Λίγο βοήθεια παιδιά !!

Gianney

Well-Known Member
Ασε

Άσε αδερφέ θα σκάσω ..
Φίλε όπως σου είπαν η λύση είναι μόνο μια laser για removal ,εκτός αν παίζει smp πάνω στο ήδη υπάρχον αλλά το θέμα είναι ότι η βαφή φαίνεται πολύ σκούρα.Αν με το καλό λίγο χάσει το έντονο χρώμα μετά να πας και για λέιζερ και θα σαι οκ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Φίλε όπως σου είπαν η λύση είναι μόνο μια laser για removal ,εκτός αν παίζει smp πάνω στο ήδη υπάρχον αλλά το θέμα είναι ότι η βαφή φαίνεται πολύ σκούρα.Αν με το καλό λίγο χάσει το έντονο χρώμα μετά να πας και για λέιζερ και θα σαι οκ
Παίζει να του εχει βάλει μελάνι για tattoo .
 

Gianney

Well-Known Member
Σίγουρα είναι μελάνι για Ταττοο .. ντεμεκ ήταν και καλός ..μας γ@@
Συμφωνώ και εγώ, δυστυχώς καθόλου καλή δουλειά ,είναι κρίσιμο σημείο,αν πετύχει είσαι τζετ αλλά αν όχι τότε λες καλύτερα πριν παρά όπως είμαι τωρα
 

Xarhs

New Member
Συμφωνώ και εγώ, δυστυχώς καθόλου καλή δουλειά ,είναι κρίσιμο σημείο,αν πετύχει είσαι τζετ αλλά αν όχι τότε λες καλύτερα πριν παρά όπως είμαι τωρα
Μίλησα με δερματολόγο και μου είπε για μια λευκαντική κρέμα , υποτίθεται την βάζεις κάθε μέρα και το σβήνει αλά δν ξέρω πόσο μπορώ να το πιστέψω ..
 

Gianney

Well-Known Member
Μίλησα με δερματολόγο και μου είπε για μια λευκαντική κρέμα , υποτίθεται την βάζεις κάθε μέρα και το σβήνει αλά δν ξέρω πόσο μπορώ να το πιστέψω ..
Και εγώ έχω ακούσει για διάφορες κρέμες αλλά δεν έχω εμπειρία ,μακάρι να κάνει δουλειά
 

anti

New Member
lazer ..θα πονεσεις λιγο ..αλλα δεν υπαρχει κατι αλλο,,κι αυτος που θα επιχειρησει να στο διορθωσει θα χρησιμοποιησει lazer για να το σβησει
 

manly_Man

Well-Known Member
Φιλε το αποτέλεσμα είναι όντως πολύ κακό. Πρέπει να αφαιρέσεις με laser, αν όχι όλο τότε το ένα κομμάτι μπροστά για να ανεβάσεις την hairline και να έχει ενα πιο φυσιολογικό σχήμα όπου μετά εκεί πάνω θα βάλεις τα μοσχεύματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Το σχέδιο σου φίλε μου θυμίζει παίκτη του NBA η ράπερ πάντως

Bro το σχεδιο κομπλε ειναι. Η εκτέλεση είναι παρόμοια όμως με αυτή που έχει υποστεί η Μπάρτσα στα πρώτα 2 ματς της στο ΤΣ.Λ.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Άσε φίλε η Μπάρτσα βιώνει μετατραυματικό στρες μετά την αποχώρηση του ηγέτη
[/QUOTE

Της Μπαρτσελόνα είναι υποθηκευμένο το μέλλον για τα επόμενα δέκα χρόνια μετά από αυτά που της έκανε ο Μπαρτομέου Τζον. Δεν υπάρχει σωτηρία. Αν δε βρεθεί κάνα επενδυτικό fund να επενδύσει πάνω της 1-1.5 δις άμεσα θα μείνει mid-table team για πολλά χρόνια. Δεν πειράζει εμείς που την αγαπάμε σαν ομάδα θα τη στηρίξουμε.

Υ.Γ. Κουμαν μακάρι DUPA, BUPA, Retro μαζί :p :p
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Χαχα έτσι φίλε, Μπαρτσελονα τοτε, Μπαρτσελιωμα τώρα,αλλά εμείς σταθεροί

Bro οταν θα στρωσει η Μπαρτσα εγω θα εχω ξεκινησει Duta, εσυ θα εισαι στον τριτο χρονο καθημερινης ληψης φιναστεριδης και ο τολ θα ναι κολλητος με coach a.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ευχαριστώ για τν βοήθεια αλάνι

Κουραγιο και να μη σε ρίχνει από κάτω. Θα τη βρεις την ακρη. Tattoo removal σιγουρα πρεπει ψάξεις οπως σου ειπαν και οι απο πανω και αν σε κανει να νιωσεις καλυτερα ριξε και κανα τηλεφωνακι με ευχες στον υπευθυνο γιατι απ'οσο καταλαβα εβγαλε και cocky συμπεριφορα.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Kαλησπερα φιλε μου,υπαρχει ενα περιστατικο απο HDC που εχει γινει μεταμοσχευση πανω σε smp και το αποτελεσμα ειναι παρα πολυ καλο

Οσο πιο χαμηλη ειναι η αντιθεση του χρωματος του δερματος με το χρωμα της τριχας τοσο η καλυψη θα ειναι ισχυροτερη.Το κακο ειναι οτι εχει οριοθετηθει πολυ χαμηλα η hairline και δεν φαινεται καλα η εκταση του προβληματος σου,τι Norwood θα ελεγες οτι εισαι;Παντως λυσεις υπαρχουν,μην απελπιζεσαι!Ευχομαι τα καλυτερα!
 

Xarhs

New Member
Kαλησπερα φιλε μου,υπαρχει ενα περιστατικο απο HDC που εχει γινει μεταμοσχευση πανω σε smp και το αποτελεσμα ειναι παρα πολυ καλο

Οσο πιο χαμηλη ειναι η αντιθεση του χρωματος του δερματος με το χρωμα της τριχας τοσο η καλυψη θα ειναι ισχυροτερη.Το κακο ειναι οτι εχει οριοθετηθει πολυ χαμηλα η hairline και δεν φαινεται καλα η εκταση του προβληματος σου,τι Norwood θα ελεγες οτι εισαι;Παντως λυσεις υπαρχουν,μην απελπιζεσαι!Ευχομαι τα καλυτερα!
Norwood 4 είμαι φίλε μου ,, δν έχω ιδέα τι θα κάνω πραγματικά .. σκέφτομαι τα πάντα αυτό το διάστημα
 
Μπλουζα