Μιχάλης γεωργίου - συμβουλευτικά ραντεβού 18-19/11/2017

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους, πριν λίγο επικοινώνησε μαζί μου ο γιατρός και με παρακάλεσε να σας το διαβιβάσω πως θα πραγματοποιήσει συμβουλευτικά ραντεβού. Copy paste η ανακοίνωση απο το fb του:

Dr. Michalis Georgiou - Δωρεάν Συμβουλευτικά Ραντεβού
27a1.png
➡️ Θεσσαλονίκη: Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017
27a1.png
➡️ Αθήνα: Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017
Δηλώστε τώρα συμμετοχή στα δωρεάν ραντεβού:
2117909190 - [email protected]
Περισσότερα στο www.nomorehairloss.gr

Θα υπάρξει πολύ δυνατή προσφορά για μέλη του φόρουμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Καλημέρα! Θα είσαι κι εσύ εκεί? Θα ήθελα να δω το αποτέλεσμα σου από κοντά αν τελικά πάω στο consultation.
 

twilight

Member
Και εμένα θα με ενδιέφερε να σε δω από κοντά, θα επικοινωνήσω με την κλινική για να κλείσω ραντεβου
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Λογικά θα είμαι, με ζήτησε όπως πάντα, και λέω λογικά γιατί είναι σε 3 βδομάδες απο τώρα και ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου τύχει, αλλά 99,9 θα είμαι.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Εκτιμώς για μεγάλα session του τύπου 3000 κτλ πως ίσως συμπιεστεί και άλλο πχ στο 1.90 ή για δέσμευση 2 μμ σε άτομα με μεγάλα nw ακόμη πιο κάτω, αλλά ξαναλέω ειναι εκτίμηση μου που θα επέλθει μετά από πίεση μου. Ειναι τιμή μόνο για Ελλάδα, Κύπρο παίζει άλλο και Ισπανία επίσης άλλη τιμή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Σωστά, ο Γεωργιου το value το εχει αποδειξει κατα το ημιση, θέλουμε να δουμε και αλλα περιστατικα.
Πλεον οταν στην κυπρο σου ζητανε 2,5€(hdc) απλα στριβεις το πηδαλιο και προσγειωνεσαι " εις την πόλην".




Μένει να αποδειχτεί το "value" πλέον,
με συνεχή , επαναλαμβανόμενα και μακροπρόθεσμα ΚΑΛΑ αποτελέσματα.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Ακριβώς, αυτό ειναι το σημαντικότερο πλέον. Τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχω αντιληφθεί παρατράγουδα, βλέπω και επαναλαμβανόμενους πελάτες που κάνουν το επόμενο session τους άκρως ευχαριστημένοι απο το πρώτο, βλέπω διαχείριση δύσκολων περιστατικών με ουλές κτλ απο Ελληνικά σφαγεία και βλέπω και παιδιά του φόρουμ που δυστυχώς δεν θέλουν να παρουσιάσουν για τους λόγους τους ενώ πήγαν καλά. Πχ όπως έκανε δικός μας εδώ με τούρκο. Έχει περισσότερη εμπειρία και συνοχή, ομοιογένεια, 3 placers αντί για 2 παλιά, και γενικά παίρνω θετικό feedback απο τα όσα βλέπω που φυσικά δεν ειναι και όλα αλλά αρκετά!! Και τον πιέζω διαρκώς για καλές τιμές και πάνω απο όλα ποιότητα. Αν ήταν σκιτζής δεν θα πήγαινα ποτέ ξανά και χρυσό να με έκανε. Ειναι σαφώς βελτιωμένος και σταθερότερος και μένει να το αποδείξει μακροχρόνια.
 

tasos33

Well-Known Member
Με μερικες παρουσιασεις και με τιμη κατω απο τα 2€ σιγουρα η πελατεια του θα αυξηθει κατα πολυ. Βλεπω οτι υστερει δραματακα στο θεμα marketing ειδικα σε σχεση με την hdc, οπου εκει ο φιουρης προωθει αρκετα πραματα, οπως παρουσιασεις καλων αποτελεσματων σε ξενα φορουμ κτλ. Βεβαια to γεγονος οτι στα consulation της Hdc σε εξεταζει ο υπεθυνος επικοινωνιας και οχι ο γιατρος ειναι μεγα λαθος.





Ακριβώς, αυτό ειναι το σημαντικότερο πλέον. Τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχω αντιληφθεί παρατράγουδα, βλέπω και επαναλαμβανόμενους πελάτες που κάνουν το επόμενο session τους άκρως ευχαριστημένοι απο το πρώτο, βλέπω διαχείριση δύσκολων περιστατικών με ουλές κτλ απο Ελληνικά σφαγεία και βλέπω και παιδιά του φόρουμ που δυστυχώς δεν θέλουν να παρουσιάσουν για τους λόγους τους ενώ πήγαν καλά. Πχ όπως έκανε δικός μας εδώ με τούρκο. Έχει περισσότερη εμπειρία και συνοχή, ομοιογένεια, 3 placers αντί για 2 παλιά, και γενικά παίρνω θετικό feedback απο τα όσα βλέπω που φυσικά δεν ειναι και όλα αλλά αρκετά!! Και τον πιέζω διαρκώς για καλές τιμές και πάνω απο όλα ποιότητα. Αν ήταν σκιτζής δεν θα πήγαινα ποτέ ξανά και χρυσό να με έκανε. Ειναι σαφώς βελτιωμένος και σταθερότερος και μένει να το αποδείξει μακροχρόνια.
 
Μπλουζα