Η hdc σε θεσσαλονίκη & αθήνα για προσωπικές συναντήσεις.

sven

Active Member
Απάντηση επιπέδου γύφτου.

@EDIT : Βλέπω έσβησες τα αντε γαμήσου , για να απαντας έτσι , ζορίστηκες
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akakios

New Member
Με την ευκαιρια πες τους και εσυ να ριξουν λιγο τιμες γιατι με την κατασταση στην Ελλαδα διαθεσιμοι πελατες υπαρχουν πολλοι λεφτα δεν υπαρχουν.. ;)

Θα συμφωνήσω και εγώ με το συνάδελφο Δημήτρη. Αφού μας μεταφέρεις μηνύματα του κ. Φιούρη, ας μεταφέρεις και το δικό μας μήνυμα προς αυτόν. Εκτός αν πράγματι διαβάζει το forum οπότε του το λέω εγώ ξεκάθαρα:
Θεόδωρε κάνε καλύτερη προσφορά αν θες να μας ξαναέχεις πελάτες!


Φιλε Δημητρη εαν ερθεις εδω θα καταλαβεις γιατι η τιμη ειναι αυτη αν και εχει πεσει απο τοτε που εκανα εγω το 2012.
Ειμαι σε ενα διαμερισμα 100τμ.που ειναι αγορασμενα απο την κλινικη και εχει ολα τα κομφορ (και δεν εχουν μονο ενα) Σκεψου μονο αυτο, τι προσφερουν στο ασθενη πρωτα με σχεση και την τιμη
Συνάδελφε John μπορεί ο Δημήτρης να μην έχει δει το διαμέρισμα που περιγράφεις αλλά εγώ που έχω μείνει μια εβδομάδα αδυνατώ να καταλαβαίνω ποια είναι τα κομφόρ που αναφέρεσαι. Ένα απλό ημιεπιπλωμένο διαμέρισμα είναι. Στην τελική για άλλο λόγο έχουμε πάει εκεί και όχι για διακοπές. Μας το προσφέρουν μέσα στην τιμή και είμαστε ευγνώμονες γι' αυτό αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να το κανουμε σημαία της εταιρίας. Στην τελική για να μοιραστώ και την δική μου εμπειρία (δεν την είχα αναφέρει γιατί δεν το θεώρησα απαραίτητο) βρήκα το διαμέρισμα (για το μεγάλο των 100τμ μιλαω) μέσα στη μπίχλα γεμάτο κατσαρίδες.
 

sven

Active Member
Eγώ αρχικά για τα 100 τ.μ. που είπε θεώρισα οτι μιλάει για την κλίνικη , αν εννοεί το δωμάτιο που που παρέχει η κλινική για την διαμονή...και εκεί διαφήμιση ρε γιάννη γιάννη ; Καλα λέω ειναι σαν να διαβάζω ποστ του φιούρη όταν βλέπω τα δικά σου
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Ετσι γράφει ο ίδιος, προδόθηκε, και θα βγει να πει αν δουλευά εκει θα ειχα φτιάξει το μπιφτέκι , χαχ

Δεν ανοίχτηκε τυχαία αυτο το θέμα απο τον γιαννη γιαννη,παρε δώσε σίγουρα έχει.
Χαχαχα ρε σεις αμα δεν τον γνωριζετε τονάλλον μη γράφετε μαλακιες...δεν είμαστε εδω για ξεκτινιασμα και αλληλοκατηγοριες...για να βοηθήσουμε είμαστε...ελεοοοοςςςςςςςς επιτέλους....παρέα με τον Σαλονικιός ειναι που έκανε μτμ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εχω μεινει σε 2 διαμερισματα απο τα 3 που υπαρχουν απεναντι απο την κλινικη.Αυτην την στιγμη ειμαι με σαλονικιο στο δωματιο 401.Διπλα στο 402 ειναι ενα αλλο παιδι με την κοπελα του και στο κατω οροφο εχει ακομη ενα.
Εχω τραβηξει φωτο και το 2012 σε αυτο που ημουνα εγω με το μπαμπα μου και σε αυτο που ειμαι τωρα με το Σαλονικιο.
Αποτι με εχει πει ο Νικολας εχουν και διαμερισμα διπλα σε αλλη πολυκατοικια στην κλινικη.Δεν ξερω εκει ποσα.
Τα δωματια λαμπουν εχουν 3 aircotision,τεραστια κουζινα,τεραστιο σαλονι με τηλεοραση μεγαλη,wifi και τα σχετικα.
Μην με αναγκαζεται να βαλω και φωτος που ντρεπεσαι να περπατησεις και με παπουτσια μεσα.
 

tasos33

Well-Known Member
Eγώ αρχικά για τα 100 τ.μ. που είπε θεώρισα οτι μιλάει για την κλίνικη , αν εννοεί το δωμάτιο που που παρέχει η κλινική για την διαμονή...και εκεί διαφήμιση ρε γιάννη γιάννη ; Καλα λέω ειναι σαν να διαβάζω ποστ του φιούρη όταν βλέπω τα δικά σου
Ο Ερντογάν σε βάζει κ το πληρώνεις το δωμάτιο και το εισητήριο πάντως.....
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τα δωματια λαμπουν εχουν 3 aircotision,τεραστια κουζινα,τεραστιο σαλονι με τηλεοραση μεγαλη,wifi και τα σχετικα.
Μην με αναγκαζεται να βαλω και φωτος που ντρεπεσαι να περπατησεις και με παπουτσια μεσα.

θα αρχισω να σκεφτομαι να το νοικιασω. ρε Γιαννη ποσους μπορει να ενδιαφερει το δωματιο?? πες μου ειλικρινα.
πας με το αγχος να παει καλα η επεμβαση και το πως θα ειναι και αν θα πονεσει. χεστηκες για το δωματιο. το τελευταιο που με ενοιαζε ηταν που θα μεινω.
Σε ενα δωματιο στην Αθηνα με 50 ευρω εμεινα και ημουν ευχαριστημενος. μην τρελαινεσαι με το δωματιο
 

sven

Active Member
Χαχαχα ρε σεις αμα δεν τον γνωριζετε τονάλλον μη γράφετε μαλακιες...δεν είμαστε εδω για ξεκτινιασμα και αλληλοκατηγοριες...για να βοηθήσουμε είμαστε...ελεοοοοςςςςςςςς επιτέλους....παρέα με τον Σαλονικιός ειναι που έκανε μτμ

Μάλλον αναφέρετε στο θέμα του σαλονικιου , Δεν έχω διαβάσει το νήμα . Εδώ πάντος δεν αναφέρετε . Ε που να το φανταστω.

Εχω μεινει σε 2 διαμερισματα απο τα 3 που υπαρχουν απεναντι απο την κλινικη.Αυτην την στιγμη ειμαι με σαλονικιο στο δωματιο 401.Διπλα στο 402 ειναι ενα αλλο παιδι με την κοπελα του και στο κατω οροφο εχει ακομη ενα.
Εχω τραβηξει φωτο και το 2012 σε αυτο που ημουνα εγω με το μπαμπα μου και σε αυτο που ειμαι τωρα με το Σαλονικιο.
Αποτι με εχει πει ο Νικολας εχουν και διαμερισμα διπλα σε αλλη πολυκατοικια στην κλινικη.Δεν ξερω εκει ποσα.
Τα δωματια λαμπουν εχουν 3 aircotision,τεραστια κουζινα,τεραστιο σαλονι με τηλεοραση μεγαλη,wifi και τα σχετικα.
Μην με αναγκαζεται να βαλω και φωτος που ντρεπεσαι να περπατησεις και με παπουτσια μεσα.

Μαγκια της κλινικής και μπράβο της , με τον τρόπο όμως όπως το πασάρεις ((((Ειμαι σε ενα διαμερισμα 100τμ.που ειναι αγορασμενα απο την κλινικη και εχει ολα τα κομφορ (και δεν εχουν μονο ενα) Σκεψου μονο αυτο, τι προσφερουν στο ασθενη πρωτα με σχεση και την τιμη)))

ρε φίλε καθαρή διαφήμιση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε παιδια μην αρχιζουμε παλι να βγαζουμε τα τεφτερια....το εχουμε κανει αρκετες φορες.
Ας μην νοιαζει κανεναν το δωματιο αν τον νοιαζει η μεταμοσχευση ας με ρωτησει εμενα πως πηγε η δικια μου η ας μπει στο νημα μου οπως και ολων των παιδιων.
Αν ο Β.ειχε τα ιδια διαμερισματα και εμεναν τζαμπα τα παιδια θα εισασταν οι πρωτοι που θα βγαζατε φωτος θα ποσταρατε εδω μεσα και θα λεγατε το ποσο ομορφες εγκαταστασεις και τι ομορφο περιβαλλον εχει.
Εγω αντιθετος εχω φωτος απο το 2012 και ποτε δεν εβαλα καμια φωτο απο κλινικη και διαμερισμα και με προκαλειται να το κανω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε sven το διαμερισμα το ανεφερα για ενα λογο και μονο...διαβασε ξανα απο την αρχη να καταλαβεις.Ειληκρινα εχω κουραστει να απολογουμε για οτιδηποτε.
 

sven

Active Member
Ας μην νοιαζει κανεναν το δωματιο αν τον νοιαζει η μεταμοσχευση ας με ρωτησει εμενα πως πηγε η δικια μου η ας μπει στο νημα μου οπως και ολων των παιδιων.

Και γιατί να μπει στο δικό σου νήμα . Mε ένα αποτέλεσμα δεν βγάζει κάποιος συμπέρασμα για τις ικανότιτες της κλινικής.

Μα την παναγια κάνω post και λέω αρκετά το τράβηξα με αυτην την αντιπαράθεση αλλά βλέπω το επόμενο post συνεχίζεται σε μορφή διαφήμισης , και δεν κρατιέμε ρε φίλε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και γιατί να μπει στο δικό σου νήμα . Mε ένα αποτέλεσμα δεν βγάζεις συμπέρασμα για τις ικανότιτες της κλινικής.

Μα την παναγια κάνω post και λέω αρκετά το τράβηξα με αυτην την αντιπαράθεση αλλά βλέπω το επόμενο post συνεχίζεται σε μορφή διαφήμισης .

Ειπα οτι μπορουν να μπουνε και στον υπολοιπων παιδιων οχι μονο στο δικο μου.
Οκ και εγω νομιζω για καποιους οτι νομιζεις εσυ για μενα λογικο.
 

tasos33

Well-Known Member
Οταν κάποιος παει Κύπρο και κάθεται εκεί μια βδομάδα αν πλήρωνε 50 *7 ίσον 350 ευρωπουλα δεν τα λες και λιγα,και πλήρωνε και τα εισητήρια αλλα 150 μια 500/αρα επιπλέον ειναι σημαντικό ποσον, στον Ερντογάν πχ τα πληρωνεις κανονικά, και τωρα μεταξύ μας τα αποτελεσματα της hdc αλλα και του Γεωργίου στν Ελλάδα δε τα βλέπουμε....επι του συνόλου παντα οχι μεμονομενα...γιαυτό και κρατανε τις τιμες γιατι ειναι επιχειρηματιες και δουλεια έχουν και κοσμο παει και κονομανε οποτε στα αρχιδι@ τους αν γκρινιαζουμε εμείς για τις τιμες...
 

dimitris50423

Well-Known Member
Συνάδελφε John μπορεί ο Δημήτρης να μην έχει δει το διαμέρισμα που περιγράφεις αλλά εγώ που έχω μείνει μια εβδομάδα αδυνατώ να καταλαβαίνω ποια είναι τα κομφόρ που αναφέρεσαι. Ένα απλό ημιεπιπλωμένο διαμέρισμα είναι. Στην τελική για άλλο λόγο έχουμε πάει εκεί και όχι για διακοπές. Μας το προσφέρουν μέσα στην τιμή και είμαστε ευγνώμονες γι' αυτό αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να το κανουμε σημαία της εταιρίας. Στην τελική για να μοιραστώ και την δική μου εμπειρία (δεν την είχα αναφέρει γιατί δεν το θεώρησα απαραίτητο) βρήκα το διαμέρισμα (για το μεγάλο των 100τμ μιλαω) μέσα στη μπίχλα γεμάτο κατσαρίδες.

γιαννη ο κοσμος αλλα λεει? απλα για να καταλαβεις, γιατι καποιοι σου λενε φαινεται σαν να κανεις διαφημιση.
αν εγω που εχω κανει στο Βεκρη αρχισα να σου λεω ποσο γαματη ειναι η κλινικη μεσα στη χλιδα με πολλους χωρους αρτια εξοπλισμενους και αλλα ωραια δεν θα μου την ελεγες? και αν οχι εσυ θα υπηρχαν πολλοι. αντιστοιχα και για τη dhi.
οποτε εχουν και ενα δικιο γιατι μιλας με μεγαλο ενθουσιασμο και οσο αφορα τα δωματια χωρις λογο.
 

tasos33

Well-Known Member
Σβεν εισαι πέρα ως πέρα παράλογος αυτή τη στιγμη...κυνήγι μαγισσών λεγεται αυτο που κανεις...έχουμε γαμησει το φορούμ με τις καχυποψίες με τα δήθεν συμπερασματα και οτι μας κατέβει στο κεφάλι...πλεον η διαχείρηση πρεπει να αφήσει στην άκρη την πολύ δημοκρατία που έχουμε εδω
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αυτην την στιγμη ρε παιδια εσεις κανετε διαφημιση σε αυτο το νημα,αν και αντιπαραθεση βρισκεται νουμερο ενα στην στυλη του φορουμ και το βλεπουν ολο και πιο πολλοι.
 

tasos33

Well-Known Member
Επίσης οταν κάποιος παει σε μια κλινική και έχει ενα επιτυχημενο αποτέλεσμα λογικό ειναι να εκφράζεται με τα καλυτερα λογια χωρίς να το θέλει κιόλας, όπως συμβαίνει με τον Τζον με τον Δημήτρης με τον dance και αλλους ....πρεπει να σταματήσουμε να τα δαιμονοποιουμε ολα επιτέλους πρεπει να μπει ενα τελος
 

sven

Active Member
Ειπα οτι μπορουν να μπουνε και στον υπολοιπων παιδιων οχι μονο στο δικο μου.
Οκ και εγω νομιζω για καποιους οτι νομιζεις εσυ για μενα λογικο.

Στο δικό σου νήμα αν είναι θα μπούνε πρωτοι πρώτοι για αυτο το τόνισα. Το έχεις με κόκκινα γράμματα και υπογραμμισμένο .
Αν σου πω έτσι όπως το έχεις υπογραμμησμένο και με κόκκινα γράμματα να κάνει μπαμ (έλεος δηλαδή), επειδή σε έχω για ύποπτο, πες μες υπερβολικό ή όπως θέλει ο καθένας και αυτο για διαφήμιση μου φαίνετε.
 

mikegad

Well-Known Member
θα αρχισω να σκεφτομαι να το νοικιασω. ρε Γιαννη ποσους μπορει να ενδιαφερει το δωματιο??
Φανταζομαι πως τις λεπτομερειες τις γραφει ως απαντηση στο παιδι που λεει λιγο πιο πανω πως το δωματιο του ηταν ημιεπιπλομενο και μεσα στην μπιχλα
 
Μπλουζα