Να μαι και εγώ!

2talk2

Member
Να μαι και εγώ!
Και μετά από πολλή σκέψη και από πολύ ψάξιμο το αποφάσισα!

Όπως είχα ξεκινήσει και στο άλλο θέμα που μπορείτε να δείτε εδώ

Το θέμα μου ήταν στο crown btw
Τελικά σήμερα ήταν η μεγάλη μέρα, πήγα πρωί και βγήκα μεσημέρι με αρκετές φοβίες αρχικά να είμαι ειλικρινής αλλά τελικά μέχρι και στο τέλος με πήρε ο ύπνος! Φωτογραφίες από πριν μπορείτε να δείτε στο προηγούμενο θέμα και επισυνάπτω μία φωτογραφία ακριβώς μετά την επέμβαση.

Απ’ ότι μου είπαν είχα αρκετές τρίχες ανά τριχοφυλάκιο και φρόντισαν να το γεμίσουμε το πάνω μέρος αρκετά και νομίζω πως βγήκαν γύρω στα 1000 τριχοθυλάκια

Προς το παρόν πρώτη μέρα ξεκίνησα το ψέκασμα με φυσιολογικό ορό όπως μου είπανε ανά 20 λεπτά και αύριο θα κάνω το πρώτο λούσιμο της δότριας!

Όλα πήγαν καλά και τώρα το μόνο που μένει είναι υπομονή!
 

Συνημμένα

  • IMG_0110.jpeg
    IMG_0110.jpeg
    108 KB · Προβολές: 194
  • 86D313F8-FBA5-4207-A773-13B721A59BDD.jpeg
    86D313F8-FBA5-4207-A773-13B721A59BDD.jpeg
    2.7 MB · Προβολές: 184
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
To link που παρέθεσες δεν βγάζει πουθενά φίλε. Θες να μας πεις για αρχή που την έκανες?

edit: μπήκα στο προφίλ σου και βρήκα το αρχικό σου νήμα, φτιάξε το λινκ αν μπορείς
 

FreeThinker

Well-Known Member
Βλέποντας αυτή τη φώτο σε τέτοια μεγέθυνση, συνειδητοποιώ πόσο ανατριχιαστικά αηδιαστική είναι η εικόνα ενός κεφαλιού αμέσως μετά από μια μεταμόσχευση μαλλιών. Τι πρέπει να περάσουμε για λίγες τρίχες...

Καλή φύτρωση φίλε, καραφλίτσα μια σταλιά είχες πριν. Τώρα θα το ξεχάσεις ότι είχες και θέμα ποτέ
 

2talk2

Member
Βλέποντας αυτή τη φώτο σε τέτοια μεγέθυνση, συνειδητοποιώ πόσο ανατριχιαστικά αηδιαστική είναι η εικόνα ενός κεφαλιού αμέσως μετά από μια μεταμόσχευση μαλλιών. Τι πρέπει να περάσουμε για λίγες τρίχες...

Καλή φύτρωση φίλε, καραφλίτσα μια σταλιά είχες πριν. Τώρα θα το ξεχάσεις ότι είχες και θέμα ποτέ
Η αλήθεια είναι πως από κοντά φαίνεται αρκετά ανατριχιαστικό έχεις δίκιο!

Όσον αφορά την έκταση του προβλήματος μου και εγώ στην αρχή ήμουνα προβληματισμένος εάν πήγαινα σε κάποια αγωγή όπως θα δεις και στο θέμα που είχα αναρτήσει αρχικά η αν πήγαινε κατευθείαν για μεταμόσχευση. Τελικά δεν άντεξα και πήγα και δεν μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα!
 

LoverBoy

Well-Known Member
ΚΑΛΗ ΦΥΤΡΩΣΗ!!!!!!!!!!!!Μπράβο ρε συ φαίνεται πολύ καλή τοποθέτηση!!!!Είδες τελικά?μια απόφαση ήταν όλο!Θα το χαρείς και με το παραπάνω!Πως σου σου φάνηκε η διαδικασία?
 

2talk2

Member
ΚΑΛΗ ΦΥΤΡΩΣΗ!!!!!!!!!!!!Μπράβο ρε συ φαίνεται πολύ καλή τοποθέτηση!!!!Είδες τελικά?μια απόφαση ήταν όλο!Θα το χαρείς και με το παραπάνω!Πως σου σου φάνηκε η διαδικασία?
Να είσαι καλά και σ' ευχαριστώ για όλα!

Ναι ναι τελικά είναι μία απόφαση όλα είναι μία απόφαση!

Όλα πήγανε καλά και η διαδικασία ήταν αρκετά απλή και στη συγκεκριμένη περίπτωση τη δική μου δηλαδή που το πρόβλημα ήτανε αρκετά μικρό και στοχευμένο νομίζω ότι πήγε καλά.

Από ότι κατάλαβα μου έβαλε αρκετά παραπάνω από την χρειάστηκα και αυτό για να γίνει μια καλή πύκνωση. Όπως και να έχει αυτό θα το δείξει ο χρόνος και γι' αυτό και είπα πως πρέπει να οπλιστούμε υπομονή!

Σε ευχαριστώ για όλα για άλλη μία φορά!!
 

montecristo

Well-Known Member
Καλη επιτυχία φίλε. Πες μας με ποιο γιατρο της Seneca την έκανες, ποσα μοσχεύματα και το κόστος της επέμβασης. Άλλαξε και τον τίτλο σου όπως έχουν βάλει και οι άλλοι
 

2talk2

Member
Καλη επιτυχία φίλε. Πες μας με ποιο γιατρο της Seneca την έκανες, ποσα μοσχεύματα και το κόστος της επέμβασης. Άλλαξε και τον τίτλο σου όπως έχουν βάλει και οι άλλοι
Φώτη παπαδοπουλο
τα μοσχεύματα ήταν γύρω στα 1000 με καλή αναλογία ανά τριχοθυλακιο
την τιμή δεν ξέρω αν πρέπει να την γράψω εδώ ή σε προσωπικό μήνυμα (ίσως καλύτερα)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Φώτη παπαδοπουλο
τα μοσχεύματα ήταν γύρω στα 1000 με καλή αναλογία ανά τριχοθυλακιο
την τιμή δεν ξέρω αν πρέπει να την γράψω εδώ ή σε προσωπικό μήνυμα (ίσως καλύτερα)
Ξερεις ποσο είναι η διαμετρος του κύκλου σου στο μπιφτέκι ; Και άλλοι που έκαναν εκεί επέμβαση είπαν κανονικά τιμή δημόσια, όποτε δεν υπάρχει πρόβλημα αφού ολοι την αναφερουν φίλε κανονικά.
 

2talk2

Member
Ξερεις ποσο είναι η διαμετρος του κύκλου σου στο μπιφτέκι ; Και άλλοι που έκαναν εκεί επέμβαση είπαν κανονικά τιμή δημόσια, όποτε δεν υπάρχει πρόβλημα αφού ολοι την αναφερουν φίλε κανονικά.
Μου την είχαν αναφέρει την διάμετρο αλλά αυτή τη στιγμή δεν τη θυμάμαι θα επανέλθω όμως
 

LoverBoy

Well-Known Member
Να είσαι καλά και σ' ευχαριστώ για όλα!

Ναι ναι τελικά είναι μία απόφαση όλα είναι μία απόφαση!

Όλα πήγανε καλά και η διαδικασία ήταν αρκετά απλή και στη συγκεκριμένη περίπτωση τη δική μου δηλαδή που το πρόβλημα ήτανε αρκετά μικρό και στοχευμένο νομίζω ότι πήγε καλά.

Από ότι κατάλαβα μου έβαλε αρκετά παραπάνω από την χρειάστηκα και αυτό για να γίνει μια καλή πύκνωση. Όπως και να έχει αυτό θα το δείξει ο χρόνος και γι' αυτό και είπα πως πρέπει να οπλιστούμε υπομονή!

Σε ευχαριστώ για όλα για άλλη μία φορά!!
Χαίρομαι!Τώρα υπομονή για όλα τα στάδια που θα περάσεις να οπλιστείς με ψυχραιμία και μετά τους 3-4 μήνες θα δείς να ξεκινάει η φύτρωση!
Χωρίς άγχος όλα θα πάνε πολύ καλά!Ο Γιατρός που σε ανέλαβε ήταν παρόν στην δικιά μου ΜΜ για λίγο τον γνωρίζω οπτικά!
Θα ξεχάσεις πλέον πως είχες πρόβλημα κάποτε!Αλλά να ξέρεις ότι θα κάνεις 4 μήνες να βλέπεις μια διαφορά!
Απο θεραπεία τι σου πρότεινε ο γιατρός?
 

2talk2

Member
Χαίρομαι!Τώρα υπομονή για όλα τα στάδια που θα περάσεις να οπλιστείς με ψυχραιμία και μετά τους 3-4 μήνες θα δείς να ξεκινάει η φύτρωση!
Χωρίς άγχος όλα θα πάνε πολύ καλά!Ο Γιατρός που σε ανέλαβε ήταν παρόν στην δικιά μου ΜΜ για λίγο τον γνωρίζω οπτικά!
Θα ξεχάσεις πλέον πως είχες πρόβλημα κάποτε!Αλλά να ξέρεις ότι θα κάνεις 4 μήνες να βλέπεις μια διαφορά!
Απο θεραπεία τι σου πρότεινε ο γιατρός?
από θεραπεία μινο σε αφρο
όχι κάτι αλλο
και να σου είμαι ειλικρινής δεν θέλω να μπλέξω με χαπια
ναι υπομονή τωρα

μια δυσκολία στον ύπνο θα την έχω γιατί δεν μπορώ να κοιμηθώ ανάσκελα !
 

LoverBoy

Well-Known Member
από θεραπεία μινο σε αφρο
όχι κάτι αλλο
και να σου είμαι ειλικρινής δεν θέλω να μπλέξω με χαπια
ναι υπομονή τωρα

μια δυσκολία στον ύπνο θα την έχω γιατί δεν μπορώ να κοιμηθώ ανάσκελα !
Ωραίος!Για πόσο καιρό Μίνο?Όλα καλά θα πάνε θα περάσουν οι πρώτες δύσκολες μέρες και μετά πάει νερό μόνο του!
 

2talk2

Member
Ωραίος!Για πόσο καιρό Μίνο?Όλα καλά θα πάνε θα περάσουν οι πρώτες δύσκολες μέρες και μετά πάει νερό μόνο του!
μινο μου είπαν να ξεκινήσω μετά από κάποιο καιρό, σήμερα Αθανάσιος ρωτήσω ακριβως
είχα πολλά να θυμαμαι η αλήθεια είναι και μετά την επέμβαση κάποια χάθηκαν στην μετάφραση!
σήμερα πρωτιά λούσιμο που θα το κάνω εκεί της δοτριας
και Δευτέρα πάλι επίσκεψη για λούσιμο της λυτριας
 

dlazaros

Well-Known Member
@2talk2 μια χαρά σε βλέπω, περαστικά και καλή φύτρωση. Πόσο πήγε για τα 1000? (δεν κρατάμε μυστικά εδω, τα λέμε ελεύθερα όπως και τις απόψεις μας). Αμα δυσκολεύεσαι ρίξε πμ.
 
Μπλουζα