διαγνωση τριχόπτωσης?????

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

xt558

New Member
Γεια σας παιδια..ειμαι καινούριος εδω και θα ηθελα να ρωτήσω για το πως θα κανουμε διαγνωση για το ειδος της τριχόπτωσης και ποιος θα την κάνει? διαβασα στο site τις be*gm*nn k*rd οτι κανουν αναλυτικη διάγνωση του προβλήματος, αν υπαρχει και σε τι βαθμό ειναι..ειναι αξιοπιστη η διάγνωση, την εχει κανει κανεις?
Συγνώμη για τις πολλες ερωτήσεις αλλα είχε ο αδερφός μου πρόβλημα τριχόπτωσης και νομιζω ηρθε η σειρα μου και θέλω να το προλαβω νωρις!
ευχαριστω εκ των προτέρων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Maria

New Member
Απ: διαγνωση τριχόπτωσης?????

ξεκίνα από ένα δερματολόγο που θα του περιγράψεις ακριβώς το πρόβλημα-ιστορικό και θα εξετάσει το κεφάλι σου. Νομίζω ότι δεν είναι δύσκολη η διάγνωση.. Μακρια από Βe***** Κο**, όχι διότι δε μπορούν να κάνουν διάγνωση αλλά γιατί έχω πάει για ενημέρωση και τους σιχάθηκα, μόνο που δε σε βάζουν κάτω με το ζόρι να σου ξεκινήσουν θεραπεία και να σου τα φάνε. Η μεγαλο-υπεύθυνη όταν τη ρώτησα τι έχει σπουδάσει μου είπε "Ακαδημία μαλλιών" :D :D :D :D :D Καταλαβαίνεις για τι μιλάμε...
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: διαγνωση τριχόπτωσης?????

xt558 είπε:
Γεια σας παιδια..ειμαι καινούριος εδω και θα ηθελα να ρωτήσω για το πως θα κανουμε διαγνωση για το ειδος της τριχόπτωσης και ποιος θα την κάνει? διαβασα στο site τις be*gm*nn k*rd οτι κανουν αναλυτικη διάγνωση του προβλήματος, αν υπαρχει και σε τι βαθμό ειναι..ειναι αξιοπιστη η διάγνωση, την εχει κανει κανεις?
Συγνώμη για τις πολλες ερωτήσεις αλλα είχε ο αδερφός μου πρόβλημα τριχόπτωσης και νομιζω ηρθε η σειρα μου και θέλω να το προλαβω νωρις!
ευχαριστω εκ των προτέρων
σε οποιονδήποτε δερματολόγο και να πας μπορεί να διαγνώσει το είδος της τριχόπτωσης- μακριά από κέντρα/κλινικές
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα