ΜΗΚΟΣ ΜΑΛΛΙΩΝ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lafler

New Member
Γεια σε ολους!Θελω να ρωτησω αν το μηκος των μαλλιων σχετιζεται με την τριχοπτωση.Στην δικη μου περιπτωση,στο μπροστινο μερος των μαλλιων(τα οποια αφηνω πιο μακρια)ειναι το μονο σημειο που παρατηρω μια μικρη αραιωση!Μαλιστα εδω και σχεδον ενα μηνα χρησιμοποιω ενα φαρμακο κανοντας ψεκασμους πριν το υπνο.Οποιος ξερει κατι θα ηθελα να το συζητησουμε!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jimakos88

New Member
Απ: ΜΗΚΟΣ ΜΑΛΛΙΩΝ

επειδή το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ δεν θα έλεγα ότι το μήκος επηρεάζει την τριχόπτωση.απλά πιστεύω σε περίπτωση που χρησιμοποιούνται ψεκασμοί καλό θα ήταν ένα κοντύτερο κούρεμα για καλύτερη εφαρμογή στον θύλακα της τρίχας.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: ΜΗΚΟΣ ΜΑΛΛΙΩΝ

Μην το κοροϊδεύετε ρε το παιδί!

Όσο πιο μακριά είναι τα μαλλιά, τόσο πιο γρήγορα πέφτουν. Έτσι εξηγούνται οι κούπ των Τζέφρι, Σημίτη, Πάγκαλου και τόσων επιφανών ανδρών του τόπου. Ήταν μεγάλοι τεντυμπόηδες στα νιάτα τους, μετά έπεσε η κοτσίδα και το γύρισαν στη Βουλή :D

ΥΓ Φίλε μου ΚΑΜΙΑ σχέση. Απλά όσο αραιώνει το μαλλί σου, τόσο πιο κοντό θα πρέπει να το κόβεις για να δείχνει αξιοπρεπές. Οι καραφλοχαίτουλες είναι το τελευταίο πικρό ανέκδοτο του 21ου αιώνα :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα