ΜΕΘΟΔΟS TRANSSTEM

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

gigozoyzoy

New Member
ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ TRANSSTEM ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΓΧΥΟΥΝ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΠΟΥ ΕΞΑΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΜΗΡΙΓΓΩΔΕΣ ΘΥΛΑΚΙΟ ΤΗΣ ΤΡΙΧΑΣ Η ΤΟΝ ΛΙΠΩΔΗ ΙΣΤΟ..http://www.piraeuspress.gr/index.php?view=article&catid=97%3A2009-03-02-18-43-24&id=2395%3A----transstem&option=com_content&Itemid=141.ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΣ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ.ΑΙΝΤΕ ΜΗΠΩΣ ΔΟΥΜΕ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: ΜΕΘΟΔΟS TRANSSTEM

Στο ιδιο αρθρο σε ενα σημειο λεει οτι: ( Η Ελλάδα θεωρείτε η Νο2 χώρα στον κόσμο σε ότι αφορά την τεχνογνωσία και την επιτυχία σε μεταμοσχεύσεις τριχοθυλακίων. )
Απο ποτε η Ελλαδα κατεχει την No2 θεση στις μεταμοσχευσης μαλλιων?
Συμπερασματα δικα σας!
 

gigozoyzoy

New Member
Απ: ΜΕΘΟΔΟS TRANSSTEM

ελληνας γιατρος εγραψε το αρθρο αλλα ρε alexandre τι διαολο ειναι αυτο...Να το ηξερε αραγε κανενας απο εδω μεσα?Λες....?
 

aleksandros

New Member
Απ: ΜΕΘΟΔΟS TRANSSTEM

gigozouzou τη να σου πω!
Με βαση αυτα που ξερω δεν πιστευω τιποτα απο αυτο.
Και εγω το διαβασα το αρθρο καιρο πριν και το ανεφερα σε καποιο αλλο ποστ.
 

baybars

New Member
Απ: ΜΕΘΟΔΟS TRANSSTEM

aleksandros είπε:
Στο ιδιο αρθρο σε ενα σημειο λεει οτι: ( Η Ελλάδα θεωρείτε η Νο2 χώρα στον κόσμο σε ότι αφορά την τεχνογνωσία και την επιτυχία σε μεταμοσχεύσεις τριχοθυλακίων. )
Απο ποτε η Ελλαδα κατεχει την No2 θεση στις μεταμοσχευσης μαλλιων?
Συμπερασματα δικα σας!

Ποιος? Η Ελλαδα? Τι? Νο2 στον κόσμο σε τεχνογνωσία και επιτυχία σε μεταμοσχεύσεις μαλιών???

:D :D :D :D :danban2: :danban2: :danban2: :part: :part: :violin:
 

scarface

Member
Απ: ΜΕΘΟΔΟS TRANSSTEM

παιδια καλησπερα σας.παρακολουθω αρκετο καιρο το site σας κ εχετε τα συγχαρητηρια μου!θελω να πω για αυτη την μεθοδο η οποια γινεται σε κεντρο αισθητικης τησ ν.σμυρνης.επισκευτηκα τον γιατρο εκει ο οποιος εχει κανει κ αυτος μεταμοσχευση λεει κ πραγματικα το μαλλι του ηταν κομπλε..50αρη αντρα αλλα δεν ειχε αραιωση.μονο που δεν ειναι οπως το αναφερει σε αρθρο δημοσιευμενο.διοτι παλι σου κανει strip και επειτα η κανονικη διαδικασια απλα σου βαζει κ βλαστοκυτταρα τα οποια σου αφαιρει ενεσιμα.η διαδικασια μου ειπε οτι γινεται σε κεντρο του d.eitz* k noikiazoyn ton xvro.το θεμα ειναι οτι μεσα σε ενα μηνα ηθελε να κανουμε την επεμβαση χωρις να προετοιμαστω ψυχολογικα,γιατι ειμαι πολυ καχυποπτος.κ απλα δεν ξαναπατησα..τωρα δεν ξερω αν εκανα καλα η οχι.κατα καιρους εχω διαβασει αρθρα τα οποια μου δινουν δυναμη.κ ελπιζω.η επιστημη προχωραει με γρηγορους ρυθμους.ακομα κ ο καρκινος θα γιατρευτει σε λιγα χρονια.τωρα κανω συντηρηση με μινιξιδιλη κ βαζω τοπικ κ βολευομαι για την ωρα.χαιρομαι κ για τα παιδια που πηγαινουν καναδα γιατι οπως ειδα το αποτελεσμα του comb ηταν παρα πολυ καλο..συγχαρητηρια.κ αμα χρειστει θα παω κ εγω καποια στιγμη αργοτερα..θα περιμενω για κατι καλυτερο που μας εχουν τΑξει μεσω των αρθρων τους..υπομονη λοιπον!!
 

spartangr01

New Member
Απ: ΜΕΘΟΔΟS TRANSSTEM

aleksandros είπε:
Στο ιδιο αρθρο σε ενα σημειο λεει οτι: ( Η Ελλάδα θεωρείτε η Νο2 χώρα στον κόσμο σε ότι αφορά την τεχνογνωσία και την επιτυχία σε μεταμοσχεύσεις τριχοθυλακίων. )
Απο ποτε η Ελλαδα κατεχει την No2 θεση στις μεταμοσχευσης μαλλιων?
Συμπερασματα δικα σας!

Δεν ειναι απαραιτητα ψευδες αυτο
 

Joda

Member
Απ: ΜΕΘΟΔΟS TRANSSTEM

και ομως ειναι ψευδες spartangr01..για ψαχτο λιγο καλυτερα κ θα δεις ποσο πισω ειναι η ελλαδα στις μεταμοσχευσεις..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα