Η hdc σε θεσσαλονίκη & αθήνα για προσωπικές συναντήσεις.

Utopia

Active Member
ολοι θα σπρωξουμε γιαννη μου να στην κανουν τζαμπα βρε, τι εκπτωση και μαλακιες, να στο κλεισουν το κροουν ολακερο καιν αμα δε φτασουνε οι τριχες θα σου δωσει ο πιθηκας που ως πιθηκας πρεπει να εχει πολλες, στο κεφαλι δε ξερω αν εχει αλλα θα εχει μαλλι σιγουρα στην πλατη, στο ποδια στον κ@λο
Ντελίριο από αλκοόλ...???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pithikas

Well-Known Member
Ο πιθηκας παντως με απογοητευει.Ενω μπορει να προσφερει διαφορετικα στο φορουμ οπως το κανει στις θεραπειες αναλωνεται με ανουσια πραγματα.Φιλικα και με πολυ αγαπη!
Πλάκα κάνω μωρέ. Προφανώς και δε το ξεκίνησα εγώ. Ίσα ίσα ήταν από τα μέλη που συμπαθούσα.
 

tasos33

Well-Known Member
Ελα μωρέ που το πήρες και σοβαρά τώρα,cool μικρε ,αν στραβωσες ζήτω συγνώμη,εγώ πάντως δε στραβωσα ουτε με τα ουγκ ουτε με τίποτα,άλλωστε δεν έχω τσακωθεί με κανέναν τοσα χρόνια εδώ μέσα,λοιπον φίλοι παλι?

Πλάκα κάνω μωρέ. Προφανώς και δε το ξεκίνησα εγώ. Ίσα ίσα ήταν από τα μέλη που συμπαθούσα.
 

pithikas

Well-Known Member
Ελα μωρέ που το πήρες και σοβαρά τώρα,cool μικρε ,αν στραβωσες ζήτω συγνώμη,εγώ πάντως δε στραβωσα ουτε με τα ουγκ ουτε με τίποτα,άλλωστε δεν έχω τσακωθεί με κανέναν τοσα χρόνια εδώ μέσα,λοιπον φίλοι παλι?
xaxa Δεν είμαι μικρός 33 είμαι. Οκ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Λιγο ελειψα Πηγα ειδα μια ταινια στα ster το sally με το Τομ Χανκς και τα ρημαξατε παλι...δηλαδη πρεπει να κανω τον αστυφυλακα 24 ωρες να μην λειψω λιγακι?
 

tasos33

Well-Known Member
Ελα Τζον Τζον,όλα καλά ,υπερβαλλεις λίγο,είπαμε να το ευθυμησουμε λιγάκι αλλά το χιούμορ ηταν σε διαφορετικό μήκος οποτε φάνηκε διαφορετικα, τελικά θα στην κανουν τζάμπα δε μας ειπες?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ααα ένσταση.!και εγώ έγινα well αλλά μου το πηρατε πίσω λόγο αντιδράσεων που είχαν κάποια μέλη εδώ..απαιτω την έκπτωση μου τώρα.!:p
 

aeratos28

Just aeratos
όχι για τους πρωτοεμφανιζόμενους ως well known..! όσοι ήταν ήδη από πριν,οχι όσοι έγιναν τώρα..είναι σαν να λέει μία εταιρεία κάνω έκπτωση 50% στα μέλη του φόρουμ και να ερχεσαι εσύ και να κάνεις σήμερα εγγραφή..δεν πιάνεται .!χαχαχα τρως άκυρο φίλε pithikas.!
 
Μπλουζα