Φυκια και αγριο κρεμμυδι

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Death Valley

New Member
Φυκια


ΦΥΚΙΑ ΒΑΚΑΜΕ


Τα βρεχεται και τα βαζετε στο κεφαλι για 1 ωρα.




Ισως το μοναδικο ΦΥΣΙΚΟ dht blocker

Eγω θα το παραγγειλω μαζι με χαπακια σογιας και σαμπουαν απο αγριο κρεμμυδι.Κανενας νεαρος Ιαπωνας δεν υπoφερει απο τριχοπτωση κατι ξερουν!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Death Valley

New Member
Απ: Φυκια και αγριο κρεμμυδι

Εχω βρει ακομα και ενα σαπουνι για την τριχοπτωση για λουσιμο με αγριοκρεμμυδα (προσοχη πρεπει να ειναι αγρια και οχι ξερα απο την λαικη) μαζι με ελαιολαδο.

Καμια ιδεα πως να κανω μια λοσιον με φυκια,ελαιολαδο και αγριοκρεμμυδα?
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Φυκια και αγριο κρεμμυδι

Τζάμπα χάνεις το χρόνο σου φίλε Death Valley...
Τίποτα από αυτά τα ματζούνια δε δουλεύει.

Και μάλιστα με την αγριοκρεμμύδα μου θύμισες πριν από 18 περίπου χρόνια έναν τύπο στο κέντρο της Αθήνας που είχε κάνει περιουσία πουλώντας μια λοσιόν από αγριοκρεμμύδα.
Ο τύπος νοίκιαζε δωμάτιο σε ένα μεγάλο ξενοδοχείο δίπλα στο Rex στην Πανεπιστημίου (το οποίο λειτουργεί και τώρα αλλά μου διαφεύγει το όνομα).
Εκεί, στο ξενοδοχείο δεχόταν τους πελάτες του. Τρία μικρά μαγικά μπουκαλάκια τα χρέωνε τότε 10000 δρχ. Σα να λέμε σήμερα 300€ και βάλε...

Είχα πάει και εγώ... περιττό να σου πω τι φαλάκρες είδα εκεί... Μιλάμε εντελώς κάμπριο τύποι (με γραβάτα, κουστουμάτοι κλπ) να τρίβουν τη λοσιόν στο κεφάλι τους. Με το που πήγα εκεί
τρελάθηκαν όλοι !!! Νόμιζαν ότι τα μαλλιά μου τα έβγαλα από τη λοσιόν του τύπου. Τότε κατάλαβα πραγματικά τι μπορεί να κάνει ο άνθρωπος για τα μαλλιά του...

Περιττό να πω τι επιτυχία είχε η αγριοκρεμμύδα....για αυτό σου λέω .... μη χάνεις το καιρό σου...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Φυκια και αγριο κρεμμυδι

μακαρι φιλε αλλα χλωμο το κοβω να δεις κατι απο αυτα

κατι τετοια πουλαν κατι μυστηριοι τυποι οπου ουτε ξερουν απο τι προκαλειτε η τριχοπτωση

καλυτερα ξεχνα το και ψαξου αλλου

δεν εχω βρει κατι χειροπιαστω οπου δειχνει οτι το φυκι μπλοκαρει την dht
οποτε εκτος απο χρονο χανεις και χρημα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα