Μεταμόσχευση....

aeratos28

Just aeratos
και θα εξελιχθεί αρκετά ή αραίωση..εκτός από τα πάνω μαλλιά,crown είναι ψιλοαδειο μπορώ να πω αλλά και ή β ζώνη δεν έχει πυκνότητα και φαίνεται ότι δεν θα αργήσει να γίνει όπως το crown..το θέμα είναι ότι δείχνει να κατεβαίνει και πίσω ή αραίωση ..στη φωτό που έχεις τη δοτρια,α ν παρατηρήσεις φαίνεται ξεκάθαρα.και προς τα κάτω παει και ελαφρώς προς το πλάι..απλά μην βιάζεται το παιδί γιατί είναι μικρός..πιστεύω αν παει τώρα και κάνει επέμβαση ναι μεν θα έχει διαφορά αρκετη,αλλά σε 2 χρόνια το πολύ θα έχει την ίδια και μάλλον αρκετα χειροτερη εικόνα από τώρα..οπότε υπομονη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
Εγω βλεπω ενα καθαρο Norwood 3V(το V κεφαλαιο) με ταση να ανεβει κ αλλο προς Ν5-6 .
Φιλε δυστηχως απο τη στιγμη που εισαι ετσι στα 23 κ με 5 χροννια regaine απο πισω σου το μελλον δυστηχως προμυνηετε δυσκολο για σενα.Απο κληρονομικοτητα τι λεει?
Περι μεταμοσχευσεις δεν το σκευτεσε καν μεχρι τα 27-28 εκτος κ αν παρεις φινα κ σου σταματισει την εξελιξη της αλωπεκιας σου.Αν δεν παρεις φινα τοτε πρεπει να
-εχεις πολυ καλη δοτρια γιατι σιγουρα θα την χρειαστεις ολη
-εισαι διατεθημενος να μπαινεις καθε 2-3 χροννια χειρουργειο για να καλυπτεις τα κενα που σιγουρα θα δημιουργηθουν
-εχεις το αναλογο μπατζετ να εξυπηρετισεις τα παραπανω,και την αναλογη υπομονη βεβαια
Αυτη ειναι η πικρη αληθεια δυστηχως
 

spyk122

New Member
Έτσι όπως μου τα λέτε λογικά θα συνεχίσω αναγκάστηκα Τίς θεραπείες που κανω το μπάτσετ ειναι στενό πρως τα πίσω Δν νμζ να πηγαίνει η αραίωση απλώς όπως ξαπλώνω κάπως τα στραπατσαρο τα μαλλιά και φένετε σαν λίγο αραιωμένο πίσω στη δότρια Η μάνα μου έχει τριχόπτωση αλλα δεν ειναι αδια αλλα πέφτουν αλλα βγαίνουν
 
Μπλουζα