Η hdc σε θεσσαλονίκη & αθήνα για προσωπικές συναντήσεις.

pithikas

Well-Known Member
Έπρεπε να του πεις όχι. Τι έχεις να κερδίσεις; Aς γίνει μέλος να ενημερώνει μόνος του, αφού τον ενδιαφέρει το φόρουμ.
Μια-του έστειλες τον Σαλονικιό, δυο-οι ενημερώσεις εδώ..Ελπίζω να στην κάνει τσάμπα την 2η.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Μια διευκόλυνση στις δόσεις ή ένας βοηθός παραπάνω σε επικείμενη μμ ή μια μικρή έκπτωση θα μπορούσαν να συμβούν. Όχι κ δωρεάν μμ ρε συ.. Δεν παίζουν αυτά.. Άμα του έστελνε καμία 15αρια άτομα μπορει.. Μονο έτσι.
 

pithikas

Well-Known Member
Μια διευκόλυνση στις δόσεις ή ένας βοηθός παραπάνω σε επικείμενη μμ ή μια μικρή έκπτωση θα μπορούσαν να συμβούν. Όχι κ δωρεάν μμ ρε συ.. Δεν παίζουν αυτά.. Άμα του έστελνε καμία 15αρια άτομα μπορει.. Μονο έτσι.
Δεν τους έχει στείλει λες 15; Παραπάνω λέω εγώ. Το αξίζει ο τύπος. Ξημεροβραδιάζεται στο φόρουμ δείχνοντας την επιτυχημένη, δεν αντιλέγω, μεταμόσχευση του.
 

sven

Active Member
Γιάννη γιάννη ενα μια αρκετή καλή προσφορα σε εσένα απο την hdc θα έπρεπε να γίνει . Aν δεν σου έρθει αυτή η προσφόρα ειδικά για εσένα τότε ίσως θα πρέπει να προσπαθήσεις πιο δυνατά , που θα πάει στο τέλος θα υποκύψουν :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιάννη γιάννη ενα μια αρκετή καλή προσφορα σε εσένα απο την hdc θα έπρεπε να γίνει . Aν δεν σου έρθει αυτή η προσφόρα ειδικά για εσένα τότε ίσως θα πρέπει να προσπαθήσεις πιο δυνατά , που θα πάει στο τέλος θα υποκύψουν :)

Βοηθατε παιδια..Για τον Γιαννη Γιαννη κατι καλυτερο!!!
 

tasos33

Well-Known Member
ολοι θα σπρωξουμε γιαννη μου να στην κανουν τζαμπα βρε, τι εκπτωση και μαλακιες, να στο κλεισουν το κροουν ολακερο καιν αμα δε φτασουνε οι τριχες θα σου δωσει ο πιθηκας που ως πιθηκας πρεπει να εχει πολλες, στο κεφαλι δε ξερω αν εχει αλλα θα εχει μαλλι σιγουρα στην πλατη, στο ποδια στον κ@λο
 

pithikas

Well-Known Member
ολοι θα σπρωξουμε γιαννη μου να στην κανουν τζαμπα βρε, τι εκπτωση και μαλακιες, να στο κλεισουν το κροουν ολακερο καιν αμα δε φτασουνε οι τριχες θα σου δωσει ο πιθηκας που ως πιθηκας πρεπει να εχει πολλες, στο κεφαλι δε ξερω αν εχει αλλα θα εχει μαλλι σιγουρα στην πλατη, στο ποδια στον κ@λο
Eσύ γιατί θίχτηκες; Ξημεροβραδιάζεσαι κι εσύ δω μέσα και θίχτηκες;
Υπήρχαν εποχές που έβριζα αλλά δε πρόκειται καν να ασχοληθώ με εφηβικού στυλ δημοσιεύσεις.
 

tasos33

Well-Known Member
24 ώρες το 24 Ώρο εδώ μέσα είμαι ,μόνιμος κάτοικος πλεον,ΑΣΕ το μη βριζει δεν κανει ,παρασκευή βράδυ κιόλας, είμαι και έφηβος κιόλας 2*18 ίσον 36 ακριβως πιθηκα,έφηβος νοιωθω κυριολεκτικα και οτι έγραψα πιο πανω με δόση χιούμορ το έγραψα,χωρίς παρεξήγηση, εκτός αν εχεις κανει λεηζερ στις κ@λ@τριχες

Eσύ γιατί θίχτηκες; Ξημεροβραδιάζεσαι κι εσύ δω μέσα και θίχτηκες;
Υπήρχαν εποχές που έβριζα αλλά δε πρόκειται καν να ασχοληθώ με εφηβικού στυλ δημοσιεύσεις.
 

pithikas

Well-Known Member
24 ώρες το 24 Ώρο εδώ μέσα είμαι ,μόνιμος κάτοικος πλεον,ΑΣΕ το μη βριζει δεν κανει ,παρασκευή βράδυ κιόλας, είμαι και έφηβος κιόλας 2*18 ίσον 36 ακριβως πιθηκα,έφηβος νοιωθω κυριολεκτικα και οτι έγραψα πιο πανω με δόση χιούμορ το έγραψα,χωρίς παρεξήγηση, εκτός αν εχεις κανει λεηζερ στις κ@λ@τριχες
Δε γέλασα. Γράψε τα εφηβικά σου τώρα αν και δε κατΑλαβαίνω την ΟΥΓΚ διάλεκτο ΤάσΟ 2*18.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Τα έγραψα στην ουγκ διάλεκτο ,συγκεκριμενα είναι διάλεκτος σπάνια απο τα βάθη του Αμαζονίου,υπέθεσα πως ένας πιθηκας σα κ σένα ουγκ ολίγες διαλέκτους θα γνωρίζει, τελικά μαϊμού πιθηκας είσαι,χωρίς παρεξήγηση κ παλι
 

pithikas

Well-Known Member
Τα έγραψα στην ουγκ διάλεκτο ,συγκεκριμενα είναι διάλεκτος σπάνια απο τα βάθη του Αμαζονίου,υπέθεσα πως ένας πιθηκας σα κ σένα ουγκ ολίγες διαλέκτους θα γνωρίζει, τελικά μαϊμού πιθηκας είσαι,χωρίς παρεξήγηση κ παλι
Ok Τάσο 2*18χρονα. Καλά το σκέφτηκες και σε ευχαριστώ που το έκανες για μένα. Το τελευταίο αστείο με τον μαιμού Πίθηκα είναι τρομερό αστείο Τάσο 2*18χρονα.
 

tasos33

Well-Known Member
Ok Τάσο 2*18χρονα. Καλά το σκέφτηκες και σε ευχαριστώ που το έκανες για μένα. Το τελευταίο αστείο με τον μαιμού Πίθηκα είναι τρομερό αστείο Τάσο 2*18χρονα.
Ευχαριστώ πιθηκα,το ήξερα οτι θα σου άρεσε γιαυτό το έγραψα άλλωστε,να ξέρεις είναι μεγάλη υπόθεση να βλέπεις τα σαράντα ομπρός και να νοιωθεις έφηβος,ακόμα κ στο μυαλό και ας είναι παρεξηγησιμο απο σπάνια ζωντανά που έχουν την δυνατότητα της αρθρογραφησης σε διαδικτυακους ιστοτόπους
 

pithikas

Well-Known Member
Ευχαριστώ πιθηκα,το ήξερα οτι θα σου άρεσε γιαυτό το έγραψα άλλωστε,να ξέρεις είναι μεγάλη υπόθεση να βλέπεις τα σαράντα ομπρός και να νοιωθεις έφηβος,ακόμα κ στο μυαλό και ας είναι παρεξηγησιμο απο σπάνια ζωντανά που έχουν την δυνατότητα της αρθρογραφησης σε διαδικτυακους ιστοτόπους
Οκ.. Μη κλάψεις όμως, καμαρώνοντας το τελευταίο ποστ σου. Έχει ορθογραφικά βέβαια, αλλά προσπάθησες, δε λέω.
Καλό βράδυ Τάσο 2*18 χρονα.
 

koumparos

Well-Known Member
Καλα ρε παιδια δεν υπαρχει περιπτωση να κλεισουμε εναν τουλαχιστον μηνα χωρις φαγωμαρες??
Αγαπη μονο και μαλια :D:D
 

tasos33

Well-Known Member
Η αλήθεια είναι πως Έκλαψα λίγο,το καμαρωσα όμως το ρημαδι,τα ορθογραφικά υπόσχομαι να τα διορθωσω βέβαια,ωφειλεις όμως να παραδεχτεις πως για απόφοιτος δημοτικού δε τα πάω κ άσχημα,καλό βράδυ και σε σένα πιθηκακο και σαν μεγαλυτερος ουγκ θα σου έλεγα να σε πιο χαλαρός λίγο,διακρινω μια μικρή επιθετικοτης γενικά σε κάποια ποστακια σου,όχι απαραίτητα εδώ με εμένα,πάραυτα μαρεσε η χιουμοριστικη μας μικροδιενεξη άσχετα αν εσύ ήθελες να

Οκ.. Μη κλάψεις όμως, καμαρώνοντας το τελευταίο ποστ σου. Έχει ορθογραφικά βέβαια, αλλά προσπάθησες, δε λέω.
Καλό βράδυ Τάσο 2*18 χρονα.
 

tasos33

Well-Known Member
Όχι δε φαγωνομαστε ,τα λέμε λίγο,αφού στο τέλος τα consulation της hdc θα τα κανει ο πιθηκας κ εγω


Καλα ρε παιδια δεν υπαρχει περιπτωση να κλεισουμε εναν τουλαχιστον μηνα χωρις φαγωμαρες??
Αγαπη μονο και μαλια :D:D
 

koumparos

Well-Known Member
Ο πιθηκας παντως με απογοητευει.Ενω μπορει να προσφερει διαφορετικα στο φορουμ οπως το κανει στις θεραπειες αναλωνεται με ανουσια πραγματα.Φιλικα και με πολυ αγαπη!
 
Μπλουζα