ΜΜ από τον αξιόλογο Γιατρό Μιχάλη Γεωργίου της MHRC...

Νομίζω φίλοι μου να κάλυψα αρκετούς από εσάς.... Μια συμβουλή σε όλους όσους έχουν πρόβλημα με το τριχωτό της κεφαλής τους και φοβούνται να προχωρήσουν στο επόμενο βήμα της ΜΜ το καλύτερο που έχουν είναι να το τολμήσουν ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Να σε καλά..απλό είναι από ότι είδες,με λίγο καλύτερες φωτό που φαίνεται πιο καθαρά ,κάνεις δεν λέει μα και μου..ούτε αρπαγματα ,ούτε παρεξηγήσεις..καλή συνέχεια να έχεις.
Σε ευχαριστώ πολύ καλέ μου φίλε
 
Να σε καλά..απλό είναι από ότι είδες,με λίγο καλύτερες φωτό που φαίνεται πιο καθαρά ,κάνεις δεν λέει μα και μου..ούτε αρπαγματα ,ούτε παρεξηγήσεις..καλή συνέχεια να έχεις.
Καλή συνέχεια φίλε μου !!Σε ευχαριστώ και πάλι.. περασμένα ξεχασμένα!!
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ριζική και εντυπωσιακή η αλλαγή σου φίλε.
Πολύ δυνατή πυκνότητα και εδώ η φύτρωση φαίνεται να έπιασε πολύ υψηλά επίπεδα.
Έχεις και ωραία, χοντρή τρίχα και βοηθάει ακόμη πιο πολύ στην όλη εντυπωσιακή εικόνα.
Να το χαίρεσαι.
 

Peter Pan

Active Member
Για να μην παρεξηγω εννοώ καπέλο θα φόραγα λόγω της αραίωσης που είχα.... Εννοείται πως υπάρχουν ισάξιοι γιατροί και κλινικές απλά από τον κ.Γεωργιου ήμουν απόλυτα ικανοποιημένος και όχι μονο!!!
Φίλε Σακη πηγες πολύ καλά μπράβο σου, όταν βρεις λίγο χρόνο άλλαξε τον τίτλο του νήματος σου όπως τα υπόλοιπα παιδιά, βάλε απλά την ημερομηνία που έκανες μμ, την κλινική κ ποσα grafts τοποθετήθηκαν. Μπορείς να δεις τον δικο μου τίτλο μιας κ κάναμε στην ίδια κλινική.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
IMG_20220604_105959.jpg


Σάκη, μήπως σου βρίσκεται κάποια παρόμοια από την τοποθέτηση αλλά καθαρή ίσως και της κλινικής;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vagosx

Well-Known Member
Ο συγκεκριμένος γιατρός ειδικά στις hairline είναι πολύ καλός και προφανώς στο συγκεκριμένο περιστατικό υπάρχει μια μεγάλη βελτίωση.

Προσωπικα ομως με αυτές τις φωτο και με αυτό το μήκος μαλλιου δεν μπορω να κανω πλήρη εκτίμηση του αποτελέσματος.
 
Μπλουζα