Τελικά κ οι μεταμοσχεύσεις μύθος στην ελλάδα!!!

alexXXX

Active Member
Μπήκα να ψάξω στο θέμα παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων να δω τι αποτελεσματα τελικά υπάρχουν και απογοητεύτηκα .Οι περισσότεροι μετά τους 5 μήνες εξαφανίζονται επ αόριστον...
Όχι βέβαια γιατί έχουν μαλλί κ αδιαφορούν να ασχοληθουν αλλά γιατί έφαγαν το πακέτο τους κ ή τρέχουν στους ψυχολόγους η τα πήραν από τις κλινικές για να το βουλωσουν !!!!
Τσεκαρετε να δείτε κ μόνοι σας όσες είναι μέσα στο 2016 τις έφαγε το μαύρο φίδι !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ειχαμε τον ντεντεκτιβ αερατο,βλεπω αρχιζεις να την ψαχνεις και συ.
 

alexXXX

Active Member
Αυτό δεν είναι το θέμα να ψάχνουμε τι μπορούμε να κάνουμε εδώ μέσα?
Μου κάνει μεγάλη εντύπωση που κανεις δεν λέει τίποτα ειδικά από αυτούς που είναι υπεύθυνοι στο φόρουμ !!!
Το νου μας να έχουμε γενικά γτ παίζει πολύ παραμύθι ...
 

alexXXX

Active Member
Το θέμα είναι ότι όποιος έχει θέμα με τριχόπτωση εν έτη 2017 αν δεν έχει να δώσει πάνω από 8000 για εξωτερικο έχει φάει πακέτο χοντρό στην Ελλάδα!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Eνταξει εγω εδωσα 6400, αλλα και παλι πολλοι δεν διαθετουν 8000χιλιαρικα ειτε ειναι πολυ δυσκολο να τα βρουν αλλα υπαρχουν και αυτοι που τα εχουν αλλα λενε για τριχες θα δωσω τοσα λεφτα?
 

alexXXX

Active Member
Το άλλο που με υποψιαζει είναι πως δεν έχει γίνει μία συνάντηση ποτέ για τα μέλη που θέλουν να γνωρίσουν κ από κοντά να αλλάξουν απόψεις .
Τόσα χρόνια κανεις δεν πήρε μία πρωτοβουλία να το φτιάξει?
Τι φοβούνται δεν μπορώ να καταλάβω .
Πάντως έχει ξενερώσει πολύς κόσμος τον τελευταίο καιρό εδω μέσα δεν το βλέπω για πολύ το σκηνικό να συνεχίζει.
με φίνα κ μινοξ ασχολούνται ακόμα που είναι 20 χρόνια θεραπείες ααα ξέχασα κ το derma roller
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω ειχα προτεινει στην θεσσαλονικη αλλα πολλοι ειναι απο αθηνα και νοτιο ελλαδα αλλοι εχουν δουλειες αλλοι παντρεμενοι δε προλαβενουν. Εγω εχω συναντηθει με αρκετα παιδια.
 

P70

Active Member
Τι εγινε, νεο μελος κομητης τα πηρε ολα σβαρνα; Επειδη καποιος δεν ανεβαζει σε ενα φορουμ φωτο, σημαινει οτι δεν πηγε καλα;
Εχεις δει τι πολεμος γινεται κατω απο καθε ποστ; Δεν το αντεχουν ολοι αυτο το πραγμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απο το 2009 ειναι μελος ο αλεξ πιο παλιος και απο εμενα.Εχει και 187 μυνηματα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ελα ρε συ p70 δεν το αντεχουν ,αν θελει καποιος να ενημερωσει και να βοηθησει νεα μελη που δεν γραφουν καν αλλα διαβαζουν θα πρεπε να αδιαφορει για τους μακακες του φορουμ.Βαζω και το ευατο μου μεσα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν μπορουμε να ξερουμε για τα μελη που τα παρατανε αν τα πηγαν καλα η οχι.
Υπαρχουν και αρκετοι που δεν ξεκινανε καν παρουσιαση για το λογο που εγραψε ο p70.
Alexxx μπορεις να βρεις και ολοκληρωμενα αποτελεσματα στο φορουμ ασχετα αν σου αρεσουν η οχι. Και εγω εχω δει αρκετα ατομα του φορουμ απο κοντα. Οργανωμενη συναντηση δεν εχει γινει ποτε.
Αν σε ενδιαφερει να δεις απο κοντα καποιο ατομο γιατι δεν το προσπαθησες;
 

crossfire

Well-Known Member
απι την Τουρκία δεν έχουμε κανένα αποτέλεσμα μεταμόσχευσης παρόλο που έχουν κάνει παρά πολλοί .
Απλά δεν τις ανεβάζουν.

Σε πληροφορώ οτι απο αυτούς που ξεκίνησαν να ανεβάζουν φωτός και μετά σταμάτησαν, οι 2 στους 10 ίσως είχαν κακό αποτέλεσμα.
Οι άλλοι κουραστηκαν, βαρέθηκαν κτλ
 

le2der

Active Member
απι την Τουρκία δεν έχουμε κανένα αποτέλεσμα μεταμόσχευσης παρόλο που έχουν κάνει παρά πολλοί .
Απλά δεν τις ανεβάζουν.

Σε πληροφορώ οτι απο αυτούς που ξεκίνησαν να ανεβάζουν φωτός και μετά σταμάτησαν, οι 2 στους 10 ίσως είχαν κακό αποτέλεσμα.
Οι άλλοι κουραστηκαν, βαρέθηκαν κτλ
Συμφωνω για το οτι κουράστηκαν κτλ... δυστυχώς όμως το ποσοστό δεν μπορεί να επαληθευθεί
 

AmazingG

Member
Εμένα προσωπικά με ενοχλεί που σταματάνε να ανεβάζουνε φωτογραφίες και το post να παραμένει όπως έχει! ούτε να υπάρχει ένα section που να τα καταχωρεί κάπου!
 

alexXXX

Active Member
Νταξει παιδιά όποιος έχει λίγο μυαλό μπορεί να καταλάβει ...
Εμένα η γνώμη μου είναι ότι τα αποτελέσματα είναι τραγικά κ απλά τα θύματα από το πακέτο που έφαγαν πήραν ένα χαρτζιλίκι για να αποσυρθουν με ελαφρά...
 

koumparos

Well-Known Member
Εγω το εχω ξαναπει και θα ξανακουστει λιγο ακραιο αλλα δεν γινεται διαφορετικα.Ξηλωμα τα νηματα και τελος.Διαγραφη να τελειωνουμε.Επισης δεν ανεβαζεις μια ανεκτικη ποιοτητα φωτο με τουλαχιστον μια καθαρη πανοραμικη σε καθημερινο φωτισμο??Προειδοποιηση και μετα γεια σας.
Οκ δεν ειναι καλο το αποτελεσμα πχ.Θα σου παρουμε το κεφαλι??Θα σε προσβαλουμε??Ισα ισα που θα σου συμπαρασταθουμε θα σε στηριξουμε ψυχολογικα και με το τροπο μας θα πιεσουμε για διορθωτικη τσαμπε.Αλλιως το κραξιμο θα πεφτει συννεφο για την κλινικη.Παιρνουν ενα τσουβαλι λεφτα και εχουν γινει κοφτηρια χαρη στο φορουμ.
 

aeratos28

Just aeratos
Συμφωνω ότι όσοι χάνονται πρέπει να διαγράφονται τα νήματα τους.με τον τίτλο όμως διαφωνω..μόνο από ελληνικές κλινικές έχουν χαθεί ώστε να γραφτεί αυτός ο τίτλος??δεν τον θεωρώ καθόλου δίκαιο..νομίζω χρειάζεται να ξαναψάξει λίγο το φόρουμ ο φιλος να δει ότι εξαφανισμένοι υπάρχουν και από τις έξω κλινικές..γιατί μύθος είναι ο τίτλος του νήματος αυτού.όχι βέβαια ότι δεν έχει δίκιο ,σίγουρα έχουν εξαφανιστεί ατομα εγχειρισμενα εδώ Ελλαδα,αλλά δεν είναι αποκλειστικότητα των εδώ κλινικών.
 

Tsek

Well-Known Member
απι την Τουρκία δεν έχουμε κανένα αποτέλεσμα μεταμόσχευσης παρόλο που έχουν κάνει παρά πολλοί .
Απλά δεν τις ανεβάζουν.

Σε πληροφορώ οτι απο αυτούς που ξεκίνησαν να ανεβάζουν φωτός και μετά σταμάτησαν, οι 2 στους 10 ίσως είχαν κακό αποτέλεσμα.
Οι άλλοι κουραστηκαν, βαρέθηκαν κτλ
Ε!!!!! Σίγουρα τους λαδώνει ο Ερντογάν να ανοίξουν νήμα και μετά αυτοί τα παρατάνε. !!! Ανοίγουν το νήμα μόνο για να βγάλουν την υποχρέωση !!!!!! Είναι βαλτοί!!!! Φως-Φανάρι λέμε !!!!! :rolleyes::rolleyes:
 
Μπλουζα