διεκοψα τη μινοξιδιλη εδω και περιπου ενα μηνα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

3746741

Member
Απ: διεκοψα τη μινοξιδιλη εδω και περιπου ενα μηνα

ANAR εσυ ποσο καιρο κανεις χρηση μινοξιδιλης?
To σκεφτηκα κ εγω αυτο με το revivo αλλα με τι να το αντικαταστησω?Εχεις καμια ιδεα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: διεκοψα τη μινοξιδιλη εδω και περιπου ενα μηνα

3746741 είπε:
ANAR εσυ ποσο καιρο κανεις χρηση μινοξιδιλης?
To σκεφτηκα κ εγω αυτο με το revivo αλλα με τι να το αντικαταστησω?Εχεις καμια ιδεα?


Μινοξιδιλη βαζω περιπου 2.5 χρονια.
Εγω θα σου πρότεινα spiro 2%
 

3746741

Member
Απ: διεκοψα τη μινοξιδιλη εδω και περιπου ενα μηνα

Ωραια,σε αυτα τα 2.5 χρονια απο τη μερα που τη χρησιμοποιησες μεχρι την τωρινη σου κατασταση τι εχει συμβει?Εμεινες σταθερος οπως ησουν,αραιωσες λιγο ακομα,ή φουντωσε το μαλλι σου σε σχεση με πριν?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: διεκοψα τη μινοξιδιλη εδω και περιπου ενα μηνα

3746741 είπε:
Ωραια,σε αυτα τα 2.5 χρονια απο τη μερα που τη χρησιμοποιησες μεχρι την τωρινη σου κατασταση τι εχει συμβει?Εμεινες σταθερος οπως ησουν,αραιωσες λιγο ακομα,ή φουντωσε το μαλλι σου σε σχεση με πριν?

Στην αρχη με μινοξ μονο ειδα εντυπωσιακά αποτελεσματα μεχρι τον εναμιση χρονο,μετα στασιμότητα.Υστερα προσθεσα spiro και ειδα μεγαλη βελτίωση στο εξαμηνο αλλα αναγκάστηκα την εκοψα.Τωρα στασημοτητα και παλευω με μινοξιδιλη-nanocaps-libroman.
 

3746741

Member
Απ: διεκοψα τη μινοξιδιλη εδω και περιπου ενα μηνα

Επειδη δεν ημουν αρκετα σαφης ANAR,ηθελα να πω οτι αν ειχες 2 Φωτο, 1 πριν 2.5 χρονια κ μια τωρα τα μαλλια σου θα ηταν στην ιδια φαση,ελαφρως τονωμενα ή ελαφρως αραιωμενα στην τωρινη φωτογραφια σε σχεση με αυτη πριν 2.5 χρονια!

Ζητω συγνωμη αν σε επρηξα με τις ερωτησεις!!!!!!!!!!

Παντως για το libroman σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω κ εγω κ να μην παρω fungoral!
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: διεκοψα τη μινοξιδιλη εδω και περιπου ενα μηνα

3746741 είπε:
Επειδη δεν ημουν αρκετα σαφης ANAR,ηθελα να πω οτι αν ειχες 2 Φωτο, 1 πριν 2.5 χρονια κ μια τωρα τα μαλλια σου θα ηταν στην ιδια φαση,ελαφρως τονωμενα ή ελαφρως αραιωμενα στην τωρινη φωτογραφια σε σχεση με αυτη πριν 2.5 χρονια!

Ζητω συγνωμη αν σε επρηξα με τις ερωτησεις!!!!!!!!!!

Παντως για το libroman σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω κ εγω κ να μην παρω fungoral!

Εννοείτε ΠΟΛΥ βελτιωμενα σε σχεση πριν 2.5 χρονια
 

3746741

Member
Απ: διεκοψα τη μινοξιδιλη εδω και περιπου ενα μηνα

ANAR σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!Χαρηκα πολυ για αυτο που ακουσα!!!!!!Γιαυτο κ θα σου κανω κ μια τελευταια ερωτηση κ δεν σε ξαναπρηζω!!!!!!!!

Οταν ξεκινησες μινοξιδιλη ειχες αυτο που εχω διαβασει οτι συμβαινει σε πολλα παιδια εδω μεσα,να χανουν δηλαδη τριχες με το τσουβαλι το πρωτο διμηνο?Κ απο πρηξιμο στο προσωπο?

Ευχαριστω για ολα εκ των πρωτερων!!!!!!!!!!
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: διεκοψα τη μινοξιδιλη εδω και περιπου ενα μηνα

3746741 είπε:
ANAR σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!Χαρηκα πολυ για αυτο που ακουσα!!!!!!Γιαυτο κ θα σου κανω κ μια τελευταια ερωτηση κ δεν σε ξαναπρηζω!!!!!!!!

Οταν ξεκινησες μινοξιδιλη ειχες αυτο που εχω διαβασει οτι συμβαινει σε πολλα παιδια εδω μεσα,να χανουν δηλαδη τριχες με το τσουβαλι το πρωτο διμηνο?Κ απο πρηξιμο στο προσωπο?

Ευχαριστω για ολα εκ των πρωτερων!!!!!!!!!!

Απο την μινοξιδιλη δεν ειδα καμια μα καμια παρενεργεια ΜΟΝΟ καλα αποτελεσματα ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα