Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους. Επειδή δεν έχω πιστωτική στην παρούσα φάση, υπάρχει κανείς εδώ που να έχει στην κατοχή του kirkland minoxidil 5% και να μην την θέλει και να επιθυμεί να την πουλήσει; Στο παρελθόν είχα αγοράσει απο μέλος του φόρουμ εδώ 4 μπουκαλάκια προς 40 € (10 το ενα δηλαδή).

Απαραιτήτως όμως να έχουν ημερομηνία λήξης απο 6 μήνες και πάνω και σε λογική τιμή (εννοείτε να καλύψει ο πωλητής το κόστος αγοράς του, άντε και ενα μικρό λογικό περιθώριο κέρδους). Ποσότητα απο 1 ως 6 μπουκαλάκια (και για παραπάνω το συζητάμε εαν η τιμή ειναι λογική και η ημερομηνία λήξης μεγάλη).

Όποιος έχει και θέλει να την ξεφορτωθεί για τον οποιοδήποτε λόγο και θέλει να πάρει τα λεφτά του πίσω, ας μου στείλει pm.

Σας ευχαριστώ πολύ!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

Ενδιαφέρομαι και εγω για Kirkland Minoxidil 5% εννοείτε οτι εχει προτεραιότητα ο φιλος danceworld_2001 ;)
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

σε ευχαριστώ πολύ, βασικά έχω βρεί κάτι αλλά ακόμη δεν έχει κλείσει 100% με μέλος του φόρουμ, ενδιαφέρεται και ο ANAR.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

τι golf ρε ζώον, kirkland minoxidil ζήτησα, βλαμμένος εισαι? βρήκα όμως δεν θέλω, βάλε τα μπαστούνια εκεί που ξέρεις.
 

Joda

Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

ο bigpig413 την εδωσε την απαντηση σε μορφη γριφου..κατι σημαινουν ολα αυτα :chinscratch
τι ομως??! :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

ping g15 irons μαλλον βρήκε το μυστικό της τριχοφυίας αλλα θελει αποκρυπτογράφηση :yeah:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

το μυστικο της τριχοφυιας τελικα ειναι να μαθουμε golf :D
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

αμα του κατεβάσω κανα κροσέ θα δει, είτε ειναι ρομποτ είτε ειναι άνθρωπος, μου λέρωσε το ποστ!!
 

max_os

New Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

τελικά υπάρχουν διαθέσιμα 1-2 μπουκαλάκια Κιρκλαντ.
Θέλω και εγώ.

Μαχος
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

Ναι φίλε μου, σε ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!! Καλό κουράγιο και στην δική σου θεραπεία, τελικά θα πειραματιστείς με την κυκλοσπορίνη? Αν και απο κοντά που σε είδα μου φάνηκες μια χαρά!! Δεν έχεις το κροταφικό μου.

NoMoreLoss είπε:
@danceworld_2001 όλα καλά φίλε με την μινοξ?
 

sadel

Active Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ??

πουλαω 10 μπουκαλακια κιρκλαντ 5%. τα θελει κανεις; εχω και 5 μπουκαλακια ρεβιβοτζεν. περιοχη θεσσαλονικη
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα