Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Sky Nik

New Member
Ρε παιδιά έχω παρατηρήσει το εξής . Επειδή χρησιμοποιώ καθημερινά το μετρο και βλέπω ένα σωρο ...εξαρτημένους παρατήρησα ότι οι περισσότεροι ή μάλλον σχεδόν όλοι έχουν τιγκα μαλλί και σκέφτομαι ....
Από την μία όλο το σώμα και μιλάω από δόντια μέχρι το νευρικό τους σύστημα έχει παραδώσει .... το γαμη...μένο το μαλλί γιατί δεν πέφτει ? :chinscratch :chinscratch :chinscratch

Άρχισα από χθες να ψάχνω σε ένα κάρο sites για τυχόν συστατικά που μπορεί να περιέχουν οι ουσίες αυτές και συνήθως συναντούσα τις ουσίες ντοπαμίνη , thc , σεροτονίνη κ.τ.λ. , έχει κανένας κάποια άποψη μήπως και το μυστικό που διακαώς αναζητούμε βρίσκεται κάπου εκεί ?

Υ.Γ. Προς Θεού δεν εννοώ να γίνουμε όλοι χρήστες !!!!! 8) 8) 8)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

badday

New Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Το εχω παρατηρησει και εγω.. Πιστευω οτι λογω ναρκωτικων κτλ τα επιπεδα τεστοστερονης πεφτουν πολυ χαμηλα(με οτι συνεπαγεται αυτο), οποτε συνεπως υπαρχει μικρη μετατροπη αυτης σε δυιδροτεστοστερονη

Ειχα πει και παλιοτερα καποιοι απο τους γνωστους μου που ειχαν ιστορικο ΑΑ και καπνιζαν συστηματικα-καθημερινα αρκετη ποσοτητα καναβης η ΑΑ προχωρουσε με πολυ αργους ρυθμους.
 

Sky Nik

New Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Επειδή χθες έφαγα 5 ωρίτσες στο ψαξιμο δεν πρέπει να είναι αυτό που λες γιατί αν θυμάμαι καλά διάβασα μία έρευνα που έλεγε ότι το κάπνισμα δημιουργεί την ουσία thc η οποία ουσιστικά είναι αυτή που συνδεεται με την dht . Με λίγα λόγια στην thc επιτίθεται η dht ....σαν να λέμε ότι βρίσκει ευφορο έδαφος για να προχωρήσει ....

Θα συνεχίσω το ψάξιμο αλλά αν υπάρχει κάποιος που να είναι σχετικός θα βοηθούσε ιδιαίτερα.

Θα συμφωνήσω όμως ότι κάτι πρέπει να παίζει με τα φύλλα κάναβης .... :chinscratch :chinscratch :chinscratch :chinscratch
 

LOK

Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Να και κάτι που δεν είχα σκεφτεί ποτέ...πραγματικά... :chinscratch Τα βάζω κάτω τώρα και πράγματι δε θυμάμαι να έχω δει 'εξαρτημένο' χωρίς μαλλιά...συνήθως το βλέπω σε αυτούς που είναι πολύ εξαρτημένοι,δηλαδή αυτούς που κάνουν χρήση σε πολύ βαριά ναρκωτικά. έχουν μαλλί κάργα... O0
Λογικά αυτό συμβαίνει επειδή με την χρήση αυτών των ουσιών έχουν καταστρέψει τις ορμόνες τους... Σίγουρα θέλει ψάξιμο η υπόθεση... αλλα και πάλι πιστεύω οτι εξακολουθεί να είναι δύσκολο γιατί αυτές οι ουσίες είναι απαγορευμένες και προκαλούν πολλές παρενέργειες...
Πάντος σωστή η παρατήρησή σου Sky Nik.

badday για την καθημερινή χρήση και την ποσότητα της κάναβης δε νομίζω να ισχύει τίποτα τέτοιο. Θα ήταν το ίδιο με έναν απλό καπνιστή marlboro, δεν θα υπήρχε καπνιστής με φαλάκρα... Όλο το 'κόλπο' είναι οι βαριές ουσίες που παίρνουν με κατάποση ή ένεση... Κάτι γίνεται με τις ορμόνες και την τεστοστερόνη όπως λες κι εσύ.
Βέβαια ξαναλέω οτι όλες αυτές οι ουσίες είναι απαγορευμένες και διώκονται ποινικά.
 

Agahnim

Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

γνωριζω πολλους χρηστες ηρωινης και εχω παρατηρισει και γω πως κανενας δεν εχει το παραμικρο προβλημα τριχοπτωσης (με εξαιρεση εναν).

δεν συμφωνω για τα φυλλα καναβης.αυτοι που βλεπουμε στο μετρό κλπ μονο καναβη δεν κανουν. απ οσο γνωριζω το όπιο και τα χαπια δεν σχετιζονται με την φούντα 8)
 

Sky Nik

New Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Φίλε Cursed ψάξε λίγο πως παρασκευάζεται η ηρωινη και η κοκαινη και θα δεις οτι σχετιζονται με τα φύλλα κάναβης μεχρι πριν την ερευνα που εκανα ουτε εγω το ηξερα ...

Lok συμφωνω απόλυτα . Για τους βαριά εθισμένους αναφερόμουνα και εγώ .

Δεν είναι λογικό να έχει παραδώσει όλος ο οργανισμός και το μαλλί να είναι θάμνος ....κάτι πρέπει να παίζει
 

LOK

Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Πάμε να την στήσουμε απ'έξω στον ο.κ.α.ν.α. να δούμε πόσους ράφλες έχει... ;D :D

Θα τους πάρουμε συνέντευξη κανονική ετσί...? ;D ιστορικό κ.τ.λ. :D
 

loukas

Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Sky Nik είπε:
Φίλε Cursed ψάξε λίγο πως παρασκευάζεται η ηρωινη και η κοκαινη και θα δεις οτι σχετιζονται με τα φύλλα κάναβης μεχρι πριν την ερευνα που εκανα ουτε εγω το ηξερα ...

Lok συμφωνω απόλυτα . Για τους βαριά εθισμένους αναφερόμουνα και εγώ .

Δεν είναι λογικό να έχει παραδώσει όλος ο οργανισμός και το μαλλί να είναι θάμνος ....κάτι πρέπει να παίζει
ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΡΟΚΑΝΑΒΟΛΗ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΣΕ ΥΠΟΒΑΛΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑΡΚΟΤΕΣΤ ΣΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΡΙΧΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ :grandpa: 7SFGSFG ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΓΚΕΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΓΚΑΖΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΒΑΛΤΕ ΒΕΛΟΝΑ ΚΑΙ ΨΥΛΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΑΛΛΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΦΥΤΕΒΟΥΜΕ ΒΕΛΟΝΙΑ ΣΤΙΣ ΦΛΕΒΕΣ :knup: :knup: :knup: :tease: :tease: :D :D :D :DΨΑΧΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΤΙΚΟ ΜΑΣ DΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΕΞΗΣ ΦΙΛΕΣ....ΙΩΝΕΣ,ΔΩΡΙΕΙΣ,ΑΙΩΛΙΕΙΣ,ΑΡΚΑΔΕΣ,ΒΟΡ.ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΔΩΡΙΕΙΣ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΕΧΟΥΝΕ
 

Sky Nik

New Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Δεν θα πάμε εμείς από εκεί , θα μας στέλνουνε c.v. χρήσης και φωτογραφία :D :D :D

Πάντως εγώ ψάχνω κυρίως για ηρωίνη γιατί αυτό θεωρείται φτηνό ναρκωτικό σε σχεση με την κοκα και υποθέτω αυτό θα χρησιμοποιούν όλοι αυτοί που βλέπουμε καθημερινά ....
Τι να πω δεν ξέρω... σκέψεις κάνω :chinscratch
 

LOK

Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Sky Nik είπε:
Πάντως εγώ ψάχνω κυρίως για ηρωίνη γιατί αυτό θεωρείται φτηνό ναρκωτικό σε σχεση με την κοκα και υποθέτω αυτό θα χρησιμοποιούν όλοι αυτοί που βλέπουμε καθημερινά ....
Τι να πω δεν ξέρω... σκέψεις κάνω :chinscratch

:) Φίλε Sky Nik ας χαλαρώσουμε λίγο και ας προσέχουμε τί γράφουμε, γιατι όπως το λές τώρα,είναι σαν να ψάχνεις να αγοράσεις ηρωίνη... ;D
Θα μας κλείσουνε μέσα για το τίποτα... :)
Εννοείς οτι κάνεις μία έρευνα σχετικά με το άν η ηρωίνη περιέχει κάποια ουσία που βοηθά στην καταπολέμηση της τριχόπτωσης... ;)
Και να υπάρχει όμως κάτι τέτοιο, δε νομίζω να βρίσκεται σε κάποιο φάρμακο που να γράφεται απο γιατρό...
Γενικά δεν έχω και πολλές γνώσεις περι φαρμάκων... Ας μας πει κάποιος ποιο έμπειρος...
 

badday

New Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

στις παρενεργειες της κανναβης ειναι και η μειωση της τεστοστερονης παντως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Sky Nik

New Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Σωστός LOK και καλά κάνεις που με διορθώνεις . Ενοείται ότι ψάχνω για συστατικά που περιέχονται στο εν λόγω ναρκωτικό .

Αν κάποιος κρίνει ότι χρειάζεται ας σβήσει οτι απαιτείται ! απλά ήθελα να γίνω πιο συγκεκριμένος ...

Πάντως σκέφτομαι σοβαρά από αύριο να ελαττωσω το τσιγάρο ύστερα από αυτά που διάβασα .
 

tatini

New Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

To έχω παρατηρήσει κι εγώ, αλλά για τους χρήστες ηρωίνης μόνο.
 

tatini

New Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Sky Nik είπε:
Δεν θα πάμε εμείς από εκεί , θα μας στέλνουνε c.v. χρήσης και φωτογραφία :D :D :D

Πάντως εγώ ψάχνω κυρίως για ηρωίνη γιατί αυτό θεωρείται φτηνό ναρκωτικό σε σχεση με την κοκα και υποθέτω αυτό θα χρησιμοποιούν όλοι αυτοί που βλέπουμε καθημερινά ....
Τι να πω δεν ξέρω... σκέψεις κάνω :chinscratch

Να κάνουμε καμιά λοσιόν ή κάνα σαμπουάν με ηρωίνη; :D :D :D
 

Sky Nik

New Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Φίλε έχω δοκιμάσει τα πάντα δεν γίνεται τίποτα

Λούσου με ηρωινεξ και θα δεις :tease: :tease: :tease: :D :D

Θα ψαξω λίγο να δω τι γίνεται και με την μεθαδόνη πλάκα πλάκα. Όλα αυτά συνδέονται νομίζω

Την τρίτη έχω ραντεβού με έναν δερματολόγο αν και δεν νομίζω ότι είναι η ιδιότητα που χρειάζομαι θα τον τρελάνω στην ερώτηση !!!!!
 

LOK

Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

Sky Nik είπε:
Φίλε έχω δοκιμάσει τα πάντα δεν γίνεται τίποτα

Λούσου με ηρωινεξ και θα δεις :tease: :tease: :tease: :D :D
Την τρίτη έχω ραντεβού με έναν δερματολόγο αν και δεν νομίζω ότι είναι η ιδιότητα που χρειάζομαι θα τον τρελάνω στην ερώτηση !!!!!

:D...ηρωινεξ... :D
Περιμένω να ακούσω την απάντηση του δερματολόγου... :p
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

LOK είπε:
[quote author=Sky Nik link=topic=2623.msg46494#msg46494 date=1296227666]
Φίλε έχω δοκιμάσει τα πάντα δεν γίνεται τίποτα

Λούσου με ηρωινεξ και θα δεις :tease: :tease: :tease: :D :D
Την τρίτη έχω ραντεβού με έναν δερματολόγο αν και δεν νομίζω ότι είναι η ιδιότητα που χρειάζομαι θα τον τρελάνω στην ερώτηση !!!!!

:D...ηρωινεξ... :D
Περιμένω να ακούσω την απάντηση του δερματολόγου... :p
[/quote]
θα καραφλιασει ο ανθρωπος :D
 

Sky Nik

New Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

60 ευρωπουλάκια θα του σκάσω , ας τον ζορίσω και λίγο !!!!! :knup: :knup:
 

Agahnim

Member
Απ: Μία παρατήρηση που έκανα στο μετρό !!!!

loukas είπε:
ΨΑΧΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΤΙΚΟ ΜΑΣ DΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΕΞΗΣ ΦΙΛΕΣ....ΙΩΝΕΣ,ΔΩΡΙΕΙΣ,ΑΙΩΛΙΕΙΣ,ΑΡΚΑΔΕΣ,ΒΟΡ.ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΔΩΡΙΕΙΣ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΕΧΟΥΝΕ
μενω ηρακλειο κρητης εδω και 6 μηνες και ειληκρινα λιγοι ντοπιοι εχουν θεμα με την τριχοπτωση...you have a point ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα