ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

PanagiotisB

New Member
Καλησπέρα σε όλοι την καινούργια μου παρέα.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κάποιο συνεργείο για καθαρισμό στρώματος από ακάρεα. Έχουμε μεγάλο πρόβλημα με αλλεργίες. Δεν θέλω χημικά και αν γίνετε να έρχεται και στον χώρο μας. Κάτι έχω βρει αλλά θέλω και την δική σας έμπειρη γνώμη.

Ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ

Καλησπέρα, το θέμα σου μεταφέρθηκε στην κατηγορία Μπλα Μπλα αφού δεν έχει θέση στην τριχόπτωση με την οποία ασχολείτε το site

Λιώσε μερικά χαπάκια φιναστερίδης σε νερο, βάλε το μείγμα σε ένα ψεκαστηράκι και ψέκασε τα στρώματα με αυτό. Η φίνα θα προκαλέσει στείρωση στα αρσενικά ακάρεα και έτσι δεν θα αναπαράγονται πλέον και θα απαλαχτείς από το πρόβλημα :D
 

mikipitri

Member
Απ: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ

Fenimore έχω λυθεί... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Και με την ευκαιρία:
Η θειά μου η Μπιρμπίλω χτες έκαψε τις τηγανητές πατάτες. Επειδή δεν τις τρώω καμμένες πόση ώρα χρειάζονται τηγάνισμα?
Κάτι έχω βρει αλλά θέλω και την δική σας έμπειρη γνώμη.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ

Στείλε πμ στο μελος Panos1982....λερωνει πολλα στρώματα αυτος....θα σε βοηθήσει σίγουρα στο πρόβλημα σου ;) ;D
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ

Το μυστικό στην θεραπεία της ράφλας ειναι αυτά τα στρώματα. Όποιος φτιαξει ελιξήριο απο ποντικοκούραδα σώθηκε.
 

MANKAR

Active Member
Απ: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ

Fenimore είπε:
Καλησπέρα, το θέμα σου μεταφέρθηκε στην κατηγορία Μπλα Μπλα αφού δεν έχει θέση στην τριχόπτωση με την οποία ασχολείτε το site

Λιώσε μερικά χαπάκια φιναστερίδης σε νερο, βάλε το μείγμα σε ένα ψεκαστηράκι και ψέκασε τα στρώματα με αυτό. Η φίνα θα προκαλέσει στείρωση στα αρσενικά ακάρεα και έτσι δεν θα αναπαράγονται πλέον και θα απαλαχτείς από το πρόβλημα :D


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Άκης

Administrator
Απ: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ

PanagiotisB είπε:
αν ξέρετε κάποιο συνεργείο για καθαρισμό στρώματος από ακάρεα.
Είναι μια απορία που πάντα είχα... ::)

Fenimore είπε:
Λιώσε μερικά χαπάκια φιναστερίδης σε νερο, βάλε το μείγμα σε ένα ψεκαστηράκι και ψέκασε τα στρώματα με αυτό. Η φίνα θα προκαλέσει στείρωση στα αρσενικά ακάρεα και έτσι δεν θα αναπαράγονται πλέον και θα απαλαχτείς από το πρόβλημα :D
:D
 

xDante

Member
Απ: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ

PanagiotisB είπε:
Καλησπέρα σε όλοι την καινούργια μου παρέα.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κάποιο συνεργείο για καθαρισμό στρώματος από ακάρεα. Έχουμε μεγάλο πρόβλημα με αλλεργίες. Δεν θέλω χημικά και αν γίνετε να έρχεται και στον χώρο μας. Κάτι έχω βρει αλλά θέλω και την δική σας έμπειρη γνώμη.

Ευχαριστώ

τον φάγατε τον άνθρωπο ρε σεις :D :D

τώρα δεν ξέρω αν το πόστ είναι ''ύποπτο'' αλλά θα ήθελα να εκφέρω γνώμη επι του θέματος...
Φίλε έχετε πρόβλημα με αλλεργίες γιατί έχετε καταντήσει Cleaning Freaks όπως και οι περισσότεροι απο εμάς στις πόλεις....
τα ακάρεα πάντα υπήρχαν στα στρώματα και τότε που δεν είχαν πλενόμενο κάλυμα αλλά κατα περίεργο τρόπο τα τελευταία 10 χρόνια μας έχουν ζαλίσει τα @μπαλα με τα ακάρεα....
οι άνθρωποι άλλαξαν συμπεριφορές και όχι τα ακάρεα βρήκαν τα στρώματά μας ποιο ελκυστικά....
απο τα ακάρεα δεν πρόκειται να απαλαγείς ακόμα και αν αλλάξεις στρώμα πάλι εκεί θα είναι....
μια συμβουλή που θα σου έδινα αν σου δίνεται η δυνατότητα πάρε την οικογένειά σου στην επαρχία.. σε 2 χρόνια θα είσαι ντούρος απο υγεία και χωρίς αλλεργίες ... ποιό φτηνά θα σου βγεί η ζωή και δεν θα καθαρίζεις τα στρώματά σου συνεχώς ... :tease:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα