Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Para_Trixa

New Member
Καλημερα παιδεια!

Μολις 3υπνησα ΑΣΧΗΜΑ για αλλη μια φορα μετα απο 2 ωρες υπνου που προλαβα να συμπληρωσω...(ζω σε πολυκατοικια με χαλια ηχομονοση κ μετα τις 7.30 ολοι ειναι στο ποδι...οποτε κ εσυ απο την απιστευτη φασαρια)

Γενικα λενε οτι ο αρκετος κ καλος υπνος, σου κανει καλο σε πολλους τομεις...οπως δερμα,ματια,υγρα του σωματος κλπ..

Κανει καλο κ στα μαλλια? τα 3εκουραζει?
Μηπως ο χρονιος κακος υπνος ταλαιπωρει ολο το συστημα του οργανισμου μας κ μαζι με αυτο κ το τριχωτο της κεφαλης?

Τα φωτα σας! ;D
Ευχαριστω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Lord Raflas

New Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

δεν παλευεσαι με την ΚΑΜΙΑ, ω Παρατριχα
:explod :explod :explod :explod :violin: :violin: :violin: :violin: :13m: :13m: :13m: :13m: :13m: :13m: :13m: :13m: :16m: :16m: :16m: :16m: :16m: :16m:
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Ανοιγεις ενα σωρο θεματα τα οποια ειτε εχουν απαντηθει αλλου ειτε ειναι τελειως ακυρα! :sleep2:
σε λιγο θα ανοιξεις και θεμα¨ΜΗΝ ΤΑ ΞΥΝΕΤΕ,ΘΑ ΚΑΡΑΦΛΙΑΣΕΤΕ¨οπου θα θα μας λες οτι αν ξυνουμε πολυ τα π@π@ρια μας,τα ερεθιζουμε και παραγουνε περισσοτερη τεστο αρα και DHT αρα και καραφλα!!! :D :D :D :13m: :13m: :13m: :lmao: :lmao: :lmao: :badw: :badw: :badw:

ΕΛΕΟΣ
 

bark1979

New Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

βετερανοι επιστημονες μετα απο πειραματα διαπιστωσαν οτι οντως ισχυει αυτο με τον υπνο και την τριχοπτωση.αν ομως καποιος δεν μπορει να εχει καλο υπνο τοτε η λυση ειναι μια, ο γρασος ο οποιος φυλακιζει την υγρασια στο κεφαλι,κα8ως και ολες τις σκεψεις μεσα σε αυτο.
 

mikipitri

Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

:D :D :D :D
υπάρχουν πολλά θέματα προς συζήτηση...
π.χ. οταν φοράς το σώβρακο αν τα μπαλάκια σου πανε όλα δεξιά μήπως διατρέχεις μεγαλύτερο κίνδυνο τριχόπτωσης? ή είναι καλύτερα να τα βάζεις αριστερά? μήπως ένα κι ένα?
ας απαντήσει κάποιος γιατί προβληματίζομαι ιδιαίτερα... :D :D :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

mikipitri είπε:
:D :D :D :D
υπάρχουν πολλά θέματα προς συζήτηση...
π.χ. οταν φοράς το σώβρακο αν τα μπαλάκια σου πανε όλα δεξιά μήπως διατρέχεις μεγαλύτερο κίνδυνο τριχόπτωσης? ή είναι καλύτερα να τα βάζεις αριστερά? μήπως ένα κι ένα?
ας απαντήσει κάποιος γιατί προβληματίζομαι ιδιαίτερα... :D :D :D :D

εγω λεω να μη βαλεις καθολου σωβρακο.....και να αφησεις το καθε μπαλακι...να παρει τον δρομο του..... ;D
Παντος εγω τον παρατριχα τον εχω συνδιασει με τον τζανετακο στην ταινια η αλικη στο ναυτικο......που πεταγε ολο αρλουμπες και η υπολοιπη παρεα τον φατουρωνε...... :D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

τι λετε ρε παιδια ενα δεξια και ενα αριστερα πρεπει να τα εχουμε αλιως θα καραφλιασουμε απο την μια μερια :grandpa:
 

mikipitri

Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Panos1982 είπε:
εγω λεω να μη βαλεις καθολου σωβρακο.....και να αφησεις το καθε μπαλακι...να παρει τον δρομο του..... ;D
Παντος εγω τον παρατριχα τον εχω συνδιασει με τον τζανετακο στην ταινια η αλικη στο ναυτικο......που πεταγε ολο αρλουμπες και η υπολοιπη παρεα τον φατουρωνε...... :D

πλάκα πλάκα δε στο συνιστώ καθόλου... το είχε επιχειρήσει ένας πανέξυπνος στο στρατό και έπιασε με το φερμουάρ το πετσάκι!!! δεν σου λέω τίποτα... τον βλέπαμε και από τη μια είχαμε λυθεί στα γέλια :D και από την άλλη τον λυπόμασταν γιατί ούρλιαζε από τον πόνο... :down
 

TK

New Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Εγώ διάβασα σε επιστημονική έρευνα πως άτομα που κοιμούνται το βράδυ με αναμένο φωτάκι τείνουν να χάνουν τα μαλλιά τους νωρίτερα εξαιτίας της ακτινοβολίας. Αλήθεια λέω.
 

Para_Trixa

New Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Εγω παντως εχω αρχισει να διακρινω εναν ρατσισμο προς τους νεους στο forum...κοινως niewbies..κ η ερωτηση ποθ 3εκινησα στο post δεν την 3εκινησα κα8ολου για πλακα..

*Υ.Γ-->Πανο αμα με εωλεπες απο κοντα μονο φαπα δεν 8α η8ελες να μου σκασεις...πιστεψε με ;)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Para_Trixa είπε:
*Υ.Γ-->Πανο αμα με εωλεπες απο κοντα μονο φαπα δεν 8α η8ελες να μου σκασεις...πιστεψε με ;)

χαχα......ξερω ζιου ζιτσου, κουνγκ φου, μαι ται και καρατε κιντ.......δε σε φοβαμαι.... :knup:
Υ.Γ ξεχασα να σου πω οτι ειμαι και νιντζα..... :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα