Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

Μπορει να αποκτησω gyno και χωρις να εχω τα κλασικα (σκληρη ρωγα κτλ..) ???
γιατι εδω και 2 μερες η περιοχη της ρογας μου εχει φουσκωσει καπως αλλα θελω να σιγουρευτω για να μην σταματησω τζαμπα την σπιρο. Οποιος ειναι σιγουρος ας απαντησει .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

Δημητρη,συνεχισε το proscar,σταματα την oral χρηση της spironolactone και καντο τοπικο.
οποιαδηποτε ενοχληση η αλαγη στο στηθος αυτη την στιγμη ειναι απο αυτο :grandpa:
 
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

Δεν εχω καμια ενοχληση αλλα το πρηξιμο στην περιοχη της ρογας το βλεπω αν και ειναι πολυ μικρο.........
ανυσηχω παρα πολυ και λογικο γιατι η επεμβαση ειναι 7000 euro πανω κατω.
 

xDante

Member
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

dimitris1991 είπε:
Δεν εχω καμια ενοχληση αλλα το πρηξιμο στην περιοχη της ρογας το βλεπω αν και ειναι πολυ μικρο.........
ανυσηχω παρα πολυ και λογικο γιατι η επεμβαση ειναι 7000 euro πανω κατω.

μήπως να επισκεπτόσουν ένα γιατρό ? :chinscratch
 

xDante

Member
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

δεν είναι παραμικρό αυτό !!!!!!!!
συνδυασμός φίνας και σπιρο είναι σαν να προκαλείς την τύχη σου !!!
furious3
 
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

στο gynecomastia.org λεει οτι εχεις καποια συμπτωματα πριν το παθεις.. εγω δεν ειχα τιποτα.. τεσπα
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

Σταματα την σπιρο για να ηρεμήσεις Δημητρη ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tatini

New Member
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

Δημητράκη, δεν κόβεις τις υπερβολές και τις χημείες που είσαι και νέο παιδί; Έτσι όπως το πας εσύ με αυτά που παίρνεις εσωτερικά, στο τέλος δε θα αρνηθείς και "θεραπεία" αλλαγής φύλου για να δεις μαλλιά.

Εδώ με σκέτη φίνα και κάνουμε σαν υστερικοί... κόφτα να καθαρίσει ο οργανισμός σου και συνέχισε με σκέτη φίνα (σε νορμάλ ποσότητες), άντε και με κάτι τοπικό... ΜΗΝ το παρακάνεις.
 
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

επερνα φινα 8-9 μηνες φιλε και δεν μου εδωσε τιποτα. δεν εχει νοημα.

επισης θα θελα να πω οτι εχουμε μια κακη συνηθεια εδω στο φορουμ, επικεντρωνομαστε μονο στις παρενεργεις της φινας που εχουν να κανουν με την σεξουαλικη μας δραστηριοτητα και ετσι αθελα μας παιρναμε και στους καινουριους που ερχοντε εδω οτι οι παρενεργεις ειναι μονο αυτες... εγω προσωπικα ειχα απο προσκαρ και ειδικα τωρα που εκανα προσφατα χρηση avodart διαφορα συμπτωματα οπως: αρωστενω βαρια ανα 3-4 βδομαδες, απλο κριολογιμα ανα 5-7 μερες, μειωση δυναμης (μειωση μυικης μαζας), υπερβολικη κουραση (χρειαζομε υπνο ανα 5-6 ωρες), απωλεια μνημης, ψυχολογια, λαδωμενο προσωπο ολα αυτα απο dht blockers, επισης προσφατα πολυ δυνατος πονος στους ορχεις μονο κατα την διαρκεια του σεξ.

τελος παντων..

και κατι τελευταιο που ισως μερικους τους ενδιαφερει, η σπιρο μου καθαρησε τελιως το προσωπο μεσα σε 1 βδομαδα
 

tatini

New Member
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

Έπαιρνες φίνα για τόσους μήνες, δε σου έδωσε τίποτα και στην υπογραφή σου λες ότι τη συνεχίζεις; Κάτι είναι λάθος στην παραπάνω εξίσωση.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

να ειμαστε λιγο ρεαλιστες με τις θεραπειες μην περειμενουμε παπαδες.απο την στιγμη που ειχες αποτελεσματα με τοπικη spiro ποιος ο λογος να προχωρησεις σε oral χρηση,τα dht blockers ειναι μονο για να σταματανε την τριχοπτωση και οχι για επανεκφυση ;)
 

xDante

Member
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

μια ερώτηση τώρα....

υπάρχει κανείς εδω μέσα που έπαιρνε φίνα και είδε regrowth (χεθε τις παρενέργειες) είτε κάποια θετικά αποτελέσματα και τα έχει με φωτός ?

δημήτρη εφόσον εσύ δεν είδες κάτι με την φινα γιατί την συνεχίζεις ?

επίσης να υποθέσω οτι έχεις υποβάλει τον εαυτό σου σε αυτή την διαδικασία επειδή είσαι και μικρός . για να μην χάσεις τα υπάρχοντα μαλλιά ?
 
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

την ειχα σταματησει , την ξαναρχησα γιατι ηθελα ενα dht blocker αλλα παραληλα να μπλοκαρω και την τεστοστερονη με την σπιρο! Ισως να μου μειωθηκε και η τριχοπτωση (ε τι να κανει η που@ανα , να μην μειωθει με τοσο block???) αλλα φοβαμε την gyno και το σταματησα για λιγο .
 

Άκης

Administrator
Απ: Οποιος γνωριζει απο γυναικομαστια... SOS.

xDante είπε:
μια ερώτηση τώρα....

υπάρχει κανείς εδω μέσα που έπαιρνε φίνα και είδε regrowth (χεθε τις παρενέργειες) είτε κάποια θετικά αποτελέσματα και τα έχει με φωτός
Εγώ με μινοξ μαζί.

dimitris1991 τα περισσότερα που αναφέρεις τα είδα και εγώ με 1mg φινας, δηλαδή αρρώστενα εύκολα, δύναμη κλπ.

Η σπιρο είναι κάτι που παίρνουν οι τρανσέξουαλ και εννοείται ότι είναι ισχυρότατο αντί ανδρογόνο. Δεν μπλοκάρει την dht, μπλοκάρει τα ανδρογόνα γενικά (γι'αυτό και καθάρισε το πρόσωπο που αναφέρθηκε παραπάνω), μαζί και την τεστοστερόνη, ενώ δεν είναι λίγες και οι παρενέργειες που δίνει.
Ούτε τοπικό δεν το συνιστώ (πλέον), ειδικά πάνω από 2% διάλυμα.
 
Μπλουζα