Νιτρικο οξυ και γυμναστηριο

3746741

Member
Bouklas είπε:
Σαφώς και ο καθένας κάνει ότι του γουστάρει με το σώμα του, τα μαλλιά, του και ούτω καθεξής...
επειδή διάβασα και εκεί που είπατε για τα κορίτσια. Μέχρι στιγμής με όσες έχει τύχει να μιλήσω ή να πούνε άποψη, τους πολύ πολύ φουσκωτούς και μπρατσωμένους σε καμια δεν αρέσει, σαν το σώμα του σάκη πχ ή του αναδιώτη, σε τέτοιο στυλ όλες λιώνουν, στα πολλά φουσκώματα όλες μου λέγανε ότι είναι άσχημο αυτό το πράγμα σε άντρα.

θα συμφωνησω,αν κ διαφορετικο το σωμα του σακη απο του αναδιωτη!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Turbobox

New Member
Ρε σεις όταν μιλάμε εδώ για bodybuilding μη μπερδεύεστε και πάει το μυαλό σας σε σώματα τύπου Κόλεμαν και Κάτλερ που μερικοί δικαιολογημένα φρίτετε. Αυτοί είναι επαγγελματίες είναι η δουλειά τους να γίνουν έτσι.
Bodybuilding εννοούμε τον τρόπο προπόνησης με βάρη όπου προσέχεις παράλληλα τη διατροφή σου με στόχο να έχεις ένα μυώδες σώμα με όσο το δυνατό χαμηλότερο ποσοστό λίπους. Bodybuilding είναι να έχεις ένα σώμα σαν αυτό http://www.newshubber.com/wp-content/uploads/2012/11/bodybuilding.jpg
αλλά όχι σαν αυτό http://2.bp.blogspot.com/-X7R3ZRrY_dI/UV2piPlzfrI/AAAAAAAAtT0/xWpUrk0sWJU/s1600/C21503430-S600.JPG
 

gianniskritikos2

Active Member
τι ρογες ειναι αυτες... στην δευτερη εικονα απεσιες


σωστα το ανεφερες αλλα να αναφερουμε οτι μπορει να ειναι τερατα αλλα τα φραγκα που βγαζουν....


[attachment=4781]δωσε ρε phil !
 

Συνημμένα

  • 7551e_ORIG-PhilHeath_1.jpg
    7551e_ORIG-PhilHeath_1.jpg
    94.4 KB · Προβολές: 130

baldy

Member
ε καλα και οτιδηποτε το αφυσικο και περιεργο και σπανιο βγαζει λεφτα.Αμα θελω μπορω και εγω να βαραω ουτε και εγω ξερω τι ενεσεις και να γινω ενα αποκρουστικο ανθρωποειδες,σιγουρα τοτε θα με παρουν στο freak show και θα με επιδεικνυουν και ο κοσμος θα σκαει τα λεφτα του για να με βλεπει.Κερδισα φραγκα γαμησα την υγεια μου και εγινα αποκρουστικος.Αλλα αυτοι δεν παιζει να ξερουν πως κανταντησαν και ποσο αποκρουστικοι ειναι και νομιζουν οτι ειναι τοπ γκομενοι και παιδαραδες,ειναι ή δεν ειναι ντουβαρια λοιπον
 

gianniskritikos2

Active Member
τι λευτα ρε ? ξερεις ποσο ειναι το βραβιο για την πρωτη θεση? πλακα κανεις? ποια show να σε πληρωνουν? και να παρεις οτι θες ετσι δεν γινεσαι ... οι συγκεκριμενοι εχουν και γονιδια εχουν κανει εξετασεις τα αναβολικα που περνουν ειναι συγκεκριμενα για αυτους βγαλμενα και απρακολουθουντε συνεχια δεν γινεται οποιος θελει ετσι...


[attachment=4782][attachment=4783] ενα παραδειγμα ο μικε εωριτε απο τους καλους να φανταστεις και δες διαφορα ειδια εποχη ηταν μαζι αγονιζονταν βλεπεις καμια συγκρηση? ο αρνοντ παταγε μεσα και ηταν σαν να λεει παιδες τσαμπα ηρθατε αν θελετε πρωτη θεση και το απεδειξε στο 80 το 74 ο αρνολντ που δεν ειπαρχει υλικο φοτογραφιων δυστιχος ηταν κοντα στα 10 κιλα ποιο βαρυς μυικα απο το 75 που βλεπουμε στις φοτο και τρελενομαστε ... διοτι πηγε στρατο και σε 3 μηνες εκανε προπονισει και τους ξεφτιλισε το ιδιο ακι το 80 που ηταν αλλα ποσα κιλα κατο απο τα ποσα ηταν το 75 και πηρε παλι την πρωτη θεση σε ηταν σε απεσια φορμα για τον ιδιο.. δηλαδει αμα ηταν σε καλη φορμα τι επρεπε να κανουν οι αλλοι για να παρουν 1 τη θεση? και οσοι αγονιζονταν ειχαν καλα γονιδια γιαυτο σου λεω δεν γινεται οποιος και οποιος bodybuilder επαγγελματιας και ειδικα στις μερες μας... αν δεν το χεις δεν το χεις τελος .... κοιτα διαφορα στο στιθος στις 2 φοτογραφιες στο πανο μερος του στιθους στον επικλινι στα χερια στους ομους αμα δεν βαριεσε να νιοσεις το παλιο μποντιμπιλντινκ και να δεις πως θα αλαξεις αποψη δες στο youtube το pumping iron να δεις τι διαφορες ποικιλουν στα σωματα και ποσο δυσκολο ειναι να ξεχωριζεις για να παρεις λεφτα και να μην εισαι αποτιχυμενος


[attachment=4784]δες το στυθος αυτου του τυπου οτι και να κανει ειναι οφφ δεν μπορει να παρει καμια θεσει εχει αποκλιστει πριν βγει απο το σπιτι του...


δεν ειναι απλα τα πραγματα για να γινεις bodybuilder
 

Συνημμένα

  • Arnold-Schwarzenegger-Pictures-2iujko.jpg
    Arnold-Schwarzenegger-Pictures-2iujko.jpg
    101.9 KB · Προβολές: 108
  • Mike%20Katz.jpg
    Mike%20Katz.jpg
    80.8 KB · Προβολές: 106
  • billy_and_arnold_at_golds_gym.jpg
    billy_and_arnold_at_golds_gym.jpg
    43 KB · Προβολές: 104

Bouklas

Well-Known Member
3746741 είπε:
θα συμφωνησω,αν κ διαφορετικο το σωμα του σακη απο του αναδιωτη!

Ναι σίγουρα φιλε δεν είναι ίδια τα σώματα τους,ο αναδιωτης για μένα έχει τέλειο σώμα. Απλά εννοούσα ότι δεν είναι στην κατηγορια των παραφουσκωμένων, τύπου πόρτα σε κάνα μαγαζί δηλαδή :D
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Τωρα που καλοδιαβασα τα τελευταια εδω στο thread, να ρωτησω κατι? Και θεωρείτε "προτυπα" και κάτι ωραίο αυτες τις κουραδες με ποδια? Σαν μπαγλανες και παχαντελες με βρακι ειναι :chinscratch
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Le tromp magnifique... :12m:


thumb_fpbig_769_0_380x300_1302341862_0.pjpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2

Active Member
το βρηκες με τρομπα γιαννε ετσι απο αυριο κοβο το γυμ παω να παρω τρομπα να γινω τουμπανος


με τρομπα γινανε ετσι**


αρε chs δεν ειπαρχης ρε αδελφε!
 

coleman_ts

New Member
τζαμπα το κουραζετε το θεμα!! ειναι καθαρο γουστο του καθενος το τι θελει!! εγω γυμναζομαι χρονια κ το κανω για την παρτη μου κ για καμια γκομενα.. ειναι η ψυχοθεραπεια μου!! να ξεκαθαρισω οτι ειμαι fitness k oxi body.. κ για να δω αποτελεσμα κ να γινω καλυτερος εκοψα πολλα!!
για τους ανθρωπους που μιλατε οπως arlond ειναι αμερικανοι κ οι περισσοτερες αμερικανες γουσταρουν τετοια κορμια πραγμα αντιθετο για εμας εδω! ειναι παρα πολυ δυσκολο να φτασεις σε τετοιο επιπεδο για εναν κ μονο λογο,,, (διατροφη κ υπνος) οποιος μπορεσει να κοιματε 10 ωρα καθε βραδυ κ να εχει να δει γλυκο οπως κ πολλα αλλα για πανω απο χρονο τοτε ας ερθει να μου πει οτι ολα αυτα γινοντε μονο με αναβολικα! βοηθανε παρα πολυ αυτα αλλα το πακετο τα ζηταει ολα για το απολυτο συνολο! τπτ δεν γινετε ευκολα κ χωρις θυσιες.. δεν σας αρεσουν τα μπρατσα?? αλλαξτε σελιδα.. αμα ειχαμε ολοι τα ιδια γουστα κ ιδια ενδιαφεροντα δεν θα υπηρχε νοημα!! τλκ οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Με απασχόλησε αρκέτα το ποστ σου αδερφέ coleman τι θελεις να πεις? :chinscratch

Βεβαιως αγαπητε ειναι θεμα του τι γουσταρει ο καθε ενας.. δεν αντιλεγω.. αλλα να αλλο το fit και αλλο η κουραδα με ποδια και βρακακι, δλδ δεν μπορω να εκφρασω την γνωμη μου? Δημοκρατια είχαμε..
 

baldy

Member
Για τα τουμπανα δεν υπαρχει δημοκρατια δεν την εχουν αναγκη.Και εσυ αν ησουν γομαρι το ιδιο θα εκανες τζαμπα θα καθοσουν να φουσκωνεις.
 

coleman_ts

New Member
φιλε chs ουτε εγω ο ιδιος δεν γουσταρω να δω τον εαυτο μου νταουλι γιατι μαρεσει το fitness αλλα μην νομιζεις οτι διαφερει σε πολλα απο τα νταουλια.. αμα κοιμασε σωστα, τρεφεσε σωστα κ γυμναζεσε σωστα εισαι στο 100% κατι να μην γινει σωστα μια μερα πας πισω οπως κ στο μαλλι!! εγω γιαυτο δεν τους κατηγορω γιατι ξερω οτι στερουντε παρα πολλα για να εχουν ενα τετοιο αποτελεσμα,, οπως θελει κ πολλα λεφτα!! το ξερεις οτι αν κοιμηθεις 10-2 το βραδυ ξεκουραζεσε εντελως? τοτε κανει υποφυση 1γραμμ αυξιτικης ορμονης που ειναι παρα πολυ βασικη.. μετα τα 33-35 ηλικιακα μειονετε η ποσοτητα της κ γιαυτο δεν εχουμε κουραγιο για πολλα πραγματα οσο γερναμε!! ειναι ολοκληρη επιστημη.. μην κατηγορειτε φιλε αδικα!! για καποιον μπορει να ειναι καγκουρια αλλα πιστεψε θελει πολλες θυσιες!!


οσο για τον baldy δεν το συζητω ειναι στον κοσμο του!!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
coleman_ts είπε:
φιλε chs ουτε εγω ο ιδιος δεν γουσταρω να δω τον εαυτο μου νταουλι γιατι μαρεσει το fitness αλλα μην νομιζεις οτι διαφερει σε πολλα απο τα νταουλια.. αμα κοιμασε σωστα, τρεφεσε σωστα κ γυμναζεσε σωστα εισαι στο 100% κατι να μην γινει σωστα μια μερα πας πισω οπως κ στο μαλλι!! εγω γιαυτο δεν τους κατηγορω γιατι ξερω οτι στερουντε παρα πολλα για να εχουν ενα τετοιο αποτελεσμα,, οπως θελει κ πολλα λεφτα!! το ξερεις οτι αν κοιμηθεις 10-2 το βραδυ ξεκουραζεσε εντελως? τοτε κανει υποφυση 1γραμμ αυξιτικης ορμονης που ειναι παρα πολυ βασικη.. μετα τα 33-35 ηλικιακα μειονετε η ποσοτητα της κ γιαυτο δεν εχουμε κουραγιο για πολλα πραγματα οσο γερναμε!! ειναι ολοκληρη επιστημη.. μην κατηγορειτε φιλε αδικα!! για καποιον μπορει να ειναι καγκουρια αλλα πιστεψε θελει πολλες θυσιες!!

Δεν κατηγόρησα.. είπα τη γνώμη μου πως το βλέπω προσωπικά το πραγμα.. Δεν ειπα ειναι μακακες που κανουν αυτο.. απλα ειπα οτι μου φαινονται ετσι στα ματια μου.. Ενα fit γυμνασμενο σωμα στα νορμαλ πλαισια ειναι αυτο που μου αρεσει.. Το να ειναι καποιος ντιβανοκασελα μου φαινεται γελοιο προσωπικα..
 
Μπλουζα