Τσούξιμο στήθους

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lab_rat

Member
Απ: Τσούξιμο στήθους

kapamarou είπε:
τις τελευταιες 3 βδομαδες ειχα τσουξιμο στο στηθος χωρις να εχει πρηστει καποιος αδενας.
το μονο που αλαξα με πριν ειναι στην spiro 1%με οινοπνευμα που χρησιμοποιουσα προσθεσα 10 ml γλυκερινης.
προσπαθουσα να καταλαβω αν αυθυποβαλομαι η ειχα οντως τσουξιμο,και τελικα δεν ηταν αυθυποβολη,και το καταλαβα οταν αραιωσα την λοσιον σε 0,7% χωρις να αφαιρεσω την γλυκερινη και ολα κομπλε.
οποτε συνεχιζω με spiro 0,7% με γλυκερινη και οινοπνευμα(εδω ειναι τα ορια μου) :-*
Μετα απο ποσο καιρο χρησης spiro εγινε αυτο? Ισως φταιει και η παραλληλη χρηση της με τν προγεστερονη...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τσούξιμο στήθους

Μετα απο ποσο καιρο χρησης spiro εγινε αυτο? Ισως φταιει και η παραλληλη χρηση της με τν προγεστερονη...
εγινε την τριτη με τεταρτη μερα που προσθεσα γλυκερινη.
και εμενα στην προγεστερονη πηγε κατευθειαν η πρωτη σκεψη,μπορει να φταιει ο συνδιασμος και των 2.
παντως τωρα συνεχιζω προγεστερονη στην μινοξ,και εκανα την spiro μικροτερη περιεκτικοτητα.
το τσουξιμο εφυγε εντελως.
εχω να καλυψω μεγαλη επιφανεια με την spiro και η ποσοτητα λοσιον που χρησιμοποιω την μερα ειναι 7ml minimum
 

tatini

New Member
Απ: Τσούξιμο στήθους

Όσο πάει και αποδεικνύεται ότι η σπίρο μπορεί να είναι και μεγαλύτερη που*** από τη φίνα...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τσούξιμο στήθους

κουφ@λ@ ειναι η spiro αλλα κανει δουλεια γι αυτο και την αγαπω :12m: :amour:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τσούξιμο στήθους

Αφου σου εκανε δουλεια κ πριν, τη γλυκερινη γιατι την εβαλες?
για να την δυναμοσω λιγο,την πρωτη φορα που χρησιμοποιησα την λοσιον,μετα απο 8 μηνες δεν εφευγε τριχα απο το κεφαλι (το ενοω)τα τραβουσα με δυναμη και δεν εφευγε ουτε μια.
την διεκοψα και την αντικατεστησα με ζιχ για ενα 5μηνο.
μολις ειδα την κατηφορα ξαναγυρισα σε spiro.
τα αποτελεσματα της ομως δεν ηταν οπως την πρωτη φορα,,πηραν ξανα ογκο τα μαλλια μου μειωσε ξανα την τριχοπτωση αλλα δεν την σταματησε εντελως οπως εγινε στην αρχη.
Υ.Γ.επισης να αναφερω οτι τωρα με γλυκερινη στην λοσιον περναω ξανα μια φαση seeding ;D
 

lab_rat

Member
Απ: Τσούξιμο στήθους

kapamarou είπε:
Αφου σου εκανε δουλεια κ πριν, τη γλυκερινη γιατι την εβαλες?
για να την δυναμοσω λιγο,την πρωτη φορα που χρησιμοποιησα την λοσιον,μετα απο 8 μηνες δεν εφευγε τριχα απο το κεφαλι (το ενοω)τα τραβουσα με δυναμη και δεν εφευγε ουτε μια.
την διεκοψα και την αντικατεστησα με ζιχ για ενα 5μηνο.
μολις ειδα την κατηφορα ξαναγυρισα σε spiro.
τα αποτελεσματα της ομως δεν ηταν οπως την πρωτη φορα,,πηραν ξανα ογκο τα μαλλια μου μειωσε ξανα την τριχοπτωση αλλα δεν την σταματησε εντελως οπως εγινε στην αρχη.
Υ.Γ.επισης να αναφερω οτι τωρα με γλυκερινη στην λοσιον περναω ξανα μια φαση seeding ;D
Ωραιος.. ;) Εγω εχω αρχισει spiro σκετη με οινοπνευμα εδω κ 3 μερες κ τη χρησιμοποιω περιπου οπως εσυ (ψιλοχυμα). Το πρωτο μου κατ'ουσιαν DHT-blocker αφου τη φινα τη σταματησα μετα απο ενα μηνα... Αντε να δουμε! ::)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα