μου φιλική συμβουλή που θα έδινα και στον γιο μου (αν είχα... έχω κόρη :p :p :p :p ) ξεκίνα φίνα (propecia ή proscar κομμένο στα 4) καθημερινά, σε διάστημα από 6-18 μήνες θα δεις ορατή διαφορά (μπορεί και εντυπωσιακή), σώσε τα μαλλιά που έχεις (στα σίγουρα) και μετά αφού δεις που σε έχει πάει η φίνα κοιτάς για ΜΜ (σίγουρα μπροστά και μάλλον και crown αν δεν σου δώσει τίποτα η φίνα εκεί).

Μη σκέφτεσαι παρενέργειες (πολύ μικρά τα ποσοστά και αν σου τύχει μείωσε την δόση στο μισό - μέρα παρά μέρα) και τοπικά (είναι μεγάλη δέσμευση και βάσανο και με πενιχρά αποτελέσματα σε σχέση με την φινα). Αυτά από έναν 49,5 ετών με ίδιο ακριβώς pattern με εσένα (τώρα) που ξεκίνησε φίνα πριν από 1 χρόνο και βλαστημά το γεγονός ότι δεν ήξερε για αυτήν (την φίνα) 20 χρόνια πριν (στην ηλικία σου δηλαδή που είχα πολύ περισσότερο μαλλί αλλά με σαφείς ενδείξεις ΑΑ) ώστε να την είχε ξεκινήσει από τότε. Τώρα δεν θα μίλαγα για ΜΜ........
 

feanor

Active Member
Αν το αφήσεις να εξελιχθεί θα πας NW5 αν μείνεις εκεί που είσαι έισαι NW3V.

Φίλε μου φιλική συμβουλή που θα έδινα και στον γιο μου (αν είχα... έχω κόρη :p :p :p :p ) ξεκίνα φίνα (propecia ή proscar κομμένο στα 4) καθημερινά, σε διάστημα από 6-18 μήνες θα δεις ορατή διαφορά (μπορεί και εντυπωσιακή), σώσε τα μαλλιά που έχεις (στα σίγουρα) και μετά αφού δεις που σε έχει πάει η φίνα κοιτάς για ΜΜ (σίγουρα μπροστά και μάλλον και crown αν δεν σου δώσει τίποτα η φίνα εκεί).

Μη σκέφτεσαι παρενέργειες (πολύ μικρά τα ποσοστά και αν σου τύχει μείωσε την δόση στο μισό - μέρα παρά μέρα) και τοπικά (είναι μεγάλη δέσμευση και βάσανο και με πενιχρά αποτελέσματα σε σχέση με την φινα). Αυτά από έναν 49,5 ετών με ίδιο ακριβώς pattern με εσένα (τώρα) που ξεκίνησε φίνα πριν από 1 χρόνο και βλαστημά το γεγονός ότι δεν ήξερε για αυτήν (την φίνα) 20 χρόνια πριν (στην ηλικία σου δηλαδή που είχα πολύ περισσότερο μαλλί αλλά με σαφείς ενδείξεις ΑΑ) ώστε να την είχε ξεκινήσει από τότε. Τώρα δεν θα μίλαγα για ΜΜ........
σε ευχαριστω πολυ για τα λογια σου καπως ετσι ελεγα να το κανω
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
@bobby @dlazaros Ζωντανά παραδείγματα γοητευτικών ανδρών που πήραν φίνα και μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα ( λιγότερο από ενάμιση χρόνο ) γίναν υποψήφιοι για τη θέση του Bond τώρα που ο Craig αποσύρθηκε από τον ρόλο.
@feanor Είσαι σε εξαιρετική ηλικία για φίνα και θα σε κάνει μάγκα.
 

feanor

Active Member
@bobby @dlazaros Ζωντανά παραδείγματα γοητευτικών ανδρών που πήραν φίνα και μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα ( λιγότερο από ενάμιση χρόνο ) γίναν υποψήφιοι για τη θέση του Bond τώρα που ο Craig αποσύρθηκε από τον ρόλο.
@feanor Είσαι σε εξαιρετική ηλικία για φίνα και θα σε κάνει μάγκα.
εκανα μαλακια που δεν ασχοληθηκα πριν μπω φανταρος αλλα ημουν σε τετοια φαση που δεν με ενδιεφερε τπτ
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
εκανα μαλακια που δεν ασχοληθηκα πριν μπω φανταρος αλλα ημουν σε τετοια φαση που δεν με ενδιεφερε τπτ
Δεν είναι καιρός για δάκρυα μπρο. Κανονικά και εγώ έπρεπε να την κούμπωνα 3η λυκείου να με κοκκάλωνε NW1 με φουλ πυκνότητα αλλά δεν είχα κάποιον να μου μιλήσει γι αυτήν. Ξεκίνα τώρα λοιπόν που ξέρεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Vdupa

Well-Known Member
εκανα μαλακια που δεν ασχοληθηκα πριν μπω φανταρος αλλα ημουν σε τετοια φαση που δεν με ενδιεφερε τπτ
η καλυτερη περιοδος ισως για να το κανει καποιος. Aλλα οκ ποτε δεν ειναι αργα. Το λεω και για μενα που παω για 40. Ο bobby την αρχισε 48.
Αν ειχα αρχισει 25 τωρα θα ημουν πιθανοτατα nw0.
 

feanor

Active Member
Δεν είναι καιρός για δάκρυα μπρο. Κανονικά και εγώ έπρεπε να την κούμπωνα 3η λυκείου να με κοκκάλωνε NW1 με φουλ πυκνότητα αλλά δεν είχα κάποιον να μου μιλήσει γι αυτήν. Ξεκίνα τώρα λοιπόν που ξέρεις.
οχι ρε τι δακρυα το πολυ πολυ να γινω σαν τον Ραπτοπουλο, καραφλο βελος δλδ απλα κοιταω να το σωσω για τον εαυτο μου.
 

bobby

Well-Known Member
@bobby @dlazaros Ζωντανά παραδείγματα γοητευτικών ανδρών που πήραν φίνα και μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα ( λιγότερο από ενάμιση χρόνο ) γίναν υποψήφιοι για τη θέση του Bond τώρα που ο Craig αποσύρθηκε από τον ρόλο.
@feanor Είσαι σε εξαιρετική ηλικία για φίνα και θα σε κάνει μάγκα.
Για να γίνω Bond (θα το ήθελα..... :p :p :p :p :p) πρέπει να χάσω 10 κιλά (τουλάχιστον..... μάλλον λιγα παραπάνω 12-13) και να κάνω ΜΜ τουλάχιστον για hairline......:p:p:p:p:p Επίσης λόγω ηλικίας "ταρζανιές" δεν θα κάνω θα τις κάνει ο stuntman μου......:p:p:p:p:p να ξαναπάθω κανά χιαστό και να τρέχουμε?????
 

dlazaros

Well-Known Member
σε ευχαριστω πολυ για τα λογια σου καπως ετσι ελεγα να το κανω
Ότι σου είπε και ο φίλος, προσκάρ απο το φαρμακείο 6€ τα 14 χωρίς συνταγή, το κόβεις στα 4 και ξεκίνα τουλ'άχιστον 3 φορές την εβδομάδα και ηρεμείς απο την πρώτη μέρα. Στα 53 αν είχα μηχανή του χρόνου θα 'εστελνα το εξής μήνυμα πίσω στον χρόνο: πλύνε δόντια, κόψε το τσιγάρο, πάρε φίνα!
 

dlazaros

Well-Known Member
@bobby @dlazaros Ζωντανά παραδείγματα γοητευτικών ανδρών που πήραν φίνα και μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα ( λιγότερο από ενάμιση χρόνο ) γίναν υποψήφιοι για τη θέση του Bond τώρα που ο Craig αποσύρθηκε από τον ρόλο.
@feanor Είσαι σε εξαιρετική ηλικία για φίνα και θα σε κάνει μάγκα.
Αφού δεν θέλει ο μπόμπ θα πάω εγώ. Τόχω! χαχαχα
 

Kostas97

Well-Known Member
Εγώ αφού θες και low dose θα σου πρότεινα και το 0.5mg/ημέρα.
Ως προς αυτό υπάρχει και έρευνα που επιβεβαιώνει την δράση του.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
ααα κτλβα απλα το χαπι το φοβαμαι ειναι η αληθεια και ελεγα αφου παω σε γιατρο να ξεκινουσα καποια τοπικα χωρις propylene glycol γτ εχω ευαισθητο δερμα πολυ
Καλύτερα να μην πας σε πειραματισμούς με τα τοπικά, γιατί θα χάσεις σημαντικό χρόνο κατά την άποψη μου.
Φίνα 1mg/day απευθείας.
Είσαι και κάτω από 30 και η επιθετικότητα και το προδιαγράφομενο καταληκτικό NW κάνει μπαμ.
 

feanor

Active Member
Καλύτερα να μην πας σε πειραματισμούς με τα τοπικά, γιατί θα χάσεις σημαντικό χρόνο κατά την άποψη μου.
Φίνα 1mg/day απευθείας.
Είσαι και κάτω από 30 και η επιθετικότητα και το προδιαγράφομενο καταληκτικό NW κάνει μπαμ.
για τι norwood δλδ?
 
Μπλουζα