Ψάχνω δερματολογο από Αθήνα

BobMnk

New Member


Καλημερα, νεο μελος κ εγω και κανω την ερωτηση εδω γιατι υπαρχει καποια σχεση σε οσα αναφερονται με αυτο που θελω να ρωτησω, αλλο post σχετικο δεν βρηκα και επισης βλεπω αυτο εδω συζηταται αυτες τις μερες οποτε ελπιζω να το δει καποιος

Θα ηθελα να μου πειτε στην περιοχη της Αθηνας καποιον καλο δερματολογο για μια πρωτη διαγνωση. Συγκεκριμενα να κανει τριχοριζογραμματα για να ξερω με στοιχεια τι γινεται και οχι με μια ματια με μεγεθυντικο φακο. Επισης αν ειδα καλα καποιος ειχε αναφερει οτι υπαρχει και τεστ πυκνοτητας , τεστ θυλακα και χημικη αναλυση τριχας ? Δεν ειμαι σιγουρος γι αυτα τα τρια παρακαλω ενημερωστε με αν ξερετε (ειδικα τη χημικη αναλυση την αναφερω γιατι ειχα δει οτι στο εξωτερικο το κανανε και βλεπανε τι στοιχεια εχει πανω το μαλλι πχ παραπανω χαλκο απ το κανονικο που συνδεεται και με τριχοπτωση ) . Και καποιος που βρισκεται στο εξωτερικο εχει αναφερει οτι θα του κανουν εξετασεις με ενα σωρο ειδικα μηχανηματα προκειμενου να κανει την παραμικρη κινηση ( αν θυμαμαι καλα αυτος εγραφε οτι ειχε κανει 3 αποτυχημενες μεταμοσχευσεις και μια καλη στο εξωτερικο ) . Για το Συγγρος ξερω οτι εχει καλους δερματολογους και αμα ξερετε καποιον συγκεκριμενο καλο να ζητησω εκει μεσα προτεινετε μου , αλλα θελω μια πιο προσωπικη επικοινωνια και οχι να με ξεπεταξει σε ενα λεπτο. Γι αυτο θα προτιμουσα ιδιωτη. Πρεπει να χει μια ευαισθησια στο θεμα, σαν να το αντιμετωπιζει και ο ιδιος. Αν δεν επιτρεπεται να πειτε ονοματα , στειλτε μου πμ με στοιχεια επικοινωνιας του γιατρου.

Συγγνωμη για το μακροσκελες ποστ και ευχαριστω, ελπιζω σε αμεση απαντηση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

BobMnk

New Member
RE: S.O.S. - S.O.S. - S.O.S. !!!!!

Εστειλα και Pm σε μερικα μελη με το λινκ που τους παραπεμπει στην ερωτηση μου στο thread εδω.

Γενικα οποιος το δει και ξερει , ας μου πει αν δεν το εχω σε σωστο σημειο και πρεπει να το παω σε αλλο καταλληλοτερο thread και γενικα με ποιον τροπο (Pm, δημοσια ερωτηση σε thread ) πρεπει να απευθυνθω για το συγκεκριμενο θεμα[/size][/font]
 
Μπλουζα