"Φιναστεριδη" και ποσοστο % παρενεργειων.....Ψηφοφορια!!

Η φιναστεριδη σου δημιουργησε ανεπιθυμητες ενεργειες.......??

  • Ναι.....ηταν αρκετα εντονες....και αναγκαστηκα να σταματησω την χρηση της.....

    Ψηφοφορίες: 15 25.9%
  • Ναι.....ειναι αρκετα εντονες.....αλλα επιμενω θελοντας να σωσω τα μαλλια μου......

    Ψηφοφορίες: 6 10.3%
  • Ναι.....ηταν ελαφρες....αλλα φοβηθηκα και σταματησα την χρηση της.....

    Ψηφοφορίες: 9 15.5%
  • Ναι.....ειναι ελαφρες....αλλα συνεχιζω γιατι συντηρει τα μαλλια μου.......

    Ψηφοφορίες: 13 22.4%
  • Οχι....δε μου δημουργησε καμμια ανεπιθυμητη παρενεργεια......

    Ψηφοφορίες: 15 25.9%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    58

akol

Member
γεια σας.κατοπιν παρενεργειων απο το proscar,που ανεφερα παραπανω ,μετα απο τρια χρονια χρησης εκανα τις εξης αλλαγες.συνεχιζω με μισο propecia 0,5mg δηλαδη,και, πρόσθεσα βασιλικο πολτο(φρεσκο)σε καθημερινη βαση καθως και αργινίνη 1000mg επίσης σε καθημερινη βαση.αποτελεσματα? καταπληκτικα προς το παρον.εχω επιτελους και παλι ορμες σεξουαλικες και επιθυμια για ερωτα.ελπιζω να μην ειναι παροντικο και μην σταματισουν αυτα τα αποτελεσματα οταν ο οργανισμος θα συνηθίσει αυτες τις ουσιες. λέτε να συμβεί κατι τέτοιο?
επίσης παρατηρω οτι το μαλλι δειχνει πιο ζωντανο και δυνατο μαλλον λογω του πολτού...ειμαι χαρουμενος αλλα πολυ επιφυλακτικός.!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
akol είπε:
γεια σας.κατοπιν παρενεργειων απο το proscar,που ανεφερα παραπανω ,μετα απο τρια χρονια χρησης εκανα τις εξης αλλαγες.συνεχιζω με μισο propecia 0,5mg δηλαδη,και, πρόσθεσα βασιλικο πολτο(φρεσκο)σε καθημερινη βαση καθως και αργινίνη 1000mg επίσης σε καθημερινη βαση.αποτελεσματα? καταπληκτικα προς το παρον.εχω επιτελους και παλι ορμες σεξουαλικες και επιθυμια για ερωτα.ελπιζω να μην ειναι παροντικο και μην σταματισουν αυτα τα αποτελεσματα οταν ο οργανισμος θα συνηθίσει αυτες τις ουσιες. λέτε να συμβεί κατι τέτοιο?
επίσης παρατηρω οτι το μαλλι δειχνει πιο ζωντανο και δυνατο μαλλον λογω του πολτού...ειμαι χαρουμενος αλλα πολυ επιφυλακτικός.!!

και με το σκετο μελι θα εχεις σεξουαλικες ορμες θεωρειτε αφροδισιακο
http://naturalfitness.pblogs.gr/2008/07/afrodisiakes-trofes-alhtheies-kai-psemmata.html
 
Μπλουζα