γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

giannis1991

Well-Known Member
κατευθειαν στο ψητο...επειδη η τιμη της μινοξ πηγε 31,5 και δεν λεει να δινουμε τοσα κοροιδιστικα λεφτα θελω να μου προτεινετε ενα σαιτ που να ειναι ασφαλες και να ειναι σχετικα γρηγορο στην παραδοση.....επειδη θα φυγω αρχες οκτωβρη θελω να παραγγειλω kirkland και να την εχω μεχρι 1 οκτωβρη....


οποιος εχει εμπειρια ας γραψει....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member

dim74

Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

εχω παρει την δωδεκαμηνη παραγγελια...σε μια εβδομαδα περιπου ερχεται...εχουν παρει πολλοι απο εδω μην ανησυχεις!σφραγισμενα μουκαλια με ημερομηνια ληξης καιρο μετα...
η kirkland τοσο περιπου εχει πανω κατω παντου!αν σου ειναι φτηνη παρε απο ελλαδα το regaine!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

dim74 είπε:
εχω παρει την δωδεκαμηνη παραγγελια...σε μια εβδομαδα περιπου ερχεται...εχουν παρει πολλοι απο εδω μην ανησυχεις!σφραγισμενα μουκαλια με ημερομηνια ληξης καιρο μετα...
η kirkland τοσο περιπου εχει πανω κατω παντου!αν σου ειναι φτηνη παρε απο ελλαδα το regaine!


:D :D οχι απλα απο το biovea κανει η 6μηνη 43 ευρω ενω εδω η 9μηνη.....τεςπα...απο εδω θα παρω....στα φερνουν σπιτι ή τα παιρνεις απο το ταχυδρομριο?
 

spi

Well-Known Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

Τι 31,5 ρε παιδια μας δουλευουν?πριν 1 εβδομαδα την ειχαν 21!!!Θα μας τρελανουν γ$#@ω τ σπιτι τους.κανενα site για regaine εχουμε?
 

spi

Well-Known Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

Δε μου λετε Kirkland και Regaine τι διαφορες υπαρχουν?υπαρχει κανενα topic που να λεει τπτ?
 

sofo85

New Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

spi είπε:
Τι 31,5 ρε παιδια μας δουλευουν?πριν 1 εβδομαδα την ειχαν 21!!!Θα μας τρελανουν γ$#@ω τ σπιτι τους.κανενα site για regaine εχουμε?
31,5 το regaine και 51 το propecia(28 χαπακια).Πηγα χθες στο φαρμακιο και μολις το ακουσα μου επεσαν οτι μαλλια την ειχαν γλιτωσει απο τη dht.Δηλαδη για ενα μηνα χρειαζεσαι 82,5 euro γ*$#@ω τη καταδικη μου!!!!
 

spi

Well-Known Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

Ευχαριστω Anar απ οτι ειδα δεν εχουν καμμια διαφορα.θα παραγγειλω μια τριμηνη θεραπεια αν ειναι και αν μου κανει θα την κρατησω αλλιως τ γυρναω ξανα σε regaine.κλεφτες,κλεφτες furious3 α ρε :knup:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

sofo85 είπε:
[quote author=spi link=topic=2144.msg39199#msg39199 date=1284136926]
Τι 31,5 ρε παιδια μας δουλευουν?πριν 1 εβδομαδα την ειχαν 21!!!Θα μας τρελανουν γ$#@ω τ σπιτι τους.κανενα site για regaine εχουμε?
31,5 το regaine και 51 το propecia(28 χαπακια).Πηγα χθες στο φαρμακιο και μολις το ακουσα μου επεσαν οτι μαλλια την ειχαν γλιτωσει απο τη dht.Δηλαδη για ενα μηνα χρειαζεσαι 82,5 euro γ*$#@ω τη καταδικη μου!!!!
[/quote]

γι αυτο φιλε μου kirkland kai proscar και αγιος ο θεος.....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

δε πιστευω να ριχνεις και αγιασμο μεσα στην κιρκλαντ και να τα ανακατευεις????
ικανο σε εχω.... :tease:
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

οτι μπορω κανω για να διωξω αυτο το δαιμονα που λεγεται τριχοπτωση..... ;D
 

sofo85

New Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

:D :D...για το proscar παντως εχω αρχισει να το σκεφτομαι σοβαρα,αλλα φοβαμαι τις αυξομειωσεις στις δοσεις,εσυ πως το κοβεις το proscar?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

sofo85 είπε:
εσυ πως το κοβεις το proscar?

στα 4......
ειναι σημαδιακος αριθμος οσο να πεις.... ;D

υπαρχει μηχανηματακι που τα κοβει και βγαινουν πολυ καλα.....τα κοβει στη μεση....αντε σε ενα φαρμακειο και ζητησε το...δεν ειναι ακριβο 5-10 ευρο θα εχει.....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

στα 4 και ας ειναι δεκατεσσερα που λενε...
θα πας στο φαρμακειο και θα παρεις ενα pill cutter....εγω πηρα και το κοβω μια χαρα τωρα.....καπου 7-8 ευρω νομιζω μου πηρε.....
 

sofo85

New Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

τα 1,25 mg σου προκαλεσαν καθολου παρενεργειες?αποτι καταλαβαινω ειναι αδυνατον να το κοψεις στα 5 για να εχεις 1 mg.Σας ευχαριστω παντως και τους δυο σας για τις απαντησεις!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: γρηγορη παραγγελια μινοξιδιλης

sofo85 είπε:
τα 1,25 mg σου προκαλεσαν καθολου παρενεργειες?αποτι καταλαβαινω ειναι αδυνατον να το κοψεις στα 5 για να εχεις 1 mg.Σας ευχαριστω παντως και τους δυο σας για τις απαντησεις!

αρχηγε απολυτως καμια παρενεργεια προσ το παρον τουλαχιστον...ουτε στο σπερμα ουτε πουθενα....μονο εχουν κοπει λιγο οι πρωινες στυσεις.....αλλα αυτο δεν ειναι προβλημα....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα