Θα με βοηθήσουν οι μιν και φιν

MrNobody

New Member
Καλησπέρα, είμαι νέο μέλος και ήθελα να ρωτήσω εάν αρχίσω φιν και μιν τώρα θα με βοηθήσουν ή είναι ήδη πολύ αργά και δεν έχει νόημα να μπω στον κόπο;
 

Συνημμένα

  • IMG_20240118_144518.jpg
    IMG_20240118_144518.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 82

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim d

Well-Known Member
Καλησπερα φιλε,

επανεκφυση δεν θα δεις. Καλο θα ηταν να ανεβασεις κι μια φωτο απο την δοτρια περιοχη σου πισω, μηπως μπορεις να κανειις κατι εγχειρητικα. Αλλιως δεν εχει κανενα νοημα.
 

MrNobody

New Member
Καλησπερα φιλε,

επανεκφυση δεν θα δεις. Καλο θα ηταν να ανεβασεις κι μια φωτο απο την δοτρια περιοχη σου πισω, μηπως μπορεις να κανειις κατι εγχειρητικα. Αλλιως δεν εχει κανενα νοημα.
Σε περίπτωση που κάνω κάποια επέμβαση τι θα αλλάξει; Έχω διαβάσει ότι και με εμφυτεύσεις δεν θα είναι το μαλλί σου όπως πριν.
 

dim d

Well-Known Member
Σε περίπτωση που κάνω κάποια επέμβαση τι θα αλλάξει; Έχω διαβάσει ότι και με εμφυτεύσεις δεν θα είναι το μαλλί σου όπως πριν.
Πυκνοτητα οπως ησουν παιδι δεν θα χεις ποτε, ισως καταφερεις μια αξιοπρεπη καλυψη. Θα ελεγα να περιηγηθεις λιγο στο φορουμ κι να διαβασεις για να ενημερωθεις καλυτερα.
 

montecristo

Well-Known Member
Τα μαλλιά στη λήπτρια σου ήδη είναι νεκρά και δεν θα δεις κάποια βελτίωση με τη θεραπεία. Έπρεπε να το είχες κάνει πιο πριν.
Φίνα θα μπορούσες να έπαιρνες σε χαμηλή δόση μόνο κ μόνο για τη δότρια και για να αποτρεψεις να χειροτερεψεις κι άλλο, αν θες να κανεις επέμβαση.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπέρα, είμαι νέο μέλος και ήθελα να ρωτήσω εάν αρχίσω φιν και μιν τώρα θα με βοηθήσουν ή είναι ήδη πολύ αργά και δεν έχει νόημα να μπω στον κόπο;
Ποτέ δεν είναι αργά!Πόσο χρονών είσαι?Και αν είναι εύκολο μια καθαρότερη φώτο!Εγώ είδα επανέκφυση σε σημεία που είχα χάσει μαλλί με την θεραπεία!Πιάνει περισσότερο στην β ζώνη και πίσω θα έλεγα να μπεις στον κόπο καθώς δεν έχεις να χάσεις τίποτα παρά μόνο να κερδίσεις!
 

Chris34

Active Member
Σκέτη η θεραπεία δεν έχει ιδιαίτερο νόημα καθώς η αραίωση έχει προχωρήσει αρκετά. Αν έχεις δοτρια όμως μεταμόσχευση και θεραπεία μαζί μπορεί να σε βελτιώσει πολύ.
Εσύ κρίνεις αν αξίζει για εσένα και πόσο σε ενδιαφέρει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δωσε καθαρες φωτογραφιες απο δορτρια πισω και πλαινα. Αν εισαι και οπως γραφεις 27 ετων σε χτυπησε δυνατα η τριχοπτωση.
 
Μπλουζα