Τριχοπτωση

Andreas10

Active Member
Αυτο με ανησυχουσε και μενα οτι αν πεφτουν μονο 80 στο μπανιο... Αλλα ισως συμβαινει και λογω του υψηλου αγχους
Το πάχος της τρίχας σου εχει μικρύνει; αυτό είναι το πρώτο σημάδι όταν υπάρχει θέμα. Αν όχι, τότε όλα γκουντ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

George1999

New Member
Απλα στο ενα κροταφο ειναι πιο μαλακια και λεπτη η τριχα . Ισως ειναι κατι που το ειχα απο πολυ μικρος και να το προσεξα τωρα
 

dlazaros

Well-Known Member
Απλα στο ενα κροταφο ειναι πιο μαλακια και λεπτη η τριχα . Ισως ειναι κατι που το ειχα απο πολυ μικρος και να το προσεξα τωρα
Τράβα μερικές φωτό για τον εαυτό σου και σε μερικούς μήνες σύγκρινε τες μόνος σου. Αμα έχεις θέμα θα το καταλάβεις. Αρχίζεις και βλέπεις μέσα σιγά σιγά όταν τα χτενίζεις πίσω και πάνω.
 

George1999

New Member
Ενταξει αυτο θα κανω. Αν και οταν ειναι βρεγμενα φαινεται πιο λεπτο το μαλλι στον κροταφο που εχει εισχωρησει. Επισης να ενημερωσω οτι το hairline μου ειναι λοξο σε περιπτωση που παιζει καποιο ρολο. Επισης αυτος ο πονος σαν τσιμπημα στην ριζα οταν ανεβαζω προς τα πανω τα μαλλια με το χερι υπαρχει παλι μονο στον ενα κροταφο. Ο μονος λογος για να χασει τα μαλλια του καποιος ειναι η ΑΓΑ; Αμα προκειτε για ΑΓΑ φαινεται παντα σε μικρο χρονικο διαστημα; Γενικως ειμαι σε μια συγχγυση...
 
Τελευταία επεξεργασία:

dlazaros

Well-Known Member
Ενταξει αυτο θα κανω. Αν και οταν ειναι βρεγμενα φαινεται πιο λεπτο το μαλλι στον κροταφο που εχει εισχωρησει. Επισης αυτος ο πονος σαν τσιμπημα στην ριζα οταν ανεβαζω προς τα πανω τα μαλλια με το χερι υπαρχει παλι μονο στον ενα κροταφο. Ο μονος λογος για να χασει τα μαλλια του καποιος ειναι η ΑΓΑ; Αμα προκειτε για ΑΓΑ φαινεται παντα σε μικρο χρονικο διαστημα; Γενικως ειμαι σε μια συγχγυση...
Άμα έχεις αγα φαίνεται γιατί έχει το κεφάλι μια συγκεκριμένη εικόνα. Μπορεί να πάρει χρόνια μπορεί και μήνες να φανεί αλλά έχει την ίδια εικόνα. Έχεις το νου σου και έχεις μαλλιά. Τώρα ο πόνος που έχεις, κατι κάνεις και δεν το καταλαβαίνεις. Καπέλο, κράνος, ύπνος, κάτι κάνεις, αλλιώς έχεις χτυπήσει κάπου.
 
Μπλουζα