Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω το δημητρη τον γνωρισα,ειναι καλο παιδι και ακομα αν τυχενε θα ξανακανα παρεα μαζι του,αν και δε νομιζω να με κανε αυτος πλεον.
Και ειναι αυτο που βλεπουμε σαν αποτελεσμα αλλα οπως λεει μια παροιμια ''οι φιλοι φιλοι'' και ''η δουλεια δουλεια''.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
του στελνει πρωτος? του λεει δεν εχω ακουσει κατι, επειτα του λεει εγω εκανα βεκρη και εμεινα που ευχαριστημενος....γιατι σε pm? γιατι δεν το κανε στο νημα δημοσια? ripper εθελοτυφλεις
Σαφώς , στο pm που μας παράθεσε το παλικάρι , δεν διακρίνω επουδενί δόλο , αναφέρει πως έμεινε ευχαριστημένος από την κλινική του , χωρίς ίχνος προτροπής ! Γιαυτο κ λέω πως θα πρέπει να δούμε πολλά δείγματα .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σαφώς , στο pm που μας παράθεσε το παλικάρι , δεν διακρίνω επουδενί δόλο , αναφέρει πως έμεινε ευχαριστημένος από την κλινική του , χωρίς ίχνος προτροπής ! Γιαυτο κ λέω πως θα πρέπει να δούμε πολλά δείγματα .

Ripper 2.1 μην είσαι αφελής, αν κάποιος κάνει μια δουλεία επαγγελματικά έτσι πρέπει να το κάνει. Χωρίς εμφανή δόλο. Η προτροπή έρχεται από μόνη της.Το μόνο που χρειάζεται είναι να ξεκινήσεις την κουβέντα με μια ερώτηση άσχετη, και μετά απλά "στήνεις" το δόλωμα. Εξάλλου η αναφορά στη μμ στον Β και ότι πήγε πολύ καλά (ενώ η αρχική ερώτηση ήταν για άλλο γιατρό) και μετά η, πλέον αναπόφευκτη, ανάγνωση της παρουσίασης της μμ από τον υποψήφιο είναι αρκετά για να "τσιμπήσει" η πλειοψηφία των μη υποψιασμένων. Για μένα το ζητούμενο είναι η επαναληψιμότητα. Αν έχει γίνει 1-2 φορές τυχαία έχει καλώς. Αν έχει γίνει συστηματικά εκεί αλλάζει το πράγμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ripper2.1

Member
Εχεις δίκιο σε αυτό που λες !! Δεν πρόσεξα ποιος έστειλε πρώτος μνμ , απλά διαπίστωσα πως δεν υπήρχε προτροπή , θα μου πεις προτροπή είναι από μόνο του , το να αρχίσει κάποιος την έναρξη της συζήτησης !!! Θεωρώ πως για να βγουνε ασφαλή συμπεράσματα , θα πρέπει να δούμε κ αλλά μνμ φίλε Τάσο !! Όχι ειλικρινά δεν εθελοτυφλώ !! Θέλω πολύ να βγει αποτέλεσμα από όλη αυτή την υπόθεση !!
 

ripper2.1

Member
Cvial , αυτό ακριβώς περιμένω , να δω το σύνολο των μνμ , για να έχω ξεκάθαρη εικόνα , δεν μπορώ να βγάλω άποψη από ένα μνμ , έστω αν κ σε αυτό υπάρχουν τελικά σημάδια προτροπής !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε παιδια δεν χρειαζεται να δειτε τα μυνηματα.
Απλα διαβαστε ολα τα νηματα περι μεταμοσχευσεων του Βεκ.και οχι μονο και καταλαβενετε που παει το πραμα απο μονο του.
 

tasos33

Well-Known Member
κατι μου λεει πως αν ξεκινησουν τα νεα μελη του τελευταιου χρονου να ποσταρουν Pm θα βαρεθουμε να μετραμε, ειδωμεν
Εχεις δίκιο σε αυτό που λες !! Δεν πρόσεξα ποιος έστειλε πρώτος μνμ , απλά διαπίστωσα πως δεν υπήρχε προτροπή , θα μου πεις προτροπή είναι από μόνο του , το να αρχίσει κάποιος την έναρξη της συζήτησης !!! Θεωρώ πως για να βγουνε ασφαλή συμπεράσματα , θα πρέπει να δούμε κ αλλά μνμ φίλε Τάσο !! Όχι ειλικρινά δεν εθελοτυφλώ !! Θέλω πολύ να βγει αποτέλεσμα από όλη αυτή την υπόθεση !!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχει σημασία John. Άλλο πράγμα η δημόσια τοποθέτηση η οποία προκαλεί και αντίλογο και άλλο το "private fishing"...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aeratos28

Just aeratos
Όταν έχεις κάποιον όμως ripper και σου λέει ότι μία χαρά είναι η δοτρια ,κοίτα την δική μου ,δεν φαίνεται τίποτα ,μην σε αγχωνει αυτό,η φυτρωση μας ενδιαφέρει μονο τότε σαν πρώτη εικόνα που σχηματίζει ο ακης ειναι ότι όντως δεν υπάρχει πρόβλημα με τη δοτρια..καταλαβες?δεν το συζήτησε ο ακης και πολύ..είδε 2 αποτελεσματα και πήγε..γι αυτό λέμε πάντα σε όλους,κάτσε και διάβασε το φόρουμ,μάθε και μόνος σου πράγματα,συγκρινε τα υπέρ και τα κατά κάθε κλινικής και αποφασίζει που θα πας.
Οσο αφορά το θέμα του Ακη , είναι προσωπική μου άποψη , πως το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχει ο ίδιος κ το τεκμηριώνω διαβάζοντας το νήμα του , γνώριζε κ ο ίδιος τα αρνητικά της κλινικής , του εξήγησαν οι γνωστες του θέματος τεχνικά θέματα κ αυτός πήρε την απόφαση . Σίγουρα η κλινική θα έπρεπε να αναλάβει τις ευθύνες της κ να αποκαταστήσει την φήμη της , εάν δεν το κάνει θα προσθέσει ακόμη ανα λιθαράκι ανασφάλειας κ μη σωστού επαγγελματισμού στο βιογραφικό της .
 

ripper2.1

Member
Όταν έχεις κάποιον όμως ripper και σου λέει ότι μία χαρά είναι η δοτρια ,κοίτα την δική μου ,δεν φαίνεται τίποτα ,μην σε αγχωνει αυτό,η φυτρωση μας ενδιαφέρει μονο τότε σαν πρώτη εικόνα που σχηματίζει ο ακης ειναι ότι όντως δεν υπάρχει πρόβλημα με τη δοτρια..καταλαβες?δεν το συζήτησε ο ακης και πολύ..είδε 2 αποτελεσματα και πήγε..γι αυτό λέμε πάντα σε όλους,κάτσε και διάβασε το φόρουμ,μάθε και μόνος σου πράγματα,συγκρινε τα υπέρ και τα κατά κάθε κλινικής και αποφασίζει που θα πας.
Σίγουρα Αερατε , μπορεί κάποιος να επηρεαστεί κ ποιος δεν επηρεάστηκε από το πολύ καλό αποτέλεσμα του Δημήτρη ;; Αλλά κ πάλι όλο αυτό , δεν μειώνει τις ευθύνες του Ακη, πραγματικά θα ήθελα να μας εξηγήσει με ειλικρίνεια τους λόγους που επέλεξε την κλινική .
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτό δεν μειώνει τις ευθύνες? Ρε μαν καμιά γνώση δεν είχε ο ακης,του είπαν κάποιοι εδώ μην φοβάσαι τη δοτρια, κοίτα εμένα μία χαρά είμαι,πήγε στην κλινική του είπαν όλα καλά θα πάνε κτλ..θα πυκνωσουμε όλο το κεφάλι του λενε..μπροστά hairline ζήτησε ο ακης να φτιαχτεί ώστε να δέσει με τα άλλα και να μην χρειαστεί πάλι κάτι να κάνει σε αυτό το σημείο και του είπαν ότι δεν θα χρειαστεί τίποτα και λες ακόμα ότι έχει ευθύνη ο ακης?? Όχι ρε φίλε..η κλινική φταιει στο 100% εγώ θέλω να σηκωσω στη μπάρα στο γυμναστήριο 200 κιλά..ο γυμναστής απλά θα μου βάλει τα κιλά στη μπάρα και θα μου την δώσει στα χέρια??οχι βεβαια ,πρεπει να μου πει οτι αυτο δεν μπορει να γινει..παράδειγμα δίνω τωρα
Σίγουρα Αερατε , μπορεί κάποιος να επηρεαστεί κ ποιος δεν επηρεάστηκε από το πολύ καλό αποτέλεσμα του Δημήτρη ;; Αλλά κ πάλι όλο αυτό , δεν μειώνει τις ευθύνες του Ακη, πραγματικά θα ήθελα να μας εξηγήσει με ειλικρίνεια τους λόγους που επέλεξε την κλινική .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
εδω ειμαι παλι.. μολις σχολασα. λοιπον. ο λογος που ζητησα στον cvial να μπει να δει το inbox μου ειναι γιατι δεν εχω σβησμενα τα μηνυματα.. εχω αρκετα μηνυματα απο μελη που μου εστειλαν πρωτοι μηνυμα.. ουτε σε αυτα εχω απαντηση πηγαινε να κανεις στο βεκρη θα σε κανει τουμπανο παρ ολο που εγω πηρα ενα πολυ καλο αποτελεσμα και θα μπορουσα να παρασυρθω και να το πω και αυτο.
τον πρωτο καιρο απο ενδιαφερον εστειλα και εγω σε καποιους μηνυμα χωρις να προσπαθησω να τους πεισω οτι πρεπει να κανουν εκει που εκανα μετα απο καποιο σημειο που ολοκληρωθηκε το αποτελεσμα και εφυγε ο ενθουσιασμος χαλαρωσα και σε καποιους δεν εχω απαντησει και καθολου.. μπορω να δημοσιευσω πολλες συνομιλιες και απο αυτους που μου εστειλαν και σε καποιους που ειχα στειλει εγω..
Αραγε κανενα αλλο μελος δεν εχει μιλησει ιδιωτικα με μελη? δεν παιρνω την ευθυνη για κανενος το αποτελεσμα ειτε ειναι κακο ειτε ειναι καλο.. ο καθενας αποφασιζει για τον εαυτο του..
για τα αποτελεσματα της κλινικης καποιες απο τις δοτριες που ειδα φαινονται λιγο αραιες σε καποια σημεια.
κατεστραμενες οπως λενε ορισμενοι και οργωμενες δεν τις βλεπω.
σε θεμα φυτρωσης εκτος απο τη hairline του Ακη δεν ειδα καποιο παρατραγουδο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
επισης κατι σχολια που ειδα για fake αποτελεσματα του andy, laroiso και αλλων που ο andy εχει βαλει προβολεα στο κεφαλι του και τραβηξε φωτο δειχνουν οτι δεν αρεσε που βγηκαν καλα αποτελεσματα σε καποιους απο ελληνικη κλινικη. οποιος καταλαβε καταλαβε.
οπως επισης και ο πολεμος που ειχα δεχτει εγω οταν παρουσιαζα τη μμ μου.
θεωρω οτι εκανα καλη παρουσιαση και η προοδος φαινοταν σταδιακα με οτι φωτογραφιες μου ζητηθηκαν και παλι καποιος εγραψε οτι το αποτελεσμα μου μπορει να ειναι 2 επεμβασεων..
cvial πες μου αν θες να δημοσιευσω μηνυματα αν και δεν νομιζω οτι αξιζει να γινει αυτο μεσα στο φορουμ..
σου εχω δωσει την αδεια να μπεις να τα δεις ολα.. δεν παραβιαζεις την ιδιωτικοτητα μου..
 

aeratos28

Just aeratos
dimitris50423 για τον andy.k δεν είπε κανείς τίποτα..ειπε ένας φίλος για larioso και για pilotaki..προσωπικά συμφωνω μόνο για τον pilotaki ότι ήταν άκυρος εντελώς,χάθηκε απλά.για andy.k δεν είπε κανένας κάτι.
 

dimitris50423

Well-Known Member
κατι διαβασα και για τον andy.. και για εμενα που ειπαν δεν θυμαμαι ποιος με τον χαμο που γινοταν στο θεμα μου οχι απο εμενα εβαζα συνεχως φωτογραφιες. και καποιος μιλησε για διπλη συνεδρια..
 

aeratos28

Just aeratos
το θέμα δημητρη ,(τουλάχιστον προσωπικα για μένα) το έχω πει και πριν λίγο καιρό και σε εσένα εδω δημοσίως είναι ότι δεν είχες βρει τίποτα κακό σε κανένα περιστατικό..ακόμα και λάθη της κλινικης τα δικαιολογουσες.thats all.!όλα τα άλλα τουλάχιστον εμένα δεν με αφορούν και δεν έκανα λόγο για κάτι άλλο παρά μόνο γι αυτό που προειπα..
 

mikegad

Well-Known Member
Ρε Δημήτρη αποφάσισε τελικά γιατί τα χεις μπλέξει λίγο...
Γράφεις πως του είπες του Bruno να προσέξει τον Βάλβη αφού ΞΕΡΕΙΣ πως καταστρέφει κέφαλια
και στο pm γράφεις πως τον Βάλβη καν ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ αλλά εσύ έκανες στον Βέκρη
στον bruno ειπα να προσεξει με το βαλβη γιατι ξερω οτι κανει στριπ και καταστρεφει κεφαλια..
λαθος μου.. επρεπε να πηγαινε βαλβη με στριπ.
img_0337-png.13573
 

dimitris50423

Well-Known Member
aerate δεν ειδα κατα τη γνωμη μου κατι σοβαρο για να τους κραξω. η διαχειρηση της δοτριας ειναι αυτη απο το δικο μου κεφαλι μεχρι το τελευταιο που εχει γινει.. οτι οτι ειναι τετραγωνο και οχι ημικυκλιο το σχημα της εξαγωγης δεν με ενοιαζε. αν βγει κατεστραμενη δοτρια θα το πω..
ειχα λογο και εχω να πω πολυ καλα λογια για την κλινικη που εκανα μεταμοσχευση.. οποιος απο εσας κανει και λυσει το προβλημα του με μια φορα πιστευω θα με καταλαβει.. παρα αυτο ημουν παντα μετρημενος και δεν φωναζα για το αποτελεσμα μου.
επισης δεν εχω μιλησει μονο με ατομα που σκεφτονταν για μεταμοσχευση αλλα γενικα και με πολλα ασχετα ατομα εκεινη την περιοδο.. με τον aerato εχουμε μιλησει ιδιωτικα με poseidona με δημητρη38 παλια μελη του φορουμ με τον salonikio επισης εχουμε μιλησει ιδιωτικα αφου εκανε τη μμ του στην κυπρο.. και επισης εχουμε βγει και 5-6 φορες για καφε φαγητο.. τι λογο ειχα να ασχοληθω αν με ενδιεφερε να προωθησω την κλινικη..
mike. δεν θυμομουν τα μηνυματα γιατι ειναι αρκετα παλιο.. μετα εμαθα για τον βαλβη οτι κανει στριπ και για τη δουλεια του.. ισως να εχω μιλησει και αλλο με το bruno δεν θυμαμαι..
αυτο που γινεται θα επρεπε να γινει σε αρκετους για να ειναι σωστο αλλα δεν εχω προβλημα. μεμονωμενα μηνυματα ειναι ευκολο να παρερμηνευτουν..
 

dimitris50423

Well-Known Member
ο Γιαννης που πηρε ενα εξισου πολυ καλο αποτελεσμα με μια φορα στην κυπρο δεν εχει μιλησει ποτε ιδιωτικα? γιατι και για αυτον βγηκε καποιος και ειχε πει οτι του εστειλε μηνυμα.. και ειπε ο γιαννης ειναι βαλτος..
αν θελει καποιος να βρει προβλημα σε καποιον γινεται. εχω κατηγορησει ποτε το γιαννη για τις υποψιες που πετανε καποιοι? αν ειχα λογο δεν θα το εκμεταλευομουν?
εγω μπαινω να χαλαρωσω παιδια στο φορουμ και γραφω και τη γνωμη μου. απο εκει και περα ναι εχω πει οτι ειμαι ευχαριστημενος αλλα μεχρι εκει. οταν θα διορθωσει καποιος την καραφλα του αποτελεσματικα θελω να δω ποσο περισσοτερο συγκρατημενος θα ειναι ;)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δημήτρη, δεν θα μπω να διαβάσω τα pm σου γιατί είναι ενάντια στις αρχές μου. Για μένα τεκμήριο θα υπάρξει μόνο αν δω μηνύματα τύπου Bruno και από άλλα μέλη.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα